Ruunide ennustus ajavahemikuks 29.01.2024. – 04.02.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal tasuks aktiivsemalt tegeleda asjadega, mis viimasel ajal on olnud probleemsed. Suudad leida väga unikaalsed lahendused oma probleemidele. Armastuse vallas toob see nädal kaasa avatud ja ausa suhtlemise. Samas võib mõningane ebakindlus tekitada hetki, kus tuleb suhte toimimise nimel rohkem pingutada. Perekondlikes asjades on oluline see, et pööraksid pereliikmetele rohkem tähelepanu. Nad võivad vajada praegu Sinu abi ja toetust mõningate esilekerkinud probleemide lahendamisel. Ole kannatlikum ja püüa neid rohkem mõista. Tööalaselt toob see nädal kaasa mitmesuguseid uusi võimalusi ja saad tegeleda uute projektidega. Oluline olla avatud muutustele ja näidata välja oma loovust ja algatusvõimet. Rahaasjades tasub olla ettevaatlikum. Jälgi hoolikamalt rahaasjade kulgemist ja ole valmis ka ootamatuteks kulutusteks. Oma rahaasjade hoolikam planeerimine tuleks kasuks. Tervise vallas tuleks rõhk panna tasakaalustatud elustiilile. Vajaksid rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et oma energiavarud tasakaalus hoida. Praegu ei ole hea aeg selleks, et hakkaksid ennast liigselt kurnama.
SÕNN

Üldiselt kulgeb see nädal Sulle päris positiivselt ning enamik ettevõtmisi kulgeb just sellises suunas, nagu oled soovinud. Armastuse vallas toob see nädal kaasa emotsionaalseid kõikumisi. Ole avatud suhtlemisele, ära karda oma tunnetest rääkida. Kindlasti tasub sellel nädalal ette võtta midagi uut ja põnevat, mis tooks suhtesse uut värskust. Perekondlikes asjades tuleks rõhk panna ühistele tegevustele. Koosveedetud aeg pakub kõigile rõõmu ja meeldivaid hetki. Pingete tekkimisel ole kannatlik ja mõistev. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid, samas on võimalikud ka uued võimalused. Ole valmis muutustega kohanema ja ära karda oma oskusi välja näidata. Suhtlemine kolleegidega eeldab mõnevõrra suuremat kannatlikkust ja paindlikkust. Rahaasjad peaksid olema sellel nädalal üsna heas seisus. Siiski tasub hoiduda mõttetutest kulutustest, sest see võib Sind viia edaspidi keerulisse olukorda. Oma rahalisi vahendeid tasuks rohkem investeerida enda arengusse, mis aitaks edaspidi rahalist edu tuua. Tervise vallas peaks nädal olema üsna hea aeg, mingeid erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Siiski tasub jälgida seda, et Sa ennast liigselt ära ei kurnaks. Ole ettevaatlikum ka füüsilise töö tegemisel, kuna õnnetused võivad olla kerged tekkima.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks rohkem keskenduda neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal võib-olla kõige paremini kulgenud pole. Mõttetegevus on Sul tavalisest aktiivsem, mis aitab leida lahendusi väga paljudele probleemidele. Armastuse vallas võib see nädal kaasa tuua mõningaid arusaamatusi on partneriga suhtlemisel. Ole enda väljendamisel võimalikult selge, sest vastasel korral on probleemid kerged tekkima. Perekondlikes asjades pööra pereliikmete vajadustele rohkem tähelepanu. Võimalikud on mitmesugused ootamatud olukorrad, mis nõuavad Sinu tuge ja mõistmist. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua takistusi, aga samas ka positiivseid pöörded. Ära karda väljakutseid, sest need kujunevad palju huvitavamaks, kui Sa oleksid osanud arvata. Kolleegidega suhtlemisel vali hoolikamalt oma sõnu, sest vastasel korral võid sattuda ebameeldivasse olukordades. Rahaasjades tasub olla ettevaatlik, kuid oma kulutusi siiski päris piirama hakata ei tasuks. Ole mõistlik investeeringute tegemisel. Kindlasti tasub vältida seda, et lased teistel inimestel oma rahalisi otsuseid mõjutada. Tervise vallas on oluline see, et vaimsele tervisele rohkem tähelepanu pööraksid. Jälgi, et stress üle pea kasvama ei hakkaks. Ole füüsiliselt aktiivsem, kuid ära sellega samas ka üle pinguta.
VÄHK

See nädal peaks tooma Sinu ellu palju huvitavat ja põnevat. Tegele rohkem nende asjadega, mis on Sulle tõeliselt meelepärased. Vastumeelselt tehtud asjad ei õnnestu eriti hästi. Armastuse vallas on romantika olulisel kohal. Püüa teha kõik selleks, et suhe paremini toimima saada. Partneriga suhtlemisel ole avatud ja püüa mõista partneri vajadusi, see aitab suhet tugevdada. Perekondlikes asjades tuleb rohkem pöörata kodustele asjadele. Võimalik, et esile kerkivad mõningad lahkhelid, mis on seotud just üksmeele leidmise probleemidega. Ole ettevaatlik pereliikmetele lubaduste andmisel. Tööalaselt peaks nädal olema üsna positiivne. Ole avatud uutele võimalustele, ära karda väljakutseid. Hoia tööalases elus kõik dokumendid korras, vastasel korral tuleb Sul palju sekeldusi. Rahaasjades pane rõhk säästmisele ja rahaliste vahendite mõistlikult kasutamisele. Ära tee spontaanseid oste, kuna neid hakkad hiljem kahetsema. Hea aeg pikemaajaliste rahaliste plaanide tegemiseks. Tervise vallas tasub rohkem tähelepanu pöörata sellele, et Sinu eluviisid oleksid võimalikult tervislikud. Vaata kriitilise pilguga üle ka oma toiduvalik.
LÕVI

See nädal on suurepärane aeg selleks, et tegeleksid rohkem nende asjadega, mis on Sulle kõige olulisemad. Väldi tormakust, mis võiks valusalt kätte maksta. Armastuse vallas toob see nädal kaasa positiivseid muutusi, mis aitab suhte toimima saada. Ole partneriga suhtlemisel avatud ja aus. Perekondlikes asjades tuleb rohkem rõhku panna ühistele jõupingutustele. Hea aeg üheskoos kõikvõimalike koduste tööde tegemiseks. Pereliikmetega suhtlemisel jälgi seda, et Sa ei muutuks tormakaks oma väljaütlemiste juures. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid probleeme, kuid suudad need kiiresti ülendada. Suurepärane aeg selleks, et ennast arendaksid ja täiendaksid. Ole valmis uutest võimalustest julgemalt kinni haarama. Keegi kolleegidest võib Sulle anda katteta lubadusi, mis võib Sind keerulisse olukorda viia. Rahaasjades oled Sa päris edukas ning Sinu rahaasjad peaksid olema kenasti tasakaalus. Väldi mõttetuid riske, sest see võib kaasa tuua finantsstabiilsuse kadumise. Tervise vallas tasub rohkem rõhku panna tervislikele eluviisidele. Hea aeg selleks, et alustada vabanemist halbadest harjumustest. Vaata kriitilise pilguga üle oma toiduvalik.
NEITSI

Peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega päris kenasti hakkama saama. Leia rohkem oma igapäevaellu ka selliseid asju, millest Sa tõeliselt rõõmu tunned. Armastuse vallas kulgevad asjad päris hästi, erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Üheskoos partneriga tasuks paika panna pikemaajalised plaanid ja sihid. Perekondlikes asjades on võimalikud mõningad pinged, kuid suudad need päris hästi kontrolli all hoida. Näita lähedaste suunas välja rohkem tähelepanu ja empaatiat. See tugevdab sidemeid ja aitab lahendada konflikte. Tööalases elus toob see nädal võib-olla kaasa mõningaid väljakutseid ja raskusi. Pööra rohkem tähelepanu pisidetailidele, sest need mõjutavad Sinu tööalast edukust. Kolleegidega suhtlemisel väldi teravaid väljaütlemisi. Rahaasjad eeldavad suuremat ettevaatlikkust, samas täielik säästmine ka kasuks ei tule. Hea aeg investeeringute tegemiseks. See nädal peaks olema suurepärane aeg ka kõikvõimalike kinnisvaratehingute tegemiseks. Tervise vallas vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ära unusta seda, et vajad rohkem aega ka sellisteks tegevusteks, mis Sinu meelt rahustaksid. Ole füüsiliselt aktiivsem ning liigu rohkem ringi looduses.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogia kalender


Elukoha horoskoop


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Kaelakee: obsidiaan


Elevandi kujuke: labradoriit


Päikesepüüdja: merevaik


Batman ja Batmobile


Taro kaardid: The Elemental Oracle (koos raamatuga)


Tööriistakomplekt: 119-osaline


Taro kaardid: Crystal Medicine Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: The Spirit Animal Oracle (koos raamatuga)


Tekk (150 x 200 cm)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused