Druiidide horoskoop – vaher (11.04 – 20.04 ja 14.10 – 23.10)

Nimi: VAHER

Element: Õhk

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: kõõlused, hingetoru, näärmed, silmad, luustik

Peamised märksõnad: elavaloomulisus, huumorimeel, otsustusvõimelisus, analüütilisus
»» Iseloom


Oled iseseisev, kartlik ja auahne. Sinu mõttemaailm on väga loova lähenemisega kõikidele nendele asjadele, millega oma elu jooksul kokku puutud. Kartliku ja teatud määral närvilise väliskesta all on peidus kaalutlev ja uhke inimene.

Oled täpne, korralik ja sarmikas. Püüad oma elu jooksul leida endale selliseid paikasid ja tegevusi, mis oleksid huvitavad ja pakuksid Sulle meelerahu. Pöörad väga suurt tähelepanu moetrendidele ning püüad nendega kaasa käia. Sa ei ole inimene, kes kuuluks niiöelda tavaliste inimeste sekka. Oled lisaks kõigele ka väga energiline ja elavaloomuline, mistõttu tundud väsimatu hingena.

Püüad kõikides situatsioonides esile tuua oma isikupära ning see õnnestub Sul suurepäraselt. Sa ei ole oma käitumise osas selline, kes püüab esile trügida. Selleks pole Sul ka erilist vajadust.

Oled oma loomult tagasihoidlik, kuid võtad elus materiaalsetel või elutähtsatel põhjustel mitmeid riske.

Sinu jaoks on niisama kodus istumine vastumeelne. Oled seltskondlikult aktiivne ning püüad endale pidevalt uusi tutvusi luua. Teised inimesed saavad Sinuga otsekoheselt suhelda. See ei ole Sinu jaoks mingi probleem. Ka teise inimeste kriitikat talud Sa hästi. Oled alati pungil väga paljudest unikaalsetest mõtetest ja ideedest. Sind köidavad väga erinevad uued asjad ja leiutised, millele pöörad suure entusiasmiga tähelepanu.

Oled teatud määral küüniline. Sa ei võta eriti kuulda seda, mida teised inimesed Sinust või Sinu tegemistest arvavad. See võimaldab Sul oma unikaalsust ja originaalsust esile tuua, mis vastasel korral oleks maha surutud.

Oled teiste inimeste seas tuntud usaldusväärse inimesena. Teatakse väga hästi seda, et kõik saladused, mida Sulle räägitakse, ka Sinu teada jäävad.

Loodetavasti võimaldati Sulle lapsepõlves piisaval määral vabadust, et seeläbi said Sinu võimed ja oskused kõige paremini esile tõusta.
»» Tugevused


Oled siia maailma sündinud tõelise individualistina. Kõikvõimalikud tavapärased ja massidele mõeldud asjad ei ole Sinu jaoks. Oled pungil optimismist ning püüad lähemat tutvust teha kõikide selliste asjadega, mis oleksid ebatavalised, tundmatud ja katsetamata. Sa ei omanda teadmisi mitte selleks, et nende abil teistele muljet avaldada, vaid selleks, et ennast elus hästi tunda.

»» Nõrkused


Oma individualismi tulemusena on oht selles, et võid muutuda oma elu jooksul üksikuks. Probleem peitub selles, et Sa ei arenda endas piisaval määral teiste inimeste mõistmisvõimet. Pidev uue ja huvitava otsing võib tekitada Sinus hulganisti stressi ja rahutust, mistõttu võid ajapikku muutuda närviliseks inimeseks.
»» Armastus


Pidev soov uue ja huvitava järele võib Sind muuta armuasjades keeruliseks partneriks. Kui leiad aga enda kõrvale inimese, kes suudab armusuhtesse tuua uusi aspekte ja põnevust ning hoidub Sinu piiramisest, võib suhe kujuneda üsnagi heaks.

Ehkki oled keeruline partner armuasjades, ei tähenda see seda, et Sul oleks võimatu leida oma ellu soovitud õnne. Kasuks tuleks see, kui Sinu kõrval oleks inimene, kes on sarnase maailmakäsitlusega, sest sellise inimesega kujuneksid armuasjad kõige paremini toimivateks.

Liigud armastuse vallas üsnagi ebatavalist rada mööda. See võib Sulle armastuses mitmesuguseid probleeme tekitada, kuid seda aitavad kompenseerida suurepärane kujutlusvõime ja intuitsioon.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Käevõru - draakoni verekivi, punane jaspis ja zebra jaspis


Kaelakee: kuldobsidiaan


Kristallipuu: roosa kvarts


Kaelakee: tiigrisilm


Kaelakee: ema ja poeg


Kaelakee: merihobuke


Pehme mänguasi: laiskloom


Käevõrud partneritele: aafrika türkiis ja oonüks


Kausid (15 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused