Kuidas töötab erinevate tähemärkide mõistus?

JÄÄR

Jäär on kiire taibuga ja tema mõistus töötab kõige paremini kriisisituatsioonides ning rasketes olukordades. Siis suudab ta keskenduda ja endast parima välja panna. Jäär on väga impulsiivne, otsused sünnivad hetkega, aga mingil kummalisel moel on need enamasti nutikad ja lahendavad olukorra. Pisiasjade lahendamise ja olukorra silumise jätab ta teiste hooleks. Rahutu Jäär tüdineb kiiresti, tema mõistus vajab stiimulit. Huumorimeel on tal hea, aga see on satiiriline vaimukus, mis kõigile ei pruugi meeldida. Teiste tunnetest enesekeskne Jäär ei hooli. Sõnade seadmises on ta osav, aga võib olla õel ja sarkastiline. Teeb teistele haiget sageli sihilikult, et ennast tõestada. Huumorivaesed inimesed paneb ta alati paika.
SÕNN

Sõnnil on aeglane, kaalutlev ja intelligentne mõistus. Ta mõtleb kõik probleemid läbi viimse detailini, jõuab praktiliste ja loominguliste lahendusteni. Sõnn saab infot meelte abil ja hoiab oma kujutlusvõime vaos, tal on rohkelt tõelist “talupojatarkust” varuks. Ebaratsionaalsed ja ebaloogilised lahendused jätab ta kõrvale. Otsustamine võib võtta aega, aga kui ta otsuseni jõuab, siis teda ümber enam ei veena. Sõnn on väga konservatiivne ja uute asjadega kergesti kaasa ei lähe. Ta ei talu enda arvustamist, eriti intellektuaalsel tasandil. Sõnnil on väga raske näha maailma teiste vaatevinklist ja see võib paista välja sallimatusena.
KAKSIKUD

Kaksiku mõttemaailm on erk ja tema mõistus töötab väga kiiresti. Kaksik teab igast asjast midagi, on verbaalselt väga osav ja nutikas, aga tema keskendumisvõime on puudulik. Iga Kaksik suudab tõde oma äranägemise järgi väänata ja teeb seda ilma süümepiinadeta. Kaksiku mõistus manipuleerib ja ta suudab alati musta valgeks rääkida. Sõnalahingutes peab ta võitjaks jääma, tema kiire taip ja kiindumus sõnamängude vastu võib moonduda irooniaks või sarkasmiks, kui ta selles alla kipub jääma.
VÄHK

Vähk ei lähene probleemile kunagi otse, tema mõttetegevus on väga irratsionaalne, kuna ta on turvalisusele orienteeritud. Minevikus toimunud sündmused, kunagised suhted ja kogemused, pettumused ja rõõmud mõjutavad tema mõtlemist. Vähk on arukas, aga tema mõistus töötab intuitiivselt kõige kiiremini. Ta ei ava ennast võõrastele, kaitseb oma sisemaailma ja on väga ettevaatlik. Kuna Vähi otsused on intuitiivselt langetatud, peaks neid loogiliselt ja kriitiliselt hindama, need võivad sageli olla tunnetest ja emotsioonidest mõjutatud.
LÕVI

Lõvi on suuresõnaline ja sirgjooneline. Tema arvamust millegi või kellegi suhtes on peaaegu võimatu muuta. Ta jääb ka vanas eas oma noorpõlves kujundatud arvamuste juurde. Mõttetegevus on tal pigem aeglane ja kaalutlev. Lõvi vajab aega asjade üle mõtlemiseks, parimate lahenduste leidmiseks, keskpärane või kesine tulemus teda ei rahulda. Järeldusi teeb siiski intuitsiooni põhjal, pisiasju ei märka ja ta vajab palju tähelepanu. Tegelikult vajab Lõvi mõjuvõimu ja tema mõistus töötab selle saavutamise nimel.
NEITSI

Neitsi on väga intellektuaalne ja ilmutab erilist mõtteselgust. Samas on ta ka väga kitsarinnaline ja pedantne. Ta lahterdab kõiki asju ja väldib võimalikke ohte, analüüsib kõike hoolega ja korraldab pisima detailini. Iga probleemi lahkab ta vaistu järgi väikesteks tükkideks, aga suurem pilt sellest sageli kannatab. Ta on uskumatult suur muretseja, mis tekitab talle rohkelt närvipinget. Neitsil on väga kriitiline mõistus, seejuures nii enda kui teiste suhtes. Ta on väga täpne ja tähelepanelik, ükski pisiasi märkamata ei jää.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Unenäo seletus


Lapse horoskoop


Seenekujulised kristallid: roheline aventuriin (7 tk)


Šungiit


Seinakaunistus: ninasarvikud


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Chevrolet Corvette, 1970


Dekoratsioon: roos


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)


Multitööriist: Leatherman Rebar Brain Eless


LED küünlad (5 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused