Kuidas numeroloogia toimib?

Numeroloogia ei sõltu üleloomulikest asjadest, see ei ole selgeltnägemine, vaid lihtne ja arusaadav teadmisala, mis on iidsetest aegadest olnud kasutusel. Numeroloogia sõltub tegelikult viiest põhinumbrist: kaks neist saab tuletada oma sünnikuupäevast ja sünniaastast (elutee ja hoiakute number) ja kolm põhinumbrit tulenevad nimest (hinge-, välise mulje ja iseloomu number).

Oluline on teada sünninime, mis ka nime muutumisel jääb varjatud kujul mõjutama. See muudab tõlgendamise pisut keerulisemaks. Lisaks vaadatakse eraldi eesnime, mis on väga isiklik võnge. Nimest tulenevad numbrid võivad muutuda elu jooksul, sünniandmetest tulenevaid aga muuta ei saa.
Sünnikuupäevast tulenev hoiakute number on võtmepositsiooniga, sest võimaldab heita pilku sellele, milline on inimese tegelik ellusuhtumine. See muudab elu kas raskemaks või kergendab seda tunduvalt. Eesnime number (kasvunumber) annab suurema mõju produktiivses eas, lisab siis rohkem kasvujõudu inimese tegevusele. Oma tähendus on ka hellitusnimedel, mida antakse lastele ja kallimatele või varjunimedel, mida kasutavad kunstnikud, kirjanikud jt. loomeinimesed.

Kõik teised numbrid on vähemtähtsad, aga kõik nad tulenevad inimese enda sünni- ja nimeandmetest ning mõjutavad elu. Sünniandmed panevad paika veel elutee üldskeemi, annavad kolm tsüklinumbrit (noorus, tööiga, vanadus) ja neli tõusu võimalust või pöördepunkti elus, siit tulenevad ka väljakutsete numbrid. Stressi- ja jõu number muutuvad nime muutumisel, samuti varjatud omadused.
Nimest tulenev vokaalide number kirjeldab inimese sisemist olemust, tema tundeid ja siseelu, mis ei pruugi välispidiselt näha olla. Konsonantidest tulenev välise isiksuse number näitab välist muljet, mida inimene väljapoole endast näitab, kuidas end maailmale esitleb. See võib olla nii hinge- kui iseloomunumbrist erinev. Ka sünnikuupäeva number kirjeldab eelkõige välist muljet, mida teised näevad. Nime väe number näitab nime tugevust ja iseloomu. See ei pruugi samuti välja paista, kui väline mulje on teistsugune. Elutee number on see rada, mida mööda inimene käima peab, kas ta seda tahab või siis mitte. Tema eluülesanne seisab tema ees ja see tuleb täita nii hästi või halvasti, kui suudetakse. Et olla õnnelik, peaks inimene tegema selle numbriga koostööd ja on hea, kui teised numbrid eluteed toetavad, koostööd teevad või sarnased on. See ongi kõige tähtsam number inimese jaoks.

Hoiakute number tundub küll teisejärguline, aga on tegelikult väga tähtis, kuna inimese eluhoiak määrab tema edukuse. Elutee suhtes disharmooniline hoiakute number ajab inimese segadusse, tekitab duaalsust ja tagasilööke elus, sest kallutab õigelt rajalt kõrvale. Kuna toimib kogu elu jooksul, siis peab sellega kohanema ja võtma omaks selle võnke positiivse poole.
Igal võnkel on nii positiivne kui negatiivne pool olemas, inimene on alati valikute ees. Korduvad numbrid tugevdavad mõju, vahel võib ühe võnke mõju olla liiga tugev, ka see pole hea, sest liiga tugeva energiaga on raske toime tulla. Eesnimi annab erilise võnke ja see on väga isiklik energia, mille mõju on suurem elu keskmises ehk tööfaasis.

Igal numbril on nii positiivne kui negatiivne energia. Inimeste suhtes, kellega me sobime, vaatame sageli ainult positiivset energiat ja nende puhul, kes meile ei meeldi, leiame vaid negatiivse energia. Olemas on aga mõlemad pooled nii numbrite energeetikas kui ka inimestes endis. Kui seda mõista, siis tunduvad arusaadavad ka mõistatuslikena tunduvad suhted.
Numbrid on kõikjal meie ümber, kui sellega pisut tööd teha, hakkab inimene ise märkama olulisi seoseid. Numbrid on meie maailma osa. Keerulised on “meisternumbrid”, eriti 22 väljendab natuke “nokk kinni saba lahti” seisundit. 22 võib olla nii ülim täius kui ülim narrus. Selle võnkega tulevad toime vähesed. 11 ei luba kasutada omakasule suunatud tegevusi, vaid inimene peab teenima ühiskonda isetult, vaid nii saavutab see võimas energia suurepäraseid tulemusi.

Kardetud 13 on aga tegelikult ju 4, mistõttu ei ole seda vaja karta. On vaja vaid omaks võtta selle võnke positiivne energia, ohtlik on vaid negatiivne pool. Visa ja töökas 4 tekitab püsivaid ja kindlaid asju, on igati usaldusväärne võnge. 6 ja 7 tekitavad koos segadust ja ebamugavust, aga erinevad võnked annavad võimaluse arenemiseks. Kõige erinevamad võnked on 5 ja 7. 5 on ülimalt vabadustarmastav ja muutlik, 7 ülimalt põhjalik ja sügav, aga ka neil on ühendavaid omadusi, mis on intelligents ja õppimisvõime.
Numeroloogias taandatakse kõik arvud ühekohaliseks, lõppkokkuvõttes kannavad kõik energiat 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Lisaks veel erilise energiaga meisterarvud 11 ja 22 ning 0, mis tugevdab kõrvaloleva arvu mõju. Oma mõju avaldavad ka need arvud, mis enne taandamist olemas olid. 14=5 kannab 5 energiat, aga see sisaldab ka 1 ja 4 energiat.

Astroloogiline sünnikaart annab vaid siis täpse pildi, kui see on ülimalt täpsete andmete (arvestades täpset sünniaega ja kohta) järgi koostatud. Tavalised ajalehtede ja ajakirjade tähemärgihoroskoobid annavad vaid väga üldise pildi. Sünnikaardis on olulise mõjuga tõusumärk ja Kuu asend, aga olulised on ka teiste planeetide asendid, majade seisud ja planeetide vahelised seosed. Iga inimene saab mõjutusi lisaks oma päikesemärgile ka teistelt tähemärkidelt. See on tunduvalt keerulisem lahti mõtestada kui numeroloogiline sünnikaart, mis põhineb väga selgelt ja arusaadavalt üheksal põhiarvul.
Juba 2500 aastat tagasi viis Pythagoras numbrid vastavusse tähtedega.

1 – A, J, S, Ä
2 – B, K, T
3 – C, L, U, Ü
4 – D, M, V
5 – E, N, W
6 – F, O, Õ, Ö, X
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z
9 – I, R

Tabelis on 9 vokaali, erandiks on Y, mida numeroloogias peetakse konsonantide vahel vokaaliks ja vokaalide kõrval konsonandiks.
Numbrite lühike ja väga pealiskaudne iseloomustus:

1 – sõltumatu, motiveeritud ja julge, aga väga isekas võnge
2 – tundlik, sõbralik ja koostöövõimeline võnge, aga sageli kahtleb endas ja on salalik
3 – väärtustab suhtlemist ja loovat energiat, aga võib olla liiga pinnapealne ja pillav
4 – kindlapiiriline, vastutustundlik, töökas ja turvaline, aga liiga kangekaelne ja jäik
5 – otsib vabadust ja seiklust, on kohanemisvõimeline, aga võib olla liiga naudinguhimuline
6 – hoolitsev, armastav, kodulembene, aga võib liigselt teiste asjadesse oma nina toppida
7 – otsib tõde ja elu mõtet, aga kaldub tugevalt eraklikkusele
8 – vajab majanduslikku vabadust ja mõjuvõimu, aga võib muutuda ahneks ja võimukaks
9 – kiirgab humanismi ja püüdleb täiuslikkuse poole, aga võib muutuda üleolevaks

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Isikuhoroskoobid


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Barbie nukk (GKH26)


Kaelakee: sõnn


Kausid alusel (3 tk)


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


Taro kaardid: The Moon & Stars (koos raamatuga)


Tass: kassid - Maxwell & Williams


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Tänavapuhastus auto MAN TGS


Klaasskulptuur: lilledNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused