Taro kaartide ennustus märtsiks 2023.a.

JÄÄR

See kuu toob rohkem esile Sinu mälestused lapsepõlvest. See tekitab meeldivaid tundeid ning aitab kaasa ka igapäevaste ettevõtmiste ladusamale kulgemisele. Peaksid praegu mõtlema sellele, kuidas oma elukorraldus veidi mitmekesisemaks muuta. Ainult rutiinsete asjadega tegelemine võib tunduda Sulle vastumeelsena, mistõttu leia rohkem ka selliseid tegevusi, millest Sa rõõmu saaksid tunda. Suurepärane kuu selleks, et alustaksid mõningate uute plaanide teostamisega. Sul on piisavalt julgust, et asjadega kenasti lõpule jõuda. Vajad sellel kuul rohkem aega ka puhkamiseks, sest Sinu energiavarud ei ole nii suured, kui Sa seda soovinud oleksid. Armastuse vallas on oluline tähelepanu ja hoolitsus. Püüa oma partneri eest rohkem hoolt kanda, kuid ära muutu selles osas liialt pealekäivaks. Rahaasjad kujunevad sellel kuul päris headeks ning Sulle võivad avaneda ka päris head uued võimalused.
SÕNN

Pöörad sellel kuul suuremat tähelepanu oma rahaasjadele. Sulle on oluline see, et selles vallas oleks tagatud tasakaal. Arvatavasti tuleb Sul langetada rahaasjades ka mõned suuremad põhimõttelised otsused, mistõttu pead ennast vajalike faktidega juba varakult kurssi viima. Keskendud enam sellistele tegevustele, mis on Sulle meelepärased, sest vastutahtmist Sa midagi ellu viima hakata ei soovi. Jälgima peaksid seda, et Sinu päevaplaan ei oleks liialt tihe. Kõik ettevõtmised ei kulge sugugi nii ladusalt, kui Sa võib-olla oleksid arvanud, mistõttu võid leida ennast ajahädast. Teiste inimestega aktiivsem suhtlemine tuleks kasuks. See võimaldaks Sul luua endale edaspidiseks uusi võimalusi ning lisaks aitab see kindlasti kaasa ka parema meeleolu tagamisele. Kui oled plaaninud koduses elus midagi suuremat teoks teha, siis sellel kuul võiksid sellega algust teha. Jälgi seda, et kõik dokumendid oleksid laitmatus korras.
KAKSIKUD

Oled sellel kuul tavalisest palju mässulisem. Sulle võivad tunduda vastumeelsetena kõik need asjad, mis ei teeni Sinu huve. See võib tekitada vastasseisu ka teiste inimestega. Inimsuhete vallas tasuks olla oma väljaütlemistega ettevaatlikum, seda ka siis, kui Sa mõne asjaga ei nõustu. Kindlasti saad oma mõtted teisteni viia ka nii, et sellest probleeme ei tekiks. Tööasjad eeldavad suuremat kannatlikkust. Praegu võib esile kerkida mitmesuguseid takistusi, mis panevad proovile Sinu kohanemisvõime. Hoia oma rahaasjadel silm peal. On oht, et lähed selles vallas liialdustesse, tekitades endale pikaks ajaks ebameeldivusi. Kindlasti püüa leida rohkem aega oma perekonna jaoks. Kasuks tuleksid ühised reisid. Koduses majapidamises pole see kuu hea aeg pikemaajaliste plaanide tegemiseks, kuna liialt paljud asjad on muutumises. Oma tervise eest tasuks praegu kindlasti veidi enam hoolt kanda.
VÄHK

Sellel kuul tasuks Sul oma igapäevaste ettevõtmiste juures palju tähelepanelikum olla. On oht, et lähed oma ettevõtmistega liialdustesse, tekitades endale pikaks ajaks ebameeldivusi. Väga suurt tähelepanu tuleks pöörata kõikvõimalikele detailidele, sest need mõjutavad Sinu ettevõtmisi väga olulisel määral. Hea aeg selleks, et oma rahaasjad paremini toimima saada. Sul on tekkimas vägagi huvitavad mõtted, kuidas oma rahaasjad edaspidi paremini tasakaalus hoida. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks emotsioonid paremini kontrolli all hoida. Vajad praegu rohkem aega ka puhkamiseks, et seeläbi energiavarud paremini tasakaalus hoida. Kui Sa seda ei tee, on väga suur oht läbi põleda. Igapäevaste toimetuste juures tuleks kõikvõimalikud dokumendid korras hoida. Kipud selles vallas kiirustama, tekitades endale palju ebameeldivusi. Armuasjades on mõttekas partneriga arutada neid teemasid, mis on olnud keerulised kompromisslahenduste leidmiseks. Sellel kuul on Sul selleks olulised paremad võimalused. Füüsiliselt võiksid praegu aktiivsem olla. See tagab Sulle parema tervise.
LÕVI

Pead sellel kuul nii mõnedki asjad enda jaoks uuesti üle vaatama ja vajadusel muudatused tegema. Päris vanamoodi jätkata ei saa. Rohkem tuleks tähelepanu pöörata pisidetailidele, sest need mõjutavad Sinu ettevõtmisi tavalisest enam. Rahaasjad peaksid kujunema päris headeks. Siiski tasub vältida seda, et hakkaksid oma rahaõnne proovile panema. Oma sammud tuleks hoolikalt läbi mõelda, nii jõuad parimate valikuteni. Tööalased kohustused võivad kujuneda mõnevõrra keeruliseks. Sul tuleb arvestada mitmesuguste pisidetailidega, millele Sa siiani erilist tähelepanu pööranud pole. Armuasjades tuleks partneri jaoks rohkem aega varuda. Ta soovib Sinuga ehk jagada mõtteid, mida siiani endale on hoidnud. Romantikale tuleks rohkem rõhku panna. Vallalistele on see kuu hea aeg, kuna uusi võimalusi võib avaneda päris palju. Ole füüsiliselt aktiivsem, seeläbi tagad endale parema üldise heaolu.
NEITSI

Romantika on sellel kuul Sinu suurema tähelepanu all. Püüad leida võimalusi selleks, et oma partneriga rohkem koos aega veeta. Suurepärane aeg ka vallalistele. Seltskondlikult tasuks olla mõnevõrra aktiivsem, sest see suurendaks oluliselt võimalusi soovitud inimese leidmiseks. Sinu igapäevased ettevõtmised peaksid sellel kuul suhteliselt ladusalt kulgema. Tasuks detailidele ainult veidi enam tähelepanu pöörata. Püüa hoiduda negatiivsetest aspektidest oma elus. See eeldab seda, et leiad enda igapäevaellu ka rohkem positiivset. Rohkem tasuks tegeleda selliste asjadega, mis on Sulle kõige enam meelepärased. Rahaasjad kujunevad päris headeks. Võiksid mõelda sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada, sest Sule on tekkimas väga head ideed. Koduses elus ei ole praegu kõige parem aeg uute plaanide teostamiseks, kuna soovitud tulemused võivad jääda kesiseks. Tööasjades keskendu ainult ühele tööle. Mitme asjaga korraga tegelemine kindlasti kasuks ei tule.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Klaasskulptuur: lilled


Kaelakee: kuukivi


Tassid: kassid (3 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Barbie nukk (GKH26)


Kõrvarõngad mageveepärlitega


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Käevõrud partneritele: hauliit ja oonüks


Kaelakee: kuldobsidiaan


Taro kaardid: Heaven & Earth (koos raamatuga)


LED küünlad (3 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »