6 tähtkuju, kellele naeratab kõige suurem õnn 2024. aastal

Eks igale päikesemärgile toob 2024. aasta kaasa rõõmuhetki ja edu, kuid mõnele tähtkujule siiski rohkem kui teistele. Millised on need 6 tähtkuju, kellele naeratab õnn 2024. aastal teistest rohkem?
JÄÄR

Sind on 2024. aastal ees ootamas edukas ja õnnelik aasta, eriti aga just naissoost Jääradel. Sinu enesekindlus on tavalisest suurem, mistõttu suudad ka keerukamate väljakutsetega edukalt toime tulla. Sind ümbritsevad positiivsed energiad, mis annavad erilise tõuke just karjäärivaldkonnale. Ära jäta selle aasta positiivseid võimalusi kasutamata. Pead aga ka ise veidi aktiivsemalt uusi võimalusi otsima, sest magavale kassile hiired suhu ei jookse.
LÕVI

Sellel aastal saavad Sinu saavutused olema märkimisväärseid. Võimalusi on tekkimas päris palju, mistõttu tasuks neist kõigist julgelt ka kinni haarata. Sinu enesekindlus ja karismaatilisus on tähelepanuväärsed, mis sillutab teed paljudele põnevatele võimalustele ja seiklustele. Naudi kõiki tegevusi, millega sellel aastal tegelema pead, seda ka siis, kui mõned asjad keerulistena tunduvad. Just keeruliste projektide elluviimine tagab Sulle palju suurema kindlustunde.
KAALUD

See aasta on Sulle positiivsete mõjudega. Eelkõige aitab see aasta Sul saavutada oma elus tasakaalu ja harmoonia, mida juba mitmeid aastaid soovinud oled. Olenemata sellest, millega Sa ka ei tegeleks, joonduvad asjad Sulle kasulikult, tagades soodsad tulemused. Suurepärane aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks, sest seeläbi suurendaksid ka oma enesekindlust olulisel määral. Püüa sellel aastal ellu viia need eesmärgid, mis on Sulle kõige olulisema tähendusega.
AMBUR

2024. aasta on Sulle tõeliselt hea aasta. Oled aktiivne ja ettevõtlik ning teed kõik selleks, et plaanid ja ideed saaksid ellu viidud. Oled sealjuures edukas. Oluline on mitte karta uusi väljakutseid. Need võivad esmapilgul tunduda ebameeldivatena, kuid mida aeg edasi, seda enam märkad, kuivõrd palju kasu need Sinu ellu toovad. Usalda oluliste otsuste tegemisel sisetunnet ning ära hakka kõhklema siis, kui Sinu sisetunne läheb vastuollu kogutud faktidega.
VEEVALAJA

See aasta soosib leidlikkust ja aktiivset tegutsemist kõige selle nimel, mis on Sulle olulised tähendusega. Sulle on tekkimas ainulaadsed ideed, mis aitavad Sind elus edasi liikuda ja edu saavutada. Sa ei karda praegu katsumusi, kuna pead neid võimaluseks oma elu mitmekesisemaks muuta. Ära jäta sellel aastal ühtegi võimalust kasutamata. Siiski säilita ka teatud ettevaatlikkus, et ennast kahtlastest ettevõtmistest eemale hoida.
KALAD

Sinu loovus ja intuitsioon peaksid sellel aastal olema märkimisväärseid. Püüagi oma ellu leida rohkem selliseid tegevusi, mille juures saaksid oma loovust rohkem ära kasutada. Selliste tegevuste juures saaksid ennast kõige paremini tunda. See aasta on suurepärane aeg selleks, et haaraksid julgemalt kinni erinevatest uutest võimalustest, sest seeläbi muudaksid oma elu palju mitmekesisemaks. Sinu majanduslik seis peaks mõnevõrra paranema.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Parima sõbra horoskoop


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Puldiga juhitav robot


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Käevõru: punane tiigrisilm


Kõrvarõngad: süda ja käed


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Taro kaardid: Urban Crow Oracle (koos raamatuga)


Skulptuur


Käevõru: moss ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused