Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Kaalud

Mõlema märgi esindajaks selles suhtes on Veenus. Veenus esindada on armastus, ilu ja harmoonia.

Armastus

Selles suhtes otsib Sõnn pidevalt võimalusi paremale positsioonile pääsemiseks ning Kaalude peamiseks eesmärgiks on teadmiste kogumine. Veenus toob sellesse suhtesse kaasa ka laiskuse ning seetõttu on märgid valmis tegema rasket tööd ning seejärel ei taha nad enam midagi teha. Selliste perioodide vaheldumine selles suhtes on täiesti tavaline ning osapooled suudavad seda suurepäraselt ka mõista ning sellega arvestada.
Sõnn soovib kindlasti oma elu pidevalt ette planeerida ning teeb selles suhtes ka pidevalt jõupingutusi. Probleeme võib selles suhtes tekkida peamiselt rahalistes küsimustes ning seda eriti siis kui naisosapooleks selles suhtes on Sõnn. Sõnn ootab Kaaludelt sellisel juhul stabiilset elu ning head sissetulekut, kuid Kaalud vihkavad kõike rutiinset ning kindlasti ka seda, kui neid kamandama hakatakse.

See suhe peaks siiski toimima üsna hästi ning mõlemad märgid peaksid selle veelgi paremaks muutmise nimel ennast veidi rohkem pingutama. Samas kui osapooled ei ole suutelised üksteisega piisavalt arvestama, tekivad suhtesse ka koheselt probleemid.
Ärisuhted

Ärisuhted nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning peamiselt on see tingitud suurtest erinevustest. Kaalud vihkavad rutiini ning seetõttu ei ole alati valmis tegutsema just nii nagu Sõnn soovib. Sellest hakkavad arenema ka probleemid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Taro kaartide ennustus


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Kaelakee: amburi tähtkuju


Tööriistakomplekt: 89-osaline


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Söögiriistade komplekt (30 tk)


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks ja tiigrisilm


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: Divine Doors (ainult kaardid)


Kaelakee: kass


Kaelakee: punane ahhaatLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused