Tähtkujude sobivus: Skorpion ja Kalad

Skorpionit juhtivateks planeetideks on Marss ja Pluto ning Kalasid juhivad Jupiter ja Neptuun. Marsi esindada selles suhtes on auahnus, agressiivsus, võitlus ja võitmine. Pluto esindada on selles suhtes võim, häving, uuestisünd. Jupiter esindada on filosoofia, teadvus, optimism, õnn ja matkamine. Neptuuni esindada on unistused, armastus, fantaasiad, empaatia ja illusioonid.

Armastus

Nende kahe märgi vaheline suhe peaks toimima üsna hästi. Kindlasti tuleb ka siin suhtes ette mõningaid probleeme, kuid osapooled on suutelised need probleemid üsna kiiresti lahendama. Skorpion peaks kindlasti hoidma kontrolli all oma kadedust ning liigset survet Kalade aadressil, sest Kalad võivad end tunda sellises olukorras nii mõnigi kord üsna ebakindlalt. Kalad omakorda peaksid võimalikult vältima Skorpioni ees salatsemist, sest see on Skorpionile vastumeelt ning võib suhtes esile tuua mõningaid probleeme. Osapooled on siiski suutelised need asjad enda jaoks piisavalt hästi paika panema ning üldiselt sellel tasandil probleeme ei esine.
Kalad võivad olla selles suhtes enamuse ajast teiste inimeste seas populaarsemaks märgiks ning Skorpion peab sellega pidevalt arvestama. Kalad võiksid siiski suuremat tähelepanu pöörata just perekonnaelule. Skorpion on selles suhtes selleks osapooleks, kes peaks pidevalt tegelema rahaasjadega, kuna Kaladele on see ala võõras ning seetõttu võivad esile kerkida ka probleemid. Kalad võib Skorpionile selles suhtes kindlasti õpetada rohkem meelelahutuslikkust.

Suhe nende kahe märgi vahel toimib enamuse ajast siiski emotsioonidel põhinevalt ning seetõttu ei panda tavaliselt tähele ka oma partneri negatiivseid külgi. Suhe nende kahe märgi vahel peaks olema niisiis suurepärane, kuid kui osapooled suudavad selle suhte nimel ennast ka veidi rohkem pingutada, on suhe kindlasti veelgi kindlam.
Ärisuhted

Skorpioni ja Kalade vaheline ärisuhe peaks toimima üsna hästi, kuna mõlemad osapooled suudavad üksteisega vajalikul määral arvestada ning seetõttu on nad suutelised käsikäes töötama. Kalad on siin suhtes ideid genereerivaks osapooleks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Armastuse soodsad ajad


Saatus-tulevik horoskoop


Nukk Portia


LED küünlad (3 tk)


Kausid (6 tk) (11 cm)


Batman ja Batmobile


Kausid (2 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: vähi tähtkuju


Kaelakee: vähi tähtkuju


Taro kaardid: Beyond Lemuria Oracle (koos raamatuga)


Käevõru - ametüstLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused