Druiidide horoskoop – jalakas (12.01 – 24.01 ja 15.07 – 25.07)

Nimi: JALAKAS

Element: Vesi

Tüüp: Naiselik

Organismi nõrgad kohad: vererõhk, silmad, näärmed, süda

Peamised märksõnad: tähelepanelikkus, organiseerimisoskused ja realistlikkus
»» Iseloom


Oled harmooniline inimene ning kena välimusega. Sa ei pööra oma välimuse eest hoolitsemisele eriti suurt tähelepanu ning ka oma riietumisstiili osas oled lihtne ja praktiline. Sa ei ole inimene, kes suudaks oma vana meeldivat kampsunit minema visata.

Sa oled vähenõulik ning püüad hoiduda sellest, et oma isikliku elu liialt keeruliseks muudaksid. Oled äärmiselt rahulik ja püsiv. Peamiseks puuduseks on Sinu puhul passiivsus.

Oled otsekohene, avatud ja helde. Usud seda, et kõik inimesed on oma olemuselt head. Teed oma elu jooksul üsna palju jõupingutusi selle nimel, et toetada neid inimesi, kelle eesmärgiks on teistele head teha. Usud seda, et mida enam Sa oma elus head teed, seda kindlamalt suudad Sa endale tagada teiste inimeste heakskiidu ning tunnustuse ühiskonnas. Ehkki ka Sinu elus tuleb ette palju eksimusi ja tagasilööke, ei ole need kunagi sellised, mis Sind valitud teelt kõrvale kallutaksid.

Lähedased inimesed on Sinu jaoks äärmiselt olulised, kuna vajad nende inimeste tuge, et paljud oma plaanidest ja ideedest ellu saaksid viidud. Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu nendele inimestele, kes vajavad abi. Sinu hoole all võivadki see tõttu olla inimesed, kellele teised on käega löönud.

Sulle meeldib see, kui saad olla teisi inimesi juhtimas. Tagaplaanil olemine ja käskude täitmine ei ole Sulle meelepärane. Oled väga edukas inimsuhete vallas, kuna suudad suurepäraselt kõiki osapooli mõista.

Avaldad oma tegemistega teistele inimestele muljet ning oskad vajadusele seda ka edukalt ära kasutada, et teiste inimestega manipuleerida.

Oled usaldusväärne ning märkimisväärsete oskustega. Paned oma igapäevaste asjaajamiste juures erilise rõhu konkreetsusele ja praktilisusele. Ka on Sul olemas suurepärane huumorimeel, mis võimaldab Sul edukalt üle saada mitmesugustest probleemidest ja pettumustest, mida eluteel ette tuleb.

Ehkki oled hea välimusega ja tundud noorena, on Sul tervisega üsna palju probleeme.
»» Tugevused


Sinu peamiseks tugevuseks on kaasasündinud optimism. Sa ei toetu oma elus mälestustele, Sa ei oota tulevikku, vaid elad nüüd ja praegu. Oled avatud kõigele ja kõigile, mistõttu oled teiste inimeste seas vägagi populaarne. Sinu jaoks on oluline midagi konkreetset elu jooksul korda saata. See tähendab seda, et kui midagi endale eesmärgiks sead, siis viid selle ka edukalt ellu.

»» Nõrkused


Sinu nõrkused tõusevad esile siis, kui Sinu tugevusi ei vajata. Sul on väga raske toime tulla vaenulikkuse ja agressiivsusega. Sind võidakse jultunud inimeste poolt kergesti ära kasutada, kuna teiste inimeste abistamine on Sinu jaoks äärmiselt oluline. Kui tunned turvatunde vähesust, võid muutuda kergesti üleolevaks ja praalivaks, kuna Sa lihtsalt ei tea teist moodust, kuidas ennast kaitsta saaksid.
»» Armastus


Oled armuasjades fantastiline. Armastus on valdkond, kus saad ennast kõige kindlamalt tunda. Sa oskad armuasjades hoiduda sellest, et oma partnerile liialt suurt survet avaldaksid ning kindlasti ei lase Sa ka endale seda teha. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma partnerile igakülgselt toeks olla ning oled valmis talle praktiliselt kõike tegema.

Sinu tunded on vägagi tundeküllased, isegi tulihingelised. Kui suudad armastuse vallas langetada õige otsuse, kujuneb armusuhe Sinu jaoks vägagi pikaajaliseks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Skulptuur: süda


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kaelakee: täht


Skulptuur: majakas


Käevõru: hauliit


Vaagen: Hygieia - Gustav Klimt


Mercedes-Benz G-Class G63


Tassid: hobused (4 tk)


Käevõru: ema ja tütarNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused