Unenägude seletus – A

Teised unenägude seletuse algustähed

A   B   C   D   E   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   Š   T   U   V   Õ   Ä   Ö   Ü


A – A täht näitab uut algust. Sinu jaoks on alguse saamas midagi uut ja grandioosst. Alternatiivne seletus näitab teatud üleolekut ja väärikust. Võib viidaka ka mõne eesnime algustähele.

AADAM JA EEVA – mõningate maskuliinsete omaduste (kui oled naine) või mõningate naiselike omaduste (kui oled mees) maha surumist. Alternatiivse selgituse järgi ootuste ja lootuste nurjumist või edukuse saavutamisel muutusi.

AADRESS – Vana aadressi nägemine – tuleb vaadata tagasi minevikku ja sealt ühtteist väärtuslikku õppida. Uue aadressi nägemine – vajadust muudatuste järele. Aadressi nägemine ümbrikul – vajadust uute võimalustega tutvumise järele; vajadust kõikide asjade kaalumise järele enne lõpliku otsuse langetamist. Alternatiivse seletuse järele tähendab aadressi nägemine unes õige elusuuna leidmist ning eesmärkide poole püüdlemist.

AALOE – valmisolekut mõningatest emotsionaalsetest haavadest paranemiseks. Oled valmis andestama sellele inimesele, kes on Sind petnud.

AASIA – vajadust mõningate ümberkorralduste järele. Reisimine või reisiplaanide tegemine Aasiasse – tõenäosuse suurenemist, et reisi Aasiasse lähiajal ette võtad. Aasia rahvusest inimene – sümboliseerib Sinu sisemist avastamata maailma. Eakas aasia rahvusest inimene – traditsioone, tarkust ja teadmisi.

ABAJAS – rahulikku eluetappi.
ABIELLUMINE – hoiatust abielu asjus, ka hingelist ühtsust.

ABIELULAHUTUS – hingelist lõhenemist, vahel ka otsene tähendus.

ABIKAASA – oma abikaasa – raskusi omavahelistes suhetes; vahel ka tulevast abikaasat.

ABORIGEEN – loomulikku mina. Annab teada, et tuleb olla enam kokkupuutes oma intuitsiooniga ja sisemiste energiatega. Soovitab olla vähem emotsionaalsem, kuna vastasel korral tekitad endale ise hulganisti probleeme ja kahju.

ABORT – viimase aja otsused ja valikud on sellised, mis takistavad edaspidist arengut. Sinus on esile kerkinud kõhklused uutest võimalustest kinnihaaramisel. Hirmud ja pinged uute võimaluste ees. Alternatiivse selgituse järgi oled oma tervise eest hoolitsemise vajaliku tähelepanuta jätnud.

ABT – ülemvõimu Sinu üle. Tuleb tegeleda asjadega, mis ei ole just kõige meelepärasemad. Piiranguid. Oodata on mitmeid takistusi ja tagasilööke enne positiivsete tulemuste saavutamist.

ADMIRAL – admirali nägemine – võime kõikide eluraskustega efektiivselt toime tulla. Võib viidata ka mõnele autoritaarsele inimesele või oma isale.
AHHAAT – musta ahhaat – rikkust, energilisust ja julgust. Punane ahhaat – rahu, pikka iga ja tervist.

AHI – majast lahkumist. Lagunenud ahi – perekondlike suhete lagunemist.

AHV – pettusi, pahategusi. Vajadust asju rahulikumalt võtta. Võib sümboliseerida ka inimese sisemist metsikust, seksuaalset loomust.

AIDS – AIDSi saamine – psüholoogilised hirmud rünnakute ees; raskused mõningates küsimustes oma õiguste eest seismisel. Kui partneril on AIDS – näitab ebakindlat ja probleemset suhet.

AJALEHT – uusi sõnumeid sõbralt.

AJUJAHT – ahistust ja kartust.

AKAATSIA – sümboliseerib suhtumist moraali.

AKADEEMIA – sümboliseerib sõprussuhteid ja võimalusi.

AKEN – akna avamine – uusi pürgimusi, avardumist. Aknasse paistab päike – teadvuse kirgastumist. Põlev aken – õnnetust suguvõsas.

AKORDION – akordioni kuulamine – kurba sündmust või depressiooni. Akordioni mängust unistamine – tundeküllaseid emotsioone. Vajadust eesmärkide nimel enam jõupingutusi teha.
AKTSENT – aktsendiga rääkimine – raskusi mõtete realiseerimisel. Oluline on siinkohal see, milline tunne Sul tekib aktsendiga rääkimisel. Kui tunned ennast negatiivselt, tähendab see turvatunde vähesust. Kui aga tunned end positiivselt, sümboliseerib see enesekindlust. Teise inimese aktsendiga rääkimine – sümboliseerib midagi tavalist, mis on samas teatud määral ebatavalise varjundiga. Informatsiooni saamine, kuid selle abil otsustamine ei kujune eriti edukaks.

AKUPUNKTUUR – akupunktuuri vajamine – vajadust ravi järele. Vajadust muuta oma energiavarude kasutust eesmärkide poole püüdlemisel. Võib viidata ka mõnele asjale, mis elus lahendamist vajaks.

ALASTIOLEK – suurt tuska ja kahju.

ALBATROSS – vastupidavust ja vabadust. Hukkunud või surev albatross – halba õnne, raskeid aegu.

ALKOHOL – alkoholi joomine – mõõdukust ja rahulolu viimase aja otsuste üle. Edu ettevõtmistes. Alkoholiga liialdamine – ebavõrdsust, muresid, kahetsust ja hirmusid. Põgenemist oma tegeliku mina eest. Alternatiivse seletuse järele tähendab alkoholi liigtarbimine unes ka võimalike probleemide algust alkoholiga reaalses elus.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kilpkonna kujuke: ametüst


Kaelakee: lõvi


Taro kaardid: Golden Black Cat (koos raamatuga)


Tass, taldrik ja lusikas


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


2in1: käevõru/kaelakee: oonüks ja punane tiigrisilm


Kilpkonna kujuke: aafrika verekivi


KüünlaalusLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused