Ruunide ennustus ajavahemikuks 15.04.2024. – 21.04.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal peaksid Sinu ettevõtmised väga hästi kulgema. Saad tunda rõõmu kõigest sellest, mida oled viimasel ajal suutnud saavutada. Armastuse vallas võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid ja probleeme. Need probleemid, mis on varem esile kerkinud, võivad süveneda. Seetõttu tuleks nüüd ennast kokku võtta ja probleemidele kiiresti lahendused otsida. Peresuhetes tasuks rohkem rõhku panna suhete tugevdamisele. Ole valmis tegema järeleandmisi ja püüa oma pereliikmetesse mõistvalt ja toetavalt suhtuda. Ühiste lahenduste leidmine aitab peresuhted toimivatena hoida. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua nii edu kui ka takistusi. Oluline on jääda keskendunuks ja paindlikuks, see aitab kõikvõimalikud väljakutsed kiiresti ületada. Ole valmis julgemalt kinni haarama uutest projektidest, sest see aitab Sul tööalase elu palju mitmekesisemaks muuta. Rahaasjades tasub olla ettevaatlikum, jälgi oma kulutusi ja tee teadlikke otsuseid. Võimalik, et esile kerkivad ootamatud kulutused, mis nõuavad plaanide ümberhindamist ja säästlikkust. Tervise vallas tuleks rohkem tähelepanu pöörata oma füüsilisele ja vaimsele heaolule. Regulaarne treening on äärmiselt olulisel kohal. Ka jälgi seda, et stress oleks piisavalt kontrolli all. Oma toiduvalikusse tuleks tõsisemalt suhtuda, väldi liialdusi.
SÕNN

Üldiselt peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega kenasti hakkama saama. Siiski tasub olla ettevaatlik liialt suurte plaanide tegemisel. Armastuse vallas võib see nädal olla mõnevõrra keeruline. Esile võivad kelkida mitmesugused arusaamatused, mis kiiret tegutsemist nõuavad. Ole avatud suhtlemisele ja väljenda oma tundeid. Pereasjades tuleb rohkem rõhku panna sellele, et ühtsustunde poole liikuda. Oluline on see, et oleksid pereliikmetele toeks ja julgustaksid neid nende ettevõtmiste juures. Hea aeg selleks, et koos pereliikmetega ette võtta midagi uut ja põnevat. Tööalases elus peaks see nädal olema üsna positiivne aeg. Hea aeg selleks, et võtta ka väiksemaid tööalaseid riske. Kasuta ära julgemalt oma loomingulisi ideid, see aitab edu saavutada. Rahaasjad kulgevad sellel nädalal päris hästi, siiski tasub olla ettevaatlik liigse tormakusega. Oluliste otsuste tegemiseks varu piisaval määral aega, seeläbi jõuad kõik asjad piisaval määral läbi mõelda. Tervise vallas tuleks rohkem oma vaimse heaolu eest seista. Vajad rohkem aega lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Väga olulisel kohal on see, et paneksid rõhku tervislikele eluviisidele.
KAKSIKUD

See nädal peaks kujunema Sulle üsna põnevaks ja tegusaks ajaks. Praegu tasub ennast pingutada kõige selle nimel, mis on Sulle kõige olulisema tähendusega. Armastuse vallas toob see nädal kaasa uusi võimalusi ja võimaluse oma suhet olulisel määral tugevdada. Väljenda julgemalt oma tundeid ja soove. Kui oled vallaline, tasuks olla mõnevõrra tähelepanelikum, sest Sulle võivad avaneda uued võimalused. Pereasjad peaksid sellel nädalal üsna hästi kulgema. Esile kerkib ka mõni negatiivne aspekt, kuid see ei ole midagi sellist, mis Sinu peresuhteid kahjustaksid. Ära pelga oma lähedaste inimeste poole pöörduda, kui vajad tuge ja nõuandeid. Kõikvõimalikud ühised hetked aitavad peresuhetesse tuua rõõmu ja siduda peresidemeid veelgi tugevamalt. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua väljakutseid, samas on Sulle avanemas võimalused enesearenguks ja karjääriredelil edasiliikumiseks. Ole avatud uutele ideedele ja ära karda võtta ka teatud määral riske. Rahaasjades tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum. Tee läbimõeldud otsuseid ning hoolitse oma rahaasjade eest. Ära lase emotsioonidel enda üle võitu saavutada, sest see võib rahaasjadesse palju probleeme tekitada. Tervise vallas tuleks jälgida seda, et oleks tagatud tasakaal keha ja vaimu vahel. Hoolitse enda eest nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Võta aeg maha, et puhata ja lõõgastuda.
VÄHK

See nädal peaks kujunema Sulle üsna põnevaks ja huvitavaks ajaks. Praegu tasub ennast rohkem pingutada kõige selle nimel, mis on viimasel ajal probleemiks kujunenud. Armastuse vallas peaks see nädal kaasa tooma nii südantsoojendavaid hetki, kui ka väiksemaid konflikte. Oluline on see, et oleksid partneriga suhtlemisel avatud ja püüaksid partneri vajadusi rohkem mõista. Pereasjades peaks see nädal kaasa tooma positiivseid üllatusi, aga samuti ka väiksemaid takistusi. Paku oma lähedastele tuge ja mõistmist ning ole valmis julgemalt nende probleeme lahendama. Hea aeg selleks, et korraldada üheskoos midagi uut ja põnevat. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid. Ära karda siiski riske võtta ja rakenda oma oskusi uute väljakutsetega tegelemisel. Võid olla kindel, et mida paremini ennast sellel nädalal teostada suudad, seda paremaid võimalusi lähiajal tekkimas on. Rahaasjades peaks see nädal olema üsna positiivne aeg, siiski tasub vältida seda, et lased emotsioonidel oma rahalisi asju mõjutada. Võiksid rohkem rõhku panna säästlikkusele. Hea aeg selleks, et hoiaksid oma silmad lahti, sest uusi võimalusi võib avaneda päris mitmeid. Tervise vallas jälgi seda, et Sa ei ennast liigselt ära ei koormaks. Pead arvestama sellega, et Sinu energiavarud kuluvad tavalisest kiiremini. Regulaarne liikumine ja enda eest hoolitsemine aitavad tervise heal tasemel hoida.
LÕVI

See nädal peaks Sulle kujunema üsna põnevaks ja huvitavaks ajaks. Sul tasub ennast pingutada kõige selle nimel, mis on Sinu elus kõige olulisema tähendusega. Hea aeg selleks, et lahendada oma elus ka kõikvõimalikud probleemid, mis on varem esile kerkinud. Armastuse vallas võib see nädal kaasa tuua mõningaid segadustundeid. Oluline on see, et oma partneriga avatult suhtleksid ja püüaksid oma tunnetest rohkem rääkida. Pereasjades on sellel nädalal pinged kerged tekkima, seetõttu tasub olla oma pereliikmetega suhtlemisel tähelepanelik ning vältida oma mõtete pealesurumist. Kui probleemid on juba tekkinud, tuleks neid lahendada mõistlikult ja rahumeelselt. Tööalases elus toob see nädal kaasa uusi võimalusi. Ära karda ka uusi väljakutseid, sest need aitavad Sul tööalases elus edasi liikuda. Kasuta rohkem ära omandatud oskusi ja teadmisi ning kindlasti ära jäta ka loovust tahaplaanile. Rahaasjades tasub olla tähelepanelik, sest Sulle võivad avaneda uued pakkumised, mis esmapilgul tunduvad väga ahvatlevad täna, samas lõpptulemusena võivad need Sind viia keerulisse olukorda. Hea aeg selleks, et paneksid enda jaoks paika pikemajalised rahalised plaanid. Tervise vallas võid olla sellel nädalal tavalisest väsinum. Sinu energiavarud kuluvad kiiresti, mistõttu jälgi seda, et Sinu elus oleks kõik kenasti tasakaalus. Võta vajadusel aeg maha, et puhata ja lõõgastuda. Jälgi tähelepanelikumalt ka oma toiduvalikut.
NEITSI

See nädal peaks olema üsna huvitav. Sulle võivad avaneda uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Siiski tasub säilitada ka kaine mõistus. Armastuse vallas peaks see nädal olema üsna positiivne aeg. Kuula oma partnerit ja püüa leida kõikides küsimustes kiiresti ühine keel. Hea aeg selleks, et koos partneriga ette võtta midagi uut ja põnevat. Väga olulisel kohal on romantika. Perekondlikes asjades võib see nädal kaasa tuua konfliktsituatsioone. Samas on need konfliktid kiiresti ületatavad, kui Sul selleks piisavat tahet on. Oluline on see, et panustaksid rohkem oma aega ja energiat peresidemete tugevdamisele. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua ootamatuid väljakutseid ja takistusi. Samas avavad need uusi uksi ja võimalusi, mida kaua oodanud oled. Väga olulise on see, et säilitaksid positiivse ellusuhtumise ja kasutaksid loomingulisust kõikvõimalike takistuste ületamisel. Rahaasjades tasub sellel nädalal olla tähelepanelikum. Rohkem tasuks rõhku panna säästmisele, kuid samas, kui oled midagi plaaninud osta, siis on selleks hea aeg. Pane enda jaoks paika pikemajalised rahalised plaanid, see aitab igapäevaseid toiminguid paremini korraldada. Tervise vallas on aga oluline see, et oleks valitsemas tasakaal füüsilise ja vaimse heaolu vahel. Hoolitse rohkem oma tervise eest ning ära jäta väiksemaid tervisemuresid tähelepanuta. Võta aeg maha, et vajadusel lõõgastuda ja oma energiavarusid taastada.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Suhtehoroskoobid


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Seinakaunistus: hunt


Kaelakee: kass ja päevalill


Kaelakee: obsidiaan


LED küünlad (2 tk)


Käevõru: turmaliin ja jaspis


Skulptuur: jõehobu


Kaelakee: elu puu


Kaelakee: küaniit


Taro kaardid: Seasons of the Witch: Samhain Oracle (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused