Druiidide horoskoop – saar (25.05 – 03.06 ja 22.11 – 01.12)

Nimi: SAAR

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: vereringe, närvisüsteem, selg, jäsemed

Peamised märksõnad: intelligentsus, intuitsioon ja kujutlusvõime
»» Iseloom


Saar on tugev ja ilus puu. Seda oled Sinagi. Oled teiste inimeste jaoks meelepärane kaaslane, kellega soovitakse koos olla. Oskad esile tuua oma sisemist ilu, kuid jääd sealjuures ikkagi peenetundeliseks, hoidudes liialdustest. Armastad ennast väga, mistõttu muudab see Sind vägagi enesekindlaks.

Teisel inimesel ei ole Sinuga kerge koos elada, kuna oled äärmiselt nõudlik ja kriitiline. Sinu jaoks on oluline see, et oleksid tähelepanu keskpunktis ning et Sinu eest piisaval määral hoolt kantaks. Unistad ehk oma sisemises maailmas sellest, et kõik inimesed Sinu eest elaksid, mõtleksid ja teeksid kõike seda, mida soovid. Teisest küljest on aga Sinu jaoks oluline see, et saaksid elada iseseisvat elu.

Oled inimene, kes suudab naerda kõikvõimalikele eluraskustele, mis võib teistes inimestes Sinust jätta mulje kui vastutundetust ja tahtejõuetust inimesest. Samas ei ole see sugugi tõsi. Tead väga hästi seda, mida oma elus saavutada sooviksid ning tead ka seda, kuidas ühe või teise asjani kõige parem jõuda oleks. Teed märkimisväärseid jõupingutusi elus selleks, et endale soovitud edukus ja heaolu tagada. Sealjuures on oht selles, et võid oma eesmärkide poole püüdlemisel muutuda niivõrd innukaks, et kahjustad seetõttu nende inimeste huve, kes Sind ümbritsevad. Sa ei tee seda tahtlikult, kuid aeg-ajalt kipuvad asjad lihtsalt nii välja kukkuma.

Oled oma olemuselt üsnagi helde, jagades nii oma ressursse kui ka teadmisi teistele inimestele. Oskad aga selles osas piiri pidada, hoidudes liialdustesse minemisest.

Tegutsed oma igapäevases elus vastavalt oma sisetundele. Oled originaalne ja suurepärase kujutlusvõimega. Oled väga usaldusväärne inimene, mistõttu saavad teised inimesed alati Sinu abile ja toetusele kindlad olla.

Sarnaselt pihlakale, pajule ja kreeka pähklipuule, on ka Sinul suurepäraselt arenenud mõttemaailm. Kipud oma elus saatusega mängima.

Oled oma loomult suurepärane juht ja liider teistele inimestele. Näitad selle rolli kandmisel välja sihikindlust, usaldusväärsust ja kindlameelsust.
»» Tugevused


Oled oma olemuselt avastaja. Sinu jaoks on oluline see, et elu oleks pidevas arengus. Sinu mõttemaailm töötab aktiivselt ning seal liigub väga palju ka erinevaid fantaasiaid. Vajad oma ellu uusi avastusi, sest see aitaks Sul ennast pidevalt värskena hoida. Vihkad ebaõiglust ning oled valmis selle vastu küllaltki agressiivselt võitlema.

»» Nõrkused


Vajad oma ellu suurt vabadust ja iseseisvust. Kui hakkad seda oma loomuses maha suruma, võid olla kindel selles, et tulemused ei saa olema positiivsed. Sinu energiavarud on suhteliselt suured, kuid probleemiks võib kujuneda see, et Sa ei oska oma energiavarusid piisavalt suunata. Raskuste tekkimisel võid kergesti muutuda ärritunuks või agressiivseks.
»» Armastus


Otsid armastuses, nagu ka muudes eluvaldkondades, oma ellu muutusi ja mitmekesisust, et Sul oleks seeläbi võimalik pidevalt maailma avastada. Kõikvõimalikud piirangud, mida armuasjad endaga kaasa tooksid, oleksid Sulle vastumeelsed. Kui oled aga endale sobiva partneri leidnud, näitad tema suunas välja hoolitsust ja lähedust.

Sa ei astu armusuhtesse kergekäeliselt. Püüad kõiki poolt- ja vastuargumente hinnata ning alles seejärel langetad lõpliku otsuse.

Pereelu toimimine on Sinu jaoks äärmiselt oluline, mistõttu teed märkimisväärseid jõupingutusi selle nimel, et kõik otsused ja valikud oleksid õiged nii Sinu enda, kaaslase ja pisipere jaoks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Armastuse soodsad ajad


Partnerlushoroskoop


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Victorinox


Hundi kujuke: sinine aventuriin


Seinakaunistus: hunt


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Vaas


Vaagen


Ford Bronco Wildtrack


Dekoratsioon: mäekristall


Kristallipuu: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused