Kreeka horoskoop: HESTIA (21. aprill – 21. mai)

Nimi: HESTIA
Kuupäevad: 21. aprill – 21. mai
Planeedid: Veenus
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Sõnn
Hestia oli üks tähtsamaid ja auväärsemaid Kreeka jumalannasid. Ta oli Olümpose valitseja Zeusi vanem õde. Tema mõju all on inimesed, kes on sündinud 21. aprillist 21. maini. Lääne astroloogias vastab sellele perioodile sodiaagimärk Sõnn.

Vanakreeklased uskusid seda, et kõik ettevõtmised millega Hestia algust tegi, lõppesid edukalt. Sellest positiivsest energiast said osa ka kõik tema mõjutatavad inimesed. Usuti seda, et Hestia annab oma hoolealustele ande teha kõike hästi, olgu selleks siis käsitöö, laste kasvatamine, õpetamine vms.

Oled inimene, kes on tõeline perehoidja. Sinu peamiseks eesmärgiks on luua materiaalset ja vaimset rikkust. Oled aktiivne ja Sinu energiavarud ei lõppe kunagi.
Oled tasakaaluka käitumisega ja tundub, nagu oleksid ülejäänud maailmast veidi eraldatud. Oled hea suhtleja ja suudad oma emotsioone päris hästi kontrolli all hoida. Tugevad emotsionaalsed reaktsioonid on Sinu puhul üsna haruldased.

Mõnikord võib tunduda, et oled mõnevõrra laisk ja hoolimatu inimene. Tegelikult oled Sa väga töökas, visa ja eesmärgikindel, kuid Sa ei torma. Tead väga hästi, millal peab tegutsema ja millal tasub puhata. Seeläbi hoiad oma elus kõik kenasti tasakaalus, mistõttu on Sul ka piisavalt määral energiavarusid, et oma eesmärgid ellu viia.

Oled väga tugeva iseloomuga inimene. Meelitused, lubadused ja ka ähvardused Sind valitud teelt kõrvale kalduma ei pane. Oled valmis julgelt vastu hakkama neile inimestele, kes Sind ründavad või Sind ohustavad.

Oled väga suureks toeks oma perekonnale ja lähedastele inimestele, hoolitsed nende eest ja püüad neile pakkuda kõike seda, mida arvad, et nad võiksid vajada.
Oled inimene, kes püüab maailma paremaks kohaks muuta. Oled valmis teiste inimeste eest hoolitsema ja abi pakkuma. Arvatavasti võib vähemal või suuremal määral Sinu tähelepanu köita ka mõni selline amet, millel on sotsiaalses elus väga oluline tähendus, näiteks õpetaja, arst, sotsiaaltöötaja vms. amet. Kõik need inimesed, kes Sinuga kokku puutuvad peaksid tundma ennast hoolitsetuna. Oled oma kohalolekuga teistele inimestele toeks. Püüad teha kõik selleks, et leida konfliktidele rahumeelsed lahendused. Stressitaluvus on Sul märkimisväärne.

Raskustega suudad kenasti hakkama saada, kohaned muutustega kiiresti. Sa ei võta südamesse teiste inimeste teravaid väljaütlemisi.

Oled kannatlik, mõnevõrra kangekaelne ja väga töökas. Tunned väga hästi teisi inimesi ning ei lase ennast petta.

Oled inimene, kellele meeldib mugavus. Soovid endale hankida kallihinnalisi asju, mitte seepärast, et uhkustada, vaid sellepärast, et need on kvaliteetsed ja pakuvad Sulle tavalisest enam rõõmu.
Mees

Oled väga hoolikas ja kohusetundlik inimene. Pühendud täielikult nendele ettevõtmistele, millega oled algust teinud. Ka perekonnaelus oled Sa hooliv poeg, abikaasa, isa või vanaisa. Juba noorest peale oled Sa teadlik oma vastutusest lähedaste inimeste eest. Seetõttu ei ole Sa koduste tegemiste juures looderlik ja ei sõltu liigselt teistest pereliikmetest.

Tänu oma visadusele ja töökusele saavutad tööalases elus märkimisväärseid tulemusi juba üsna noorena, jõudes ajapikku märkimisväärse staatuseni.

Sulle meeldivad loomingulised tööd. Ainult rutiinsetele kohustustele keskendumine ei ole Sinu jaoks.

Pöörad suurt tähelepanu nii oma perekonnale kui ka sugulastele. Loomulikult ei jää tähelepanuta ka Sinu sõbrad. Oled valmis neid alati aitama ja toetama.

Kui peaksid oma armusuhtes pettuma, võib see Sind muuta tõeliseks erakuks.
Naine

Sulle on elus kõige olulisemal kohal lähedaste inimeste heaolu. Sinu eluase on alati korras ja on kaunilt kujundatud. Sulle ei ole probleem teha koristustöid ja hoolitseda lähedaste inimeste eest. Samas ei tähenda see sugugi seda, et Sa oleksid ainult koduperenaine. Vastupidi, oled ka väga töökas ja ettevõtlik inimene muudes valdkondades.

Tööalastes asjades oled Sa pühendanud ning püüad olulised asjad kiiresti tehtud saada. Samas ei ole sa kunagi tormakas, mistõttu ei ole ohtu, et olulised asjad Sinu tähelepanuta jääksid.

Eluraskused ei ole kunagi sellised, mis suudaksid Sind murda. Igas olukorras suudad leida nii enda kui lähedaste heaks midagi sellist, mis toob esile positiivsuse.

Partnerlussuhtes oled Sa oma partnerile usaldusväärne kaaslane, pakkudes talle armastust, soojust ja rahu. Partneri valimisel Sa ei torma. Mõtled hoolikalt, kellega ennast siduda ja kellega mitte. Oled partneri valimisel ehk liialt aeglane, mistõttu võid endale kaaslase leida alles hilisemas eas.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Nimemuutuse mõju eluteele


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku? + Millest räägib Sinu nimi?


Tass: part


Taldrikud (28 cm) (6 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: sügisene tee


Barbie nukk (HHN10)


Vaas


Barbie nukk (GTJ79)


Kausid (13 cm) (4 tk)


Kaelakee: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused