Tähtkujude sobivus: Skorpion ja Kaljukits

Skorpionit juhib Marss ja Pluto. Kaljukitse juhiks on planeet Saturn. Marsi esindada on selles suhtes auahnus, agressiivsus, võitlus ja võitmine. Pluto esindada on selles suhtes võim, häving, uuendused ning uuestisündimine. Saturni esindada on töö tegemine, vastutustunne ning auahnus.

Armastus

Esialgu võib see suhe olla mõlemale märgile üsna petlik, kuna mõlemad osapooled on suutelised suhteliselt hästi varjama oma tegelikke omadusi. Suhte arenedes toovad mõlemad osapooled oma tegeliku mina esile. Samas ei muuda see suhte iseloomu. Suhe nende kahe märgi vahel on suhteliselt dünaamiline ning osapooled on suutelised üksteist üsna palju täiendama. Mõlemad märgid on selles suhtes kindlasti üsna praktilised ning seetõttu pööratakse väga suurt tähelepanu kõikidele majanduslike aspektidele.

Osapooled peavad arvestama sellega, et kui soovitakse suhte toimimist, peavad osapooled loobuma võib-olla nii mõnestki tüüpilisest oma tähtkuju omadusest. Esialgu võib see kindlasti olla üsna raske ning koormav, kuid lõpptulemus rahuldab kindlasti mõlemat osapoolt.
Kaljukits võib selles suhtes nii mõnigi kord hakata manipuleerima Skorpioni tunnetega, mis võivad esile tõsta mõningaid suuremaid probleeme.

Suhte toimimise nimel peavad osapooled niisiis üsna palju vaeva nägema. Kui selleks ollakse valmis, peaks suhe toimima üsna rahuldavalt. Kui selleks valmis ei olda, hakkavad koheselt tekkima ka probleemid, mille lahendamine võib muutuda üsna raskeks.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks toimima üsna hästi ning seda peamiselt seetõttu, et mõlemal osapoolel on ärisuhtes üksteisele suhteliselt palju pakkuda. Kindlasti osakavad mõlemad osapooled väga suurt tähelepanu pöörata ka rahalistele ning muudele majanduslikele aspektidele. Mõtteid genereerivaks osapooleks kujuneb selles ärisuhtes kindlasti Kaljukits ning Skorpion on peamiselt asjaajaja rollis. Lisaks kõigele sellele, võib nende kahe märgi vahel lisaks ärisuhtele välja areneda ka suurepärane sõprussuhe.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Eelmise elu analüüs


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Kaelakee: roheline aventuriin


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Taro kaardid: Rana George Lenormand (koos raamatuga)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Angelarium (ainult kaardid)


Taro kaardid: Wisdom of the Hidden Realms Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Barbie nukk (CFF37)


Laualamp


Kõrvarõngad: rebased


Kaelakee: tiigrisilm (55 cm)


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & BochLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused