Tähtkujude sobivus: Jäär ja Veevalaja

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Veevalajat juhib Saturn ja Uraan. Marsi esindada on võit, võitlus, agressiivsus ning auahnus. Uraani esindada on kõik uus ja ebatavaline, radikaalsed mõtted ning Saturni esindada on auahnus, eesmärkide poole püüdlemine, töö tegemine ja kord.

Armastus

Selles suhtes võivad vaidlused alguse saada koheselt esimesest kohtumisest. Samas ei ole need vaidlused kunagi liialt tõsised. Jäärale tundub Veevalaja alati ebatavalisena ning selle tulemusena püüab Veevalaja kindlasti ka Jäära tähelepanu. Mõlemad märgid peavad selles suhtes ennast tõsiselt pingutama, et suudaksid üksteise eripärasid paremini mõista ning selle tulemusena ka oma suhet kindlustada ning paremuse poole suunata.
Veevalaja on selles suhtes kindlasti tasakaalukam ning kannatlikumaks osapooleks. Selle tulemusena suudab ta eesmärkide poole püüdlemisel kindlasti omalt poolt piisavalt kaasa aidata. Kuna Jäär on selles suhtes siiski peamiseks aktiivseks osapooleks, siis pea Veevalaja just Jäära juhtima. Jäär suudab suurepäraselt asjadega algust teha, kuid tal kipub puudu tulema kannatlikkusest. Just siinkohal tuleb mängu Veevalaja, kes suudab asjad lõpuni viia.

Veevalaja vajab selles suhtes kindlasti rohkem privaatsemat aega ning vahel võib see tunduda Jäärale salatsemisena. Kindlasti see seda ei ole ning Jäär peaks sellega koheselt harjuma.

Selles suhtes võib ette tulla niisiis probleeme üsna palju ning et suhe siiski kuidagi õnnestuks, peaksid mõlemad osapooled ennast üsna palju pingutama.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vahel peaks äriline suhe suhteliselt hästi õnnestuma, kui osapooled on selle nimel valmis ka tööd tegema. Mõlema märgi esindajad on iseloomult üsna erinevad ning seetõttu võivad ette tulla ka mitmed probleemid. Jäär oleks selles ärilises suhtes peamiselt tegutsevaks osapooleks ning Veevalaja oleks see, kes suudab asju lõpuni käigus hoida, kuni eesmärk on saavutatud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Elutee üldskeem


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Konna kujuke: rodoniit


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Taldrikud (6 tk) (25 cm)


Kaelakee: obsidiaan


Vaas - Villeroy & Boch


Kausid (4 tk) (750 ml)


Taldrikud (6 tk) (28 cm)


Dekoratsioon: ahhaat


Kristall: lasuriit


Kaelakee ja kõrvarõngad


Tass: part


Kaelakee: mäekristallLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused