Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Veevalaja

Veevalajat juhib Saturn ja Uraan ning Kaksikuid juhib Merkuur. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine ja auahnus. Uraani esindada on selles suhtes kõik uus, ebatavalisus ning radikaalsed mõtted. Merkuuri esindada on suhtlemine ja kiire mõtlemine.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel on ühelt poolt üksteist stimuleeriv, kuid teiselt poolt tõuseb esile ka teatud vastandlikkus. Osapooled on siiski suutelised suuremad lahkhelid lahendama ning seda just tänu suurele tahtele üksteist mõista.

Mõlemad osapooled suudavad selles suhtes üksteist üsna hästi täiendada ning leevendada võimalikke üksteise mitterealistlikke ideid ja mõtteid. Seetõttu püsib see tähtkujude paar oma suhtes kindlalt jalad maapinnal.
Mõlemad märgid on kindlasti üsna ebastabiilsed ning kõige suurema tõenäosusega tõuseb see esile töökohtade vahetamise näol. Mõlemale tähtkujule on üsna iseloomulik pidev töökohtade vahetamise soov. See aga omakorda võib suhtes esile tõsta rahalised probleemid.

Suhe nende kahe märgi vahel toimib üsna suurepäraselt ning seda just suure üksteise mõistmise tõttu. Osapooled peaksid suhtes aga kindlasti suuremat tähelepanu pöörama ka rahaküsimustele, et ära hoida rahalisi probleeme. Üldiselt aga suhtes suuremaid probleeme ei esine, kuna kõik küsimused suudetakse üsna kerge vaevaga armastuse toel lahendada.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks suhteliselt hästi õnnestuma ning seda just suurele koostöötahtele. Mõlemad osapooled oskavad suhtesse tuua oma nägemusi ning ideid. Veevalaja on selles suhtes kindlasti parem rahaasjadega tegeleja.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Elutee üldskeem


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Kaitseingli kujuke: lilla fluoriit


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


LED küünlad (3 tk)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Õun: kuukivi


Päikesepüüdjad (6 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Vaagen - Villeroy & Boch


Seinakaunistus: rubiku kuubik


Taro kaardid: African Goddess Rising Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: punane ahhaatLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused