Test: see, millise kristalli Sa pildilt valid, räägib Sinu praeguse hetke alateadvuslikest soovidest

Antud test näitab Sinu praegu hetke alateadvuslikke soove ja kirjeldab Sinu hetkeolukorda. Mida Sa oma alateadvuses elult tegelikult ootad ning kuidas oma eesmärkide poole liikuda?

Vaata järgnevaid kristalle. Tee valik nii, et Sa oma valiku peale kaua ei mõtleks. Vältida tuleks oma lemmikvärvi järgi kristalli valimist, see moonutaks testi tulemust.
1. Opaliit

Kui valisid pildilt opaliidi, oled peenetundeline, kuid samas väga energiline inimene. Oled inimene, kellele meeldib suhelda ja teiste inimestega oma mõtteid ja ideid vahetada. Hindad kõrgelt vabadust, sest Sulle tundub vastumeelsena see, kui pead alluma teiste inimeste reeglitele ja soovidele. Sul on suur soov ennast ühiskonnast lahti ühendada ja leida kuskilt rahu.

Oled oma elus arvatavasti mitte väga kauges minevikus üle elanud mõningad tormilised ajad. Ühest küljest on see Sind ära kurnanud, kuid teisest küljest oled saanud juurde väärtuslikke uusi kogemusi. Armid, mis on elusündmuste tulemusena tekkinud ei ole samas aga püsivad ning aeg parandab haavad. Kasuks tuleks see, kui püüaksid ennast ümbritseda rohkem selliste inimestega, kelle läheduses ennast hästi saad tunda.
2. Malahhiit

Malahhiit sümboliseerib muutumist. Ka Sinu elus võivad praegu või lähitulevikus aset leida mitmed olulise tähendusega muutused, seda nii füüsilises kui ka vaimses maailmas. Võimalikud on ka muutused armuelus. Sul tasuks aeg veidikeseks ajaks maha võtta ning mõelda sellele, mida oled suutnud ellu viia ning millises suunas sooviksid edasi liikuda.

Peaksid jälgima rohkem seda, milliste inimestega ümbritsetud oled. Virisevad ja pidevalt negatiivselt meelestatud inimesed mõjuvad Sulle väga kurnavalt, mistõttu tasuks oluliselt piirata selliste inimestega kokkupuudet oma igapäevaelus. Ainult nii suudad kaitsta oma küllaltki õrna sisemist maailma.

Oluline on see, et õpiksid vajadusel ka EI ütlema, sest vastasel korral võid ennast viia keerulisse olukorda, kus avastad, et oled ennast sidunud asjadega, mida Sa oma ellu sugugi ei soovi.
3. Päikesekivi

Päikesekivi on küllusekivi. See julgustab iseseisvust ja originaalsust, on inspireerivaks kiviks annete esiletoomisel.

Kui valisid pildilt selle kivi, oled oma olemuselt väga optimistlik. Sinu tulevik on helde, kuna oskad rõõmu tunda ka kõige väiksematest asjadest. Püüa julgemalt ellu viia neid plaane, mille oled endale sihiks seadnud.

Ehkki oled optimistlik ja rõõmsameelne, ei suuda Sa seda olekut säilitada lõpmatuseni olukordades, kus oled ümbritsetud negatiivsete inimestega ja sündmustega. Eelkõige tuleks Sul seetõttu jälgida seda, et oleksid ümbritsetud positiivsete inimestega.

Vajad oma igapäevaellu ka kõikvõimalikke seltskonnaüritusi. Seepärast on Sulle oluline käia külas, kutsuda külalisi või osaleda muul moel teiste inimestega kokkusaamistel. Eriti oluline on see siis, kui oled jõudnud pensioniikka.

Sulle meeldib struktuur, rutiinsus ja kord. Ehkki see aitab Sul ennast kindlamalt tunda, ei tähenda see seda, et pead oma ettevõtmiste juures alati täiuslik olema.
4. Mahagon-obsidiaan

Obsidiaan on maandav kivi, kuid sisaldab ka tulist energiat. Aitab tugevdada sisemist jõudu, kui on vaja oma veendumustele kindlaks jääda.

Kui valisid selle kivi, on Sul sisemuses soov vabaneda vanadest harjumustest ja rutiinsusest. Soovid luua endale uue elu. Sa võib-olla seda endale ei teadvusta, kui võid tunda seda, et Sinus on tekkinud viimasel ajal suurem rahutus. See viitabki sellele, et alateadvus otsib väljapääsu.

Oma elu üle tuleks rohkem õnnelik olla. Praegu pole hea aeg selles, et otsiksid oma ellu pidevat arengut. Ka pidev soov täiuslikkust saavutada, ei ole see, mille poole praegu püüdlema peaksid.

Pead oma võimetesse ja oskustesse uskuma, see tagab Sulle soovitud enesekindluse, mida praegu hädasti vajad. Täiuslikkuse poole püüdlemise asemel võiksid püüelda tipptaseme poole, sest see on kergemini saavutatav.
5. Hauliit

Hauliit on kristall, mis aitab mõtteid koondada ja meelerahu saavutada. Kui valisid pildilt hauliidi, on Sul tekkinud mingitel asjaoludel suurem stress või ärevus, mis ehk füüsiliselt veel tunda ei anna.

On kätte jõudnud aeg oma sisetunnet rohkem usaldada. Jälgi tähelepanelikumalt märke enda ümber, sest see võib anda Sulle vihje, mis Sinu elus korrast ära on.

Püüa vabaneda asjadest, mis Sinu huve enam ei teeni. Sama kehtib ka inimsuhete kohta, sest need inimesed, kes on ühel või teisel põhjusel hakanud Sulle negatiivset mõju avaldama, peaksid Sinu elust lahkuma.

Oma elukorraldus tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Selles vallas saad muuta asju Sina ise, mitte keegi teine. Jälgida tuleks ka seda, et Sa ei laseks teistel inimestel enda elu üle valitseda.
6. Dalmatsia jaspis

Mõtiskled palju sellele, mida oled suutnud minevikus korda saata ning kas saavutatu on ikka päris see, mida oled soovinud. See sunnib Sind langetama otsuseid, mis erinevad võib-olla paljuski sellest, milliseid otsuseid oled viimasel ajal langetanud. Teed nüüd teadlikumaid valikuid.

Vajad oma ellu ehk ka mingeid uusi väljakutseid või seiklusi, sest kõik vana on Sind ära tüüdanud. Ka soovid osa saada tavalisest enam meelelahutusest.

Arvatavasti otsustad loobuda mõningatest piiravatest tõekspidamistest, mis põhinevad lapsepõlvekogemustel. Oled saanud küpsemaks ja teadlikumaks, mistõttu tuleb seeläbi teha ruumi uuele.

On kätte jõudnud aeg, kui Sul tuleb lahti lasta mineviku negatiivsetest mälestusest. Seda on küll kerge öelda, kuid raske teostada. Samas pole see võimatu. Peaasi, et oleksid ümbritsetud inimestega, kes Sind julgustaksid ja toetaksid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Aastahoroskoop (karmad)


Tassid (4 tk)


Taro kaardid: Sacred Traveler Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: The Night Before Christmas (koos raamatuga)


Kaelakee: kaalud


Taro kaardid: Dark Wood Tarot (koos raamatuga)


Hundi kujuke: rodoniit


Seinakell


Vaas


Taro kaardid: The Lord of the Rings (ainult kaardid)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused