Tähtkujude sobivus: Jäär ja Skorpion

Nii Jäära kui ka Skorpioni juhiks on Marss, kuid Skorpionil on olemas ka teine juhtplaneet, milleks on Pluto. Marsi esindada on selles suhtes agressiivsus, võitlus, auahnus ja võit. Pluto esindada on võim, häving ja uuestiärkamise elemendid.

Armastus

See suhe on tähtmärkide vahel üks raskemaid. Mõlemad märgid on väga mõjuvõimsad ning seetõttu tuleb suhtes ette kindlasti ka probleeme. Selles suhtes on võimalikud ainult kaks varianti – suurepärane kokkusobimine või täielik mittesobimine. Vahepealseid variante nende kahe märgi puhul ei ole. Kõige suuremad probleemid võivad selles suhtes esile tõusta just Skorpioni poole pealt, kes on iseloomult üsna kade ning selle muutmine on väga raske.

Selles suhtes sooviks Skorpion rohkem privaatsemat elu, kui aga Jäär soovib pidevalt maailmaga tutvuda ning seetõttu püüab pidevalt leida ka uusi võimalusi tegutsemiseks.
Kindlasti peaks mõlemad märgid selles suhtes vältima igasugust salastatust ja varjamisi, kuna need viivad koheselt probleemideni. Kui märkide esindajad on suutelised rohkem üksteisega arvestama ning oma võimujanu maha suruma, peaks suhe üsna edukalt toimima.

Kuna mõlemad märgid on kindlasti kõigele lisaks ka väga seksuaalsed, siis sobivuse korral ei tohiks see suhe kunagi üksluiseks muutuda.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vaheline ärisuhe peaks olema üsna edukas. Mõlema märgi esindajad on tavaliselt täis uut energiat ning selle tulemusena ei kardeta ette võtta ka suuremaid ettevõtmisi. Kindlasti peaksid märgid koheselt õppima üksteisega piisavalt arvestama, sest just nii garanteeritakse selle ärisuhte pikk iga.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Sobivus perekonnaliikmega


Pehme mänguasi: flamingo


Taro kaardid: Kali Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Kristall: rodoniit


Kristallipuu: roheline aventuriin


Kott Art - Kipling


Seinakaunistus: linnud


Käevõru: jadeiitLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused