Druiidide horoskoop – jasmiin (01.05 – 14.05 ja 03.11 – 11.11)

Nimi: JASMIIN

Element: Vesi

Tüüp: Naiselik

Organismi nõrgad kohad: kael, luustik, magu, põsekoopad, põlved ja lihased

Peamised märksõnad: intellektuaalsus, intuitsioon, kujutlusvõime ja kunstilisus
»» Iseloom


Oled elavaloomuline ja seltskondlik inimene. Sind köidavad väga vestlused teiste inimestega, mistõttu äratad Sa alati teiste inimeste tähelepanu. Meelitad teisi inimesi oma väga aruka jutuga. Just Sina oled see, kellelt seltskonnas oodatakse meeldiva õhkkonna loomist. Vajad selleks, et ennast hästi tunda, koduses keskkonnas harmooniat. Seepärast püüad teha üsna suuri jõupingutusi selleks, et oma perega kõikides asjades tasakaalu hoida. Oled oma olemuselt üsnagi tundlik ja haavatav, kuid seda näitad Sa välja ainult lähedastele inimestele.

Ehkki oled oma olemuselt üsnagi pessimistlik, püüad Sa seda iga hinna eest varjata. Näitad kõikide oma ettevõtmiste juures välja suurt sihikindlust, kuid samas oled Sa kõikide asjaajamiste juures ettevaatlik ja asju planeeriv. Mõistad väga hästi seda, et diplomaatia ja harmoonia on Sinu huvides igati kasulikud, mistõttu paned sellele väga suurt rõhku kõikide oma asjaajamiste juures. Samas koduses elus Sa selliseid omadusi esile ei too. Pead oma kodust keskkonda kohaks, kus saad oma iseseisvust enam esile tuua.

Sinu jaoks on kõikvõimalikud piirangud vastumeelsed ning ka kohustused, mis ei ole Sulle meelejärgi, tunduvad Sulle vastumeelsetena. Samas oled Sa väga kohusetundlik, mistõttu teed alati ära need asjad, mis Sulle usaldatud või mida ise olulisteks pead.

Sa ei ole eriti materialistlik inimene, kuid Sinu rahaline sissetulek peaks olema üsna hea. Sulle meeldib tööd teha, eriti selliseid töid, mille juures saaksid ära kasutada oma intelligentsust ja kiirust. Sulle on oluline see, et Sind kolleegide ja ülemuste poolt austataks ja hinnataks.

Oled oma mõttemaailmas väga eriline inimene, kes suudab mõsta paljusid selliseid eluvaldkondi, mis on teiste inimeste jaoks on täiesti mõistetamatud. See muudab Sind kogukonnas üsnagi unikaalse positsiooni kandjaks.

Keerukate situatsioonide lahendamine on Sinu jaoks raske. Tunned endas probleemide ilmnemisel suuri segadustundeid, mistõttu on Sul sellistel puhkudel väga raske konkreetseid otsuseid langetada. Seepärast vajad teiste inimeste abi probleemide lahendamisel. Kasuks tuleks Sulle seegi, kui leiaksid endale mõne sellise inimese, kellega igapäevaseid argipäevaseid küsimusi arutada. See võimaldaks Sul ennast oluliselt enesekindlamalt tunda.
»» Tugevused


Sinu peamiseks tugevuseks on äärmiselt suur loovus. Just kunsti valdkond ning muul moel loovuse esiletoomine oleks selleks kanaliks, mille kaudu saaksid kõige paremini ennast väljendada. Oled võimeline tähelepanu pöörama erinevatele detailidel, mis annab Sulle kõikides situatsioonides võimaluse kiiresti oodatud lahendused leida.

»» Nõrkused


Sinu jaoks on äärmiselt raske enda kõrval toime tulla autoritaarsete inimestega. Oled oma mõttemaailmas väga unikaalne ja teiste inimeste jaoks kummaline. Oled oma asjaajamiste juures ebastabiilne, mistõttu võid kergesti loobuda nendest plaanidest, mille endale sihiks seadnud oled.
»» Armastus


Vajad enda kõrvale inimest, kes oleks huumorimeelne ja elurõõmus. Just sellised inimesed oleksid need, kes suudaksid Sind eemale tõmmata argipäevastest muredest ja probleemidest. Oled üldiselt oma sisemisse maailma tõmbunud inimene, mistõttu oleks Sinu kõrval ekstravertne inimene parimaks võimaluseks. See aitaks Sulle elus suurema tasakaalu tagada.

Sa ei ole armuasjades oma partnerile mitte kõige kergemaks inimeseks. Paljud asjad võivad Sulle kergesti pettumustundeid valmistada, mis on tingitud sellest, et oled loonud endale mitmesuguseid stereotüüpe.

Armastad väga lapsi ning tunned ennast nende läheduses suurepäraselt. Suudad lastega suurepäraselt suhelda, kuna oskad siseneda nende mõttemaailma. Lapsed on Sinu elus kõige suurimaks rahulolu allikaks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Unenäo seletus


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Horoskoop naisele


Taro kaardid: Spellcasting Oracle (koos raamatuga)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: asuriit


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Taldrikud, tassid ja kausid (2 tk) - Villeroy & Boch


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Skulptuur: tüdruk linnuga


Kõrvarõngad: lill


Kausid (15 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused