Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Skorpion

Skorpionit juhtivateks planeetideks on Marss ning Pluto. Neitsi juhiks on Merkuur. Marsi esindada selles suhtes on auahnus, võitlus ja võit. Pluto esindada selles suhtes on uuendused ja uuestisünd. Merkuur omakorda esindab selles suhtes suhtlemist ning kiiret mõtlemist.

Armastus

Mõlemad märgid selles suhtes on väga kriitilised oma kaaslase suhtes ning lisaks sellele lähenevad ja käsitlevad nad maailma asju täiesti erinevalt. See aga võib suhtesse kaasa tuua ka probleeme. Neitsi soovib kindlasti saada osa kõikidest sotsiaalsetest ettevõtmisest. Samal ajal on Skorpion kindlasti varjatum ning soovib tegutseda tavaliselt üksinda. Kindlasti on just seetõttu mõlemal märgil üksteist üsna raske mõista. Selle nimel peaksid osapooled pidevalt tööd tegema, et üksteise mõtteid ja tundeid paremini tundma õppida.

Mõlemad osapooled tunnevad kindlasti üksteise suhtes küllaltki suurt külgetõmmet. Samas peaks Neitsi arvestama sellega, et Skorpion on selles suhtes üsna armukade. Seetõttu peaks Neitsi kindlasti üsna suurt tähelepanu pöörama oma Skorpionist kaaslasele.
Et suhe nende kahe märgi vahel hästi töötaks, peavad osapooled üksteisele väga suurt tähelepanu pöörama. Skorpion peaks arvestama Neitsi seltskondlikkusega ning ka ise püüdma Neitsi korraldatavatest ettevõtmistest osa võtta. Neitsi omakorda peaks kindlasti pöörama suuremat tähelepanu Skorpionile. Mõlemad osapooled peavad end üsna palju pingutama, et suudaksid mõista üksteise mõtteid ja tundeid. Ainult nii on osapooled suutelised suhte toimima saama. Vastasel korral tekivad suhtes varem või hiljem ikka probleemid.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna meeldiv mõlemale märgile ning üheskoos on osapooled suutelised suhteliselt palju saavutama. Mõlemad osapooled suudavad sellesse ärisuhtesse tuua omapoolseid ideid ning täiesti erineva maailmakäsitluse. Just nende erinevuste tõttu suudavad osapooled olla edukad. Kindlasti peavad mõlemad osapooled suurt tähelepanu pöörama rahalistele asjadele.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Kas sobime kokku?


Skulptuur: muusik


Kaelakee: süda ja käed


Päikesepüüdja: liblikas


Serviis (18-osaline) - Villeroy & Boch


Kilpkonna kujuke: rodoniit


Seinapilt lõuendil või kapal: auto lumisel teel


LED küünlad (3 tk)


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - VelazeLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused