XXI sajandi haigus: armastuse nälg ja puudus

Mida inimene on tulnud siit ilmast otsima? Eks ikka armastust. Elu on armastust täis, elu ongi armastus, kui ennast sellele lainele häälestada. XXI sajand on tehislik ja võlts, kipub hävitama inimeses kõik ilusa ja puhta, sooja ja harmoonilise, jätab asemele küünilisuse, rikutuse ja ebaloomuliku. Kõik, mis lihtsast, loomulikust, ilusast ja harmoonilisest erineb, saab eelise. Sallivus ja tolerantsus absoluutselt kõige vastu on viinud juba ammu kõlbluse kriisini ja kriisis on ka tundeelu. Aina kindlamalt süveneb arusaam, et materiaalne heaolu, edukus ja võim annavad nii armastuse kui hingelise tasakaalu, pole tähtis mil viisil need saavutatud on. See on vaid illusioon, et suhtlusportaalid, meedia tähelepanu, kuulsus ja rikkus suudavad ka seesmiselt õnnelikuks teha.
Õnn ja armastus on ju sisemised ja väga isiklikud tunded, kui neid hakatakse kogu maailmale demonstreerima, siis pole tegemist enam ei õnne ega armastusega. On väga väär ka selline seisukoht, et armastust võib jagada vaid neile, kes seda väärivad. Sellise suhtumisega blokeeritakse armastuse energia. Lõpuks kaob armastus ja austus ka enda vastu. Primaarseks saab süsteemi teenimine, seksuaalne vabadus, materiaalse heaolu ja võimu primaarsus, raha ja asjade domineerimine, ilma sügavama sisuta väline sära. Tuleme siia planeedile, et ennast tundma õppida, leida tee oma hinge juurde, täita temast tuleneva helenduse ja soojusega oma sisemine ja väline ruum, leida armastus, eelkõige armastus enda vastu. Armastus, mis ei nõua midagi vastutasuks, tänu millele pole ka midagi kaotada.
Puhas, soe ja särav armastus saab alguse hingest, iseenda seest ja samas tuleb ka väljast, levib armastava inimese sisse, täidab kogu ruumi tema ümber, algul lähiümbruse ja hiljem levib ka kaugemale. Inimese armastuseenergial pole ju vahet, kuhu valguda ja voolata. Inimene on võimeline oma armastust andma vaid siis, kui on seda sooja ja sädelevat energiat nii täis, et see tema sisse enam ära ei mahu. Sel juhul levitab ta oma pehmet ja sooja helendust kõikjale enda ümber. Inimene ise muutub soojaks ja helendavaks, kutsuvaks kui lõkketuli talvises metsas. Selle tule paistel tahaksid kõike end soojendada, ka need, kes esmapilgul tunduvad halvad või koledad. Seda soojust ei ole võimalik lõpuni ära raisata. Mida rohkem endast armastust läbi lasta, seda rohkem seda juurde tuleb. Kui ühel hetkel märkab inimene oma pilgu kõrgemale tõsta, siis näeb ta, et kõik ümber on muutunud helgemaks ja soojemaks. Maailm on saanud erksamad värvid, probleemid ja mured, mis olid mõni aeg tagasi tähtsad, on hoopis kadunud.
Inimene on omandanud oskuse tunda ära seda, mis talle tegelikult vajalik on ja kasuks tuleb. See pole hoopiski see, mille kohta kogu maailm ja meedia või keegi teine räägib, et see on hea. Mitte kedagi ei ole võimalik kasvatada ega õigele teele “suunata”, sest sõnad “hea-halb” ja “õige-vale” on suhtelised. Inimene ise saab olla selleks kutsuvaks lõkketuleks öös, mille paistele tulevad teised inimesed, kel on raske. Siis tuntakse, et see tee on endal juba läbi käidud. Oma olemasoluga luuakse pehmem, soojem ja heledam ruum, kus on võimalik elada ka õnnelikult. Nii ja naa peab igaüks oma kannatused ära kannatama ja õppetunnid omandama. Kui karikas on piisavalt täis, saab igaüks avada end armastuse energiale. Kosmiliste seaduste järgi sarnased energiad tõmbuvad.
Tänapäeva tundetus, võltsis ja tehislikus maailmas, kus esiplaanil on vaid väline ja hingetu, on väga oluline oma tõelise tundlikkuse arendamisega tegeleda. Siin ei saa keegi anda juhiseid või õpetada, kuidas peaks seda tegema. Saab vaid ise tunda, mis mõjub pärssivalt ja mis edendavalt, mis teeb hingele halba ja mis teeb head. Kui tekkib tunne, kuidas puhas ja soe armastus nagu tõusuvesi enda sisse voolab ja pealaest varbaotsani täidab, siis on võimalik tunda end osana maailmakõiksusest. See on midagi kõrgemat ja suuremat, kui inimene tajuda suudab. Armastus ja Jumal. Mida rohkem inimesi võtab vastu armastuse energia, seda heledamaks, soojemaks ja pehmemaks muutub maailm. See on tõeline armastus, kui ütled seda teisele inimesele südamest ja hingest, kui armastad elu kõigi rõõmude ja muredega, armastad maailma kõigega, mis ümbritseb, nii elusolendite, taimede kui ka tähtede, vee, mulla ja õhuga.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kaelakee: tiigrisilm


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Päikesepüüdja: merevaik


Pehme mänguasi: kaheksajalg (20cm)


Kaelakee: hõbe


Taro kaardid: Tarot Familiars (ainult kaardid)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Skulptuur: elevandid (3 tk)


Seenekujulised kristallid: aafrika verekivi (7 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused