Test: valides pildilt puu, räägib see Sinu hetkeolukorrast ja edaspidistest soovidest

Puu, mille Sa selles testis valid, räägib sellest, milline on Sinu hetkeolukord ja milliseid muutusi Sa oma ellu sooviksid. Testi tulemus on ajas muutuv, sõltudes Sinu alateadvusest.

Testi abil on Sul võimalik oma hetkeolukorra kohta midagi uut teada saada. Võib-olla Sa ei ole kõigega nõus, mis võib olla tingitud sellest, et Sinu teadvusesse pole veel jõudnud see, mida Sa alateadvuses ootad ja sooviksid.
Valik 1

Sulle on praegu oluline see, et saaksid oma tegevusi laiendada ja tutvusringkonda uusi inimesi. Sa ei sooviks, et Sinu elu miski piiraks või Sinu ettevõtmisi pidurdaks. Oled valmis selles vallas olulisi samme astuma. Sul on praegu piisaval määral energiat ja tahtejõudu, et oma plaane ellu viia. Seeläbi lood endale uusi võimalusi. Sind võib lähiajal ees oodata mõni üllatus, mille oled endale ise tekitanud. Uued ettevõtmised köidavad Sinu tähelepanu, kuid sama ei saa öelda selle kohta, et ka olulised detailid Sinu tähelepanu köidaksid. Seetõttu on oht sattuda sekeldustesse, mida saaksid tegelikult praegu ära hoida.
Valik 2

Oled üldiselt suure tõenäosusega küllaltki iseseisev inimene. Ükski takistus pole Sinu jaoks nii suur, et Sa seda ületada ei suudaks. Praegu võib see iseseisvus olla aga mingil moel pidurdatud ja seda põhjusel, mida Sul on endale raske teadvustada. See võib muuta Sind närviliseks. Sul on suurem soov oma elukorraldus muuta selliseks, et saaksid oma loovaid võimeid rohkem ära kasutada, seda näiteks ka raha teenides. Oled võib-olla ennast ka varem selle eesmärgi nimel märkimisväärselt pingutanud, kuid tulemused pole olnud ootuspärased. Soovitud eesmärkide poole liikumiseks pead õppima enda sisetunnet rohkem usaldama. Kasuks tuleks seegi, kui teeksid realistlikumaid plaane. Võib-olla hõljub plaane tehes liigselt pilvedes.
Valik 3

Oled praegu tavalisest tundlikum. Sooviksid praegu ehk rohkem üksinduses aega veeta ning välisest maailmast eemale tõmbuda. Teed praegu suuremaid jõupingutusi selleks, et inimsuhted paremini toimima saada, seda eriti partneriga. Sinu energiavarud ei pruugi olla praegu nii suured, kui tavaliselt. Seetõttu väsid tavalisest kiiremini. Praegu tasuks endale leida selliseid tegevusi, mis pakuksid rõõmuhetki ning avastamisrõõmu. Hoidu rutiinsetest tegevustest. Sul võib tekkida lähiajal soov ennast siduda mõne täiesti uue eluvaldkonnaga. See muudab Sinu olulisel määral positiivsemas suunas. Praegu tasub astuda samme, mis aitaksid Sul efektiivsust suurendada.
Valik 4

Praegu on Sulle väga oluline praktilisus. Püüad vältida kõikvõimalike riskide võtmist, mis on ehk tingitud sellest, et oled viimasel ajal vastu näppe saanud. Avalda oma tegevustega teistes inimestes imestust ja austust. Ehkki näid tugeva inimesena, siis praegu on Sinu nõrkused samuti esile kerkimas. See aga Sulle sugugi ei meeldi. Püüadki praegu teha suuremaid jõupingutusi selleks, et oma nõrkusi rohkem varjata. Teatud määral see kindlasti Sul ka õnnestub, kuid mitte täielikult. Inimsuhete vallas oled mõnevõrra pealiskaudne, mistõttu on Sul oht ilma jääda headest võimalustest. Keegi võib Sulle praegu välja pakkuda mõne huvitava idee, kuid Sa ei ole suuteline seda tabama.
Valik 5

Oled tavaliselt enesekindel inimene ning sooviksid, et kõik oleks kindlalt Sinu kontrolli all. Praegu ei pruugi asjad aga nii heas seisus olla ning tunnetad, et nii mõnedki asjad on Sinu kontrolli alt väljunud või väljumas. See tekitab Sinu ebakindlust. Tunnetad seda, et olukord on võimalik kontrolli alla saada siis, kui Sa rohkem oma võimetesse usuksid. Sellekohaseid muutusi sooviksid praegu oma ellu kõige rohkem. Soovid teha oma igapäevaste ettevõtmiste korraldamisel mõningaid muudatusi, et efektiivsust suurendada. Tööde-tegemiste poolelijätmine pole Sulle meelepärane. Mõtiskled rohkem sellele, kuidas ümbritseda ennast rohkem nende inimestega, kellega üheskoos ühiste eesmärkide poole liikuda.
Valik 6

Praegu on Sulle oluline see, et saaksid olla ümbritsetud nende inimestega, kes on Sulle olulised. Seeläbi suureneb olulisel määral Sinu kindlustunne. Samal ajal on Sulle oluline ka see, et Sulle oleks tagatud piisav vabadus. Püüad teha oma elukorralduses vastavaid muudatusi selleks, et soovitud seis endale tagada. Mõtiskled praegu sellele, mida soovid oma elus saavutada. Seeläbi paned enda jaoks paika ka mõned uued plaanid ja sihid, mille poole edaspidi liikuma hakata. Tajud praegu üsna hästi seda, et liialt ambitsioonikaks pole mõttekas minna, sest see võiks kaasa tuua tagasilööke. Teiste inimestega suhtlemisel püüad enda jaoks leida viisi, kuidas oma mõtteid ja ideid paremini teisteni viia. Võib-olla pole see Sul siiani eriti hästi õnnestunud.
Valik 7

Oled praegu enesekindel ning suudaksid palju korda saata. Samas võib takistuseks olla Sinu äärmuslik tundlikkus, mistõttu ei tea Sa seda, milliste inimestega peaksid ennast ümbritsema ja millistest inimestest oleks mõttekas eemale hoida. Tundlikkus võimaldab Sul nii enda kui ka Sind ümbritseva maailma kohta midagi uut teada saada. Sooviksid praegu ehk seda, et saaksid astuda samme, mis Sinu kindlustunnet veidi enam suurendaksid. Võib-olla tekib Sul soov oma tutvusringkonnas eemalduda inimestest, kes Sinu huve enam ei teeni.
Valik 8

Oled praegu tavalisest unistavam ja romantilisem. Teised inimesed võivad arvata, et Sa ei olegi praegu suuteline reaalse maailma asjadega tegelema. Tegelikult muidugi nii ei ole. Oled väga tundlik kõige selle suhtes, mis Sind ümbritseb. Teiste inimestega suhtlemine võib olla Sulle praegu keeruline ülesanne, kuna teiste inimeste väljaütlemised võivad kergesti Sinu tundeid haavata. Sooviksid ennast praegu ja edaspidi rohkem ümbritseda nende inimestega, keda saad täielikult usaldada. Püüadki praegu teha jõupingutusi selleks, et oma tutvuste osas muudatusi teha: eemalduda nendest, keda Sa ei saa täielikult usaldada. Hakkad mõistma lähiajal seda, et oled olnud viimasel ajal liialt ambitsioonikas.
Valik 9

Tavaliselt meeldib Sulle riske võtta, kuid arvatavasti on riskide võtmine Sind viimasel ajal mõningatesse probleemidesse viinud. Nüüd mõtledki rohkem sellele, et ehk peaksid oma käitumist muutma ning mitte võtma mõttetuid riske nii palju. Igapäevased kohustused võivad Sulle tunduda praegu vastumeelsetena, kuna neis on liialt palju rutiinsust. Sooviksid näha rohkem seiklusi ja vaheldust. Näita välja suuremat julgust muutuste tegemisel ning jõuad välja selle eesmärgini, mille endale praegu sihiks oled seadnud.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünniratta kood


Töö ja raha aastahoroskoop


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kausid (31 cm) (4 tk)


Tassid ja alustaldrikud: koolibri (6 tk)


Kausid (2 tk) - 770 ml


Skulptuur: linnud


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kott - Kalidi


Tassid (6 tk)


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Barbie nukk (HBX94)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused