Põlisameeriklaste horoskoop: kobras (20. aprill – 20. mai)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
KOBRAS

Ajavahemik: 20. aprill – 20. mai
Ilmakaar: ida
Element: maa
Kristall: jaspis
Kopra märgis sündinud inimesena oled visa, tasakaalukas ja kaitsev. Oled lisaks ka väga kohanemisvõimeline. Raskustega toimetulek ei ole Sulle raske ülesanne. Võtad raskusi elu paratamatu osana. Kui need on esile kerkinud, siis lihtsalt hakkad neid lahendama, mõtlemata pikalt sellele, miks nii läks.

Oma ettevõtmiste juures ole visa ja pühendunud. Püüdled sihikindlalt seatud eesmärkide poole ning Sa ei peatu enne, kui plaanid on teoks tehtud. Tihtilugu võid sellise mõnevõrra äärmusliku sihikindluse tõttu ilma jääda uutest võimalustest, mis Sinu elu kergemaks muudaksid. Sa lihtsalt ei pane neid tähele.

Kobras sümboliseerib tasakaalu. Oled tasakaalukas inimene ning püüad ka oma elukorralduses kõik tasakaalus hoida. Sulle ei meeldi suured muutused ja kiired arengud. Toimetad tasa ja targu, võtmata sealjuures suuremaid riske.

Sul on suur kaitsetahe. Sa ei jäta ennast ja lähedasi kunagi kaitseta. Kui vaja rünnata, siis ka ründad. Oled muidu sõbralik ja lahke inimene, kuid kui Sulle või perele liiga tehakse, ei kõhkle Sa hetkekski rünnaku alustamisega. Lähedaste inimeste heaolu eest hoolitsed Sa pühendunult. Soovid, et kõik lähedased, aga ka sõbrad ja sugulased ennast hästi tunda saaksid. Ehkki oled väga abivalmis, ei tähenda see sugugi seda, et laseksid ennast ära kasutada.
Sul on olemas võime näha asjade tegelikke põhjuseid. Suudad näha, kuidas asjad maailmas tegelikult kulgevad. Oled väga aktiivne õppija ning püüad tundma õppida neid eluvaldkondi, mis teistele inimestele tihtilugu huvi ei pakugi.

Sinu mõtlemisvõime on erakordne. Lähened asjadele alati strateegiliselt, mõeldes ka sellele, kuidas üks või teine otsus mõjutab Sinu ja lähedaste elu 10, 20, isegi 30 aastat hiljem. Kuna pöörad niivõrd suurt tähelepanu otsustusprotsessile, võid Sa hakata oma otsuseid pidama ainuõigeteks. See võib kaasa tuua lahkhelisid teiste inimestega.

Jälgid tähelepanelikult seda, kuidas teised inimesed tegutsevad. Väga suurt tähelepanu pöörad aga edukatele inimestele, analüüsides seda, kuidas nad edu on saavutanud ja kas ka Sinul oleks võimalik sellest metoodikast kasu lõigata. Oled teiste inimeste edu ja rikkuse suhtes päris kade.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogilised analüüsid


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


LED küünlad (4 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Tassid: Almond Blossom - Vincent Van Gogh (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Toomemäel


Tassid (4 tk)


LED küünlad (3 tk)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Wild Woman Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: turmaliin ja tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused