Tervis vastavalt sünnikuupäevadele

1, 10, 19, 28

Löögi all on silmad, verevarustus, eriti vererõhk. On oluline hoida korras ainevahetus, energia kogumiseks on vaja olla võimalikult palju soojas ja päikese käes. Puhata võiks soojemates maades vähemalt kord aastas. Eriti hoolega peaks end hoidma külmal ja niiskel ajal, vältima peaks tuuletõmbust, külmetushaigused on kerged tulema.

2, 11, 20, 29

Tuleb vältida ülearust stressi, igasuguseid pingeid, liigset töökoormust. Närvisüsteemi tuleb säästa, samuti südant. Liigse tundlikkuse tõttu on närvid ja süda löögi all eriti siis, kui konflikte ja pingeid on ka lähisuhetes. Kasulik on juua puhast vett hõbenõust, kanda hõbedast ehteid ja paastuda täiskuu päevadel.
3, 12, 21, 30

Terviseprobleemid on seotud maksaga, ei tohi maksa koormata mürkide, liigse suhkru ja alkoholiga. Tuleb hoiduda ülesöömisest, rasvasest ja vürtsikast toidust, kasulikud on kookos, mandlid, must pipar, safraniga mesi. Neid võiks regulaarselt vaheldumisi tarbida. Kuna nahaprobleemid tekkivad kergesti, siis ingver ja küüslauk aitavad mõõdukalt tarbides hoida tasakaalus naha niiskuse ja mao happesuse, aitavad korrastada ka ainevahetust. Väga kasulikud on porgandid, samuti porgandimahl.

4, 13, 22, 31

Ohustavad külmetushaigused, samuti mitmed nakkushaigused. Tuleb ette veidraid haigusi, mida pole kerge diagnoosida ja uurida, mistõttu on neid ka raske ravida. Vererõhk võib kõikuda kõrge ja madala vahel, ebakorrapärase toitumise puhul ohustab kehvveresus. Pune aitab gastriidi, seedehäirete ja kõhugaaside korral. Juua tuleks rohkesti porgandi- ja peedimahla, kasulikud on puuviljade mahlad, hea on ka kase- ja vahtramahl, hästi mõjuvad rohelised taimeteed. Toidus kasutada igapäevaselt rohelisi aedvilju, eriti kasulik on brokoli.
5, 14, 23

Ainevahetus on kehv, mistõttu ohustavad kõhukinnisus, seedehäired ja gastriit. Ohustavad ka neeruhaigused, samuti gripp jt külmetushaigused. Probleeme võivad tekitada nahk, vereringe, süda ja närvid. Närvipingest ja ülekoormusest võivad tekkida kroonilised peavalud.

6, 15, 24

Ohustavad kopsuhaigused, veeniummistused, trombid, närvihaigused. Väsimus vaevab sageli. Suure tundlikkuse tõttu tekkivad pinged, halvad suhted ja ülekoormus viivad immuunsüsteemi tasakaalust välja. Peaks vältima üleliigset vastutust ja suurt töökoormat.
6, 15, 24

Probleeme tekitab seedimine, kõhuhädad, puhitused, suguorganitega seotud vaevused. Ohustab ka artriit, podagra, üldine nõrkus ja peale keskiga ka halb mälu. E ja D vitamiin on vajalikud regulaarselt, vältida tuleks suitsetamist, meelemürke, alkoholi ja kõhtu ei tohi korraga liiga täis süüa. Kasulikud on jalutuskäigud veekogu ääres, mere ääres viibimine.

8, 17, 26

Ohustavad hingamisvaevused, veremürgitus, juuste väljalangemine, põiehaigused. Vanemas eas ohustavad südame- ja vererõhuhaigused, peavalu, jäsemete nõrkus. Vajalik on tarbida lisaks vitamiine A, D ja E . Kasulik on süüa rohkelt aed- ja juurvilju, rohelisi köögivilju. Eriti kasulikud on spinat, piparmünt, koriander.
9, 18, 27

Ohustavad nakkused, haavad, veremürgitus, luumurrud, samuti naha-, mao-, maksa-, kopsu-, nina- ja kõrvahaigused. Tervist ei tohi hooletusse jätta. Toitumisele ja puhkusele on vaja pöörata suurt tähelepanu. Hoiduma peaks rasvastest toitudest, soolakurkidest, vürtsidest, narkootilistest ainetest, mürgistest ja liiga kangetest ravimitest. Liiga kuiva naha vastu aitab õlimassaaž. Kopsudele on hea hommikune jalutuskäik metsas.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Taro kaartide ennustus


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kaelakee: sinine kaltsedon


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: Tarot of Oppositions (koos raamatuga)


Kaelakee: kaalud


Seinakaunistus: hobune


Kaelakee: rodoniit


Tööriistakomplekt: 2-osaline


Skulptuur: elevandid


Seinapilt lõuendil või kapal: jäätunud taimed


Tassid (2 tk)


Tööriistakomplekt: 130-osalineNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused