Test: see, kuidas laoksid Sina kanamunad karpi, räägib Sinu tugevustest

Inimese iseloomuomaduste määramiseks võib kasutada väga erinevat pildimaterjali (puu, lilled, liblikad jne.). Selles testis määrame aga Sinu isiksuseomadused selle järgi, kuidas laoksid Sina kanamune karpi.

Kujuta ette, et Sul on 4 muna ja karp. Valikuteks on 4 varianti, kuidas kanamune karpi panna. See, millise variandi järgnevatest valid, räägib Sinu tugevustest.
Variant A

Sinu peamiseks tugevuseks on loovus. Haarad kinni kõikvõimalikest uutest ideedest, mis Sinu eluteele tekivad. Ühe koha peal istumine või ühe ettevõtmisega pikema aja jooksul tegelemine on Sulle päris keeruline. Sa soovid olla liikumises, sest Sinu energiavarud on suured ning need otsivad rakendust. Sul on piisavalt oskust ja energiat ka selleks, et kasvõi 10 asjaga korraga tegeleda.

Püüad selgusele saada asjade olemuses. Teed asjad enda jaoks alati lihtsaks, eemaldades liigse. Seeläbi lood endale päris kindla tasakaalu elus. Oled seltskondlik ja rõõmsameelne inimene. Sinu tegemisi jälgitakse tähelepanelikult. Oled seltskonnas tähelepanu keskpunktis.
Variant B

Sinu peamiseks tugevuseks on loogiline mõtlemine ja analüütilisus. Suudad probleemide tekkimisel alati rahulikuks jääda ja oma tegevusi efektiivselt organiseerida, et probleemid kiiresti lahenduse leiaksid. Oled väga töökas, metoodiline ja sihikindel. Tead, mida soovid saavutada ning liigud sihikindlalt oma eesmärkide poole. Oskad oma ümbritsevat keskkonda kiiresti mugavaks muuta, mis aitab edu saavutamisele kaasa.

Tänu oma analüütilisele mõtlemisele oleksid suurepärane just. Ümbritsed ennast inimestega, kes on teotahtelised ning see aitab Sul organisatsiooni hästi juhtida.
Variant C

Sinu suurimaks tugevuseks on paindlikkus. See aitab Sul uusi asju õppida, raskustega toime tulla ja luua enda ümber maailma, mis oleks kaunis ja hubane. Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu tööle ja arengule selles vallas. Soovid karjääriredelil kiiresti edasi liikuda. Oleksid ka suurepärane tööandja.

Tänu paindlikkusele on Sul võimalik ka kõige keerulisemad situatsioonid enda kasuks pöörata. Kasutad probleemide lahendamisel ja takistuste ületamisel küllaltki ebatavalisi meetodeid, mille juures kasutad ära uudishimulikkust, avatust ja uusi oskusi, mida igapäevaselt omandad.
Variant D

Sinu tugevuseks on sihikindlus ja oskus ennast kehtestada. Langetad kiirelt otsuseid ja oskad kõikvõimalikke protsesse hästi juhtida. Eesmärkide saavutamine on Sulle kerge ülesanne. Äratad oma keskendumisvõime tõttu mõjukate inimeste tähelepanu, mistõttu suudad elus päris kõrgele astmele jõuda. Raskusi Sa ei karda ning ületad need kerge vaevaga, kui need peaksidki esile kerkima.

Sinu pilk on pööratud tulevikku. Oskad tulevikusündmusi päris hästi ette näha, mis tagab Sulle eelised teiste inimeste ees. Oled väga ambitsioonikas ja sead endale väga julgeid eesmärke.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Tass: pingviin


Massaažipulk: roheline aventuriin


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: kaksikud


Käevõru: oonüks


Taro kaardid: Wheel of the Year (ainult kaardid)


Skulptuur: pulmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused