Druiidide horoskoop – sarapuu (22.03 – 31.03 ja 24.09 – 03.10)

Nimi: SARAPUU

Element: Õhk

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: veresoonkond, neerud, nahk, maks, sapipõis

Peamised märksõnad: analüütilisus, intuitiivsus ja kujutlusvõimelisus
»» Iseloom


Oled oma olemuselt rahutu, vähenõudlik ja tark. Oled empaatiline, kannatlik, aus ja õiglane nii oma sõpradele kui ka partnerile. Samas vastasena võid olla vägagi agressiivne, pahatahtlik ning kättemaksuhimuline.

Väliselt võid tunduda teistele inimestele nõrga ja mitte poolehoidu äratavana. Sa ei avalda eriti kergelt oma identiteeti ja arvamusi. Samas kui Sind juba paremini tundma õpitakse, avastatakse, et oled väga sarmikas ja ebatavalise mõttemaailmaga inimene. Sa ei ole eriti nõudlik inimene ning suudad erinevate situatsioonidega kiiresti kohaneda.

Sinu olemus on teatud määral maagiline. Oskad teiste inimestega suurepäraselt suhelda ja käituda, muutes seeläbi inimsuhted enda jaoks suurepäraselt toimivateks. Oled alati väga meeldiv ja kannatlik, mistõttu oled teistele meeldivaks vestluspartneriks, kes oskab neid ära kuulata. Samas on Sinus peidus ka teine pool, mis tõsiküll üsna harva esile tõuseb. Võid teatud puhkudel olla teiste inimeste suunas pahatahtlik, kuid see sõltub sellest, kas Sulle on tehtud liiga või Sind ära kasutatud. Ehkki suudad teistele inimestele tehtud vead andestada, võib Sinu meeleolumuutustest tingituna selliseid pahatahtlikkuse perioode ette tulla.

Sind köidavad väga elu mitmesugused varjatud aspektid ning püüad ennast nendega enam kurssi viia. Püüad seeläbi leida võimalusi selleks, et muuta nii oma isiklik kui ka teiste inimeste elu paremaks ja meeldivamaks.

Ehkki oled oma olemuselt mõõdukas ja rahulik, ei jää Sa teistele inimestele märkamatuks. Oled oma olemuselt täiesti erinev inimene teistega võrreldes ning suhtud ellu väga unikaalsel ja originaalsel viisil. Sinu intuitsioon töötab väga hästi, mis võimaldab Sul teisi inimesi suurepäraselt mõista ilma, et nad Sulle oma probleemidest räägiksid.

Sinu teadmiste pagas peaks olema suhteliselt suur ja unikaalne ning Sinu õpihimu ei lakka kunagi.

Sinu energiavarud on suhteliselt suured. Vajad seda hädasti oma peamiste eesmärkide poole liikumisel. Tänu oma sihikindlusele on Sul suurepärased võimalused selleks, et oma elus häid tulemusi saavutada. Ükski katsumus ei ole Sinu jaoks liialt suur. Paljude asjadega tegelemisel oled just Sina algatajaks osapooleks. Samas on Sinu energiavarud ka üsna kõikuvad, mistõttu ei ole ka harvad juhused, kui jätad ühel hetkel asjad lihtsalt sinnapaika.
»» Tugevused


Oled võitleja hingega. Sulle meeldib kõik uus ja ebatavaline ning Sa ei kohku ka katsumuste ees. Kui oled enda jaoks elus õige suuna leidnud, oled paljudes asjades teerajaja.

»» Nõrkused


Sinu peamiseks nõrkuseks on energiavarude hajutatus. Ehkki Sinu energiavarud on suured, on Sul raske neid vajalikul määral suunata, et seeläbi kõige olulisemad asjad kiiresti ellu saaksid viia. See muudab Sinu kannatamatuks ja kangekaelseks, mis ei jää märkamatuks ka teistele inimestele.
»» Armastus


Võid olla armastuse vallas parimaks või siis vastupidi kõige igavamaks ja keerulisemaks partneriks. Sinu tujud muutuvad kiiresti, mistõttu peab Sinu partner õppima selle tujukusega toime tulema. Oled valmis tegema armastuses endast kõik oleneva selleks, et oma partneri elu paremaks muuta. Armusuhe Sinuga peaks olema partnerile vägagi ligitõmbav.

Võid olla armastuse vallas vägagi armukade. Oled lisaks sellele väga kirglik ning oma partnerile truu kaaslane. Kui Sinu partner peaks olema aga liialt tavaline ja keskpärane, võid tema vastu kiiresti huvi kaotama hakata.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Isikuhoroskoobid


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Puksiirauto


Päikesepüüdja: elevant


Piknikutekk (150×150 cm)


Elevandi kujuke: unakiit


Kristall: punane jaspis


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)


Tass: hirv


Tass: part


Barbie nukk (GRB36)


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Seinakaunistus: sõnn


SeinakellNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused