Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Veevalaja

Veevalajat juhivad Saturn ja Uraan ning Sõnni juhib Veenus. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine ning eesmärkide poole püüdlemine. Uraani esindada on kõik tavalisest erinev ja võõras ning tulevik. Veenuse esindada on selles suhtes armastus, harmoonia ja ilu.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel on üsna omapärane. Märkidel ei ole küll eriti palju ühist, kuid piisavaks teguriks osutub suur edu saavutamise soov. Just seetõttu suudavad osapooled üksteisega koos tegutseda. Sõnn on selles suhtes kindlalt reaalsuses olev märk ning selle tulemusena pöörab ta suurt tähelepanu ka praktilisusele. Veevalaja seevastu tunneb huvi kõige uue vastu ning seetõttu ei kipu Veevalaja eriti jalgu maas hoidma. Lisaks sellele püüab Veevalaja väga suurt tähelepanu pöörata ka enda pidevale täiendamisele.

Suhe nende kahe märgi vahel on tavaliselt üsna tugev, kuid kindlasti ei puudu sellest suhtest ka probleemid, mis on peamiselt tingitud sellest, et osapooled ei ole suutelised asjades kompromissidele jõudma. Mõlemad märgid on väga enesekindlad ning ei soovi eriti arvestada kaaslase arvamuste ja ideedega. Kui aga liigutakse ühes suunas, ei teki ka probleeme ning üheskoos püütakse saavutada eesmärk võimalikult väikse vaevaga, kuid samas suure eduga.
Sõnn pöörab aegajalt üsna suurt tähelepanu ka teistele inimestele ning püüab leida lahendusi nende probleemidele. See võib aga Veevalajas tekitada teatud määral kadedust. Selles asjas peaks Sõnn olema üsna ettevaatlik, kui tema kaaslaseks on Veevalaja. Veevalaja omakorda ei pruugi eriti suurt tähelepanu pöörata perekonnaelule ning rahaküsimustele, mis omakorda tekitab pingeid Sõnnis.

Suhe nende kahe märgi vahel saab toimida ainult siis kui osapooled suudavad arvestada üksteise erinevustega ning kui osapooled suudavad täpselt paika panna ülesanded suhtes. Ainult nii on osapooled suutelised ennast piisavalt teostama ning suhe on toimiv. Kui nendeks asjadeks valmis ei olda, ei ole loota ka stabiilset suhte toimivust.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud just väga suurtest iseloomuerinevustest. Kui osapooled ajavad samu asju, siis on koostöö võimalik ning edukas, kuid kui tekivad väiksemadki erinevused eesmärkides, toob see kaasa ka antud ärisuhte jahenemise.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


6 kuu horoskoop


Kaelakee: arbuusturmaliin


Taro kaardid: Angel Quest Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Energy Oracle (koos raamatuga)


Seinakaunistus: linnud oksal


Kann


Taro kaardid: Universal Celtic Tarot (koos raamatuga)


Unenäopüüdjad (2 tk)


Mercedes-Benz G-Class G63


Pendel: mäekristall


Taro kaardid: Divine Animals Oracle (koos raamatuga)


Ford Mustang GT Cobra Jet


Barbie nukk (FXF01)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused