Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Kaljukits

Kaalusid juhib Veenus ning Kaljukitse juhtivaks planeediks on Saturn. Saturni esindada on töö tegemine, eesmärkide poole püüdlemine ja auahnus. Veenuse esindada on armastus, harmoonia, ilu.

Armastus

Mõlemad märgid peaksid olema selles suhtes üksteise suhtes üsna ettevaatlikud. Kuna mõlemal märgil on suhteliselt vähe üksteisega ühist, siis peavad osapooled olema valmis üsna suurteks jõupingutusteks, et üksteist paremini mõista ning et saada suhe normaalselt toimima.

Kaljukits on selles suhtes kindlasti praktilisemaks osapooleks ning tegeleb peamiselt oma tuleviku kindlustamise nimel. Kaaludele on selline tegevus võõras ning võib seda nii mõnigi kord pidada raha mõttetuks raiskamiseks.

Peamisi probleeme võib selles suhtes kaasa tuua Kaljukitse liigne töö peale mõtlemine. Kaljukitsele on omane see, et ta võtab töömõtted kaasa peaaegu kõikjale ning Kaaludele on see vastumeelne.
Et mõlemad märgid saaksid suhte siiski normaalselt toimima, peaksid mõlemad märgid selles suhtes rohkem üksteisega arvestama. Kaalud peaksid arvestama Kaljukitse eesmärkidega ning aitama Kaljukitsel nende poole püüelda. Just nii pakub Kaljukits kindlasti vastuteeneid ka Kaaludele. Kaalud on märk, kes vajab selles suhtes kindlasti rohkem meelelahutust ning tähelepanu. Kaljukits peaks seetõttu just neid aspekte Kaaludele pakkuma. Kindlasti peaks Kaljukitse esindaja olema ettevaatlik liigse tormakusega Kaaludega suhtlemisel, sest see võib halvasti mõjuda Kaalude tunnetele.

Üldiselt ei ole suhe nende kahe märgi vahel eriti pikaealine. Et suhe siiski toimida saaks, peavad osapooled ennast selle nimel väga palju pingutama.
Ärisuhted

Mõlema märgi vaatenurgad äriasjade ajamisel on sedavõrd erinevad, et tavaliselt ärisuhe nende kahe märgi vahel eriti hästi ei õnnestu. Peamiseks põhjuseks on erinevad iseloomud ning rahalised küsimused.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Armastuse karma horoskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Taro kaardid: Tattoo Tarot (ainult kaardid)


Kaitseingli kujuke: unakiit


Käevõru: turmaliin


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Käevõru: roosa kvarts


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)


Käevõru: oonüks


Ripats: jäär


Taldrikud (21 cm) (4 tk)


Kaelakee: roos


Kaelakee: tiigrisilmLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused