Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 15.04.2024. – 21.04.2024.a.

JÄÄR

Paljud asjaajamised peaksid selle nädalal Sinu jaoks kergemaks muutuma, seetõttu saad ka aega rohkem maha võtta ja puhata. Hea aeg selleks, et keskenduda neile tegevustele, mis on Sulle kõige olulisemad ja mis Sulle tõeliselt meeldivad. Inimsuhted peaksid hästi toimima, mistõttu tasuks julgemalt oma ideid ja mõtteid ka teiste inimestega jagada. Siiski tasub olla ettevaatlikum saladustega ümberkäisel. Püüa leida endale ka rohkem selliseid tegevusi, mis võimaldaksid Sul oma energiavarusid täiendada. Ole füüsiliselt aktiivsem, sest see läbi tagad endale parema enesetunde pikemaks ajaks. Võimalik, et see nädal kujuneb mõnevõrra kaootiliseks, kuid suudad kõikide asjadega kenasti hakkama saada. Ümbritse ennast rohkem selliste inimestega, kelle läheduses ennast hästi tunda saad. Kasuks tuleks see, kui viibiksid rohkem looduses, seeläbi suudad oma paremini oma mõtteid koondada ja igapäevastest muredest paremini ennast välja lülitada.
SÕNN

Kriitilise pilguga peaksid sellel nädalal üle vaatama kõik oma ettevõtmised. Arvatavasti vajaksid mõningad asjad kohendamist või parandamist. Hoidu praegu tormakusest, kuna see võib tekitada Sulle pikaks ajaks palju ebameeldivusi. Rohkem tasuks leida enda igapäevasesse ellu selliseid tegevusi, mille üle saa kõige rohkem rõõmu saad tunda. Hea aeg ka loovateks ettevõtmisteks. Riskidest tasub praegu hoiduda, kuna need võivad Sulle kaasa tuua palju probleeme ja arusaamatusi. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et oma elukorraldus veidi efektiivsemaks muuta. Ära võta enda kanda liialt palju kohustusi, sest nendega toimetulek võib kujuneda palju keerulisemaks, kui oleksid osanud arvata. Pööra rohkem tähelepanu detailidele, eriti kui pead langetama olulisi otsuseid.
KAKSIKUD

Võimalik, et see nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid piiranguid. Need piirangud on vajalikud selleks, et teadvustaksid endale paremini, millised on Sinu peamised eesmärgid ja millises suunas oma elus liikuma pead. Praegu pole hea aeg selleks, et vastuvoolu liikuda, kuna võid jääda seeläbi ilma paljudest uutest võimalustest. Inimsuhetes tuleb sellel nädalal teha kaalukaid valikuid. Võimalik, et mõningatest inimestest tuleb eemalduda, et teha ruumi uutele. Eriline rõhk tuleks panna oma ettevõtmiste juures ettevaatlikkusele. Mida paremini oma plaanid läbi mõtled, seda paremaid tulemusi oled suuteline sammutama. Kindlasti tuleb ka oma võimeid õieti hinnata, et välistada olukordi, kus haarad endale kohustusi, millega Sa hiljem hakkama ei suuda saada. Oluline on ka distsiplineeritus oma ettevõtmiste juures. Ära astu samme, mida hiljem kahetsema pead. Oled entusiastlik ja ambitsioonikas, kuid kõikidest asjadest kinni haarata ei tasuks. Inimsuhetes järgi reegleid, väldi arusaamatusi ja püüa oma sõnadevalikul rohkem silm peal hoida.
VÄHK

Oma ettevõtmiste juures tasuks tempokust mõnevõrra vähendada. Vajad praegu rohkem aega lõõgastumiseks ja puhkamiseks, et oma energiavarud tasakaalus hoida. Kõikvõimalikud uued ja huvitavad väljakutsed pakuvad Sulle suurt huvi, kuid samas ei tasu kõikidest asjadest ka kinnisilmi kinni haarata. Teiste inimestega suhtlemine eeldab Sinult suuremat kannatlikkust ja mõistvat suhtumist. Ära pane pahaks teiste inimeste eksimusi, pigem püüa neid aidata ja toetada. Hea aeg selleks, et oma kodustele ettevõtmistele rohkem tähelepanu pööraksid, suudaksid selles vallas saavutada häid tulemusi. Oluline on see, et oma plaane ja ideid koos pereliikmetega ellu viiksid. Hea aeg selleks, ette võtta mõni reis, mida kaua oodanud oled.
LÕVI

Sellel nädalal ole valmis mõningateks tagasilöökideks. Ära võta neid südamesse, vaid võta neid kui elulahutamatut elu osa. Oluline on see, et püüaksid sellel nädalal oma materialistlikku maailmavaadet veidi maha suruda ning panna rõhk hingelistele väärtustele. See võimaldaks Sul märgata elus ka mitmesuguseid uusi aspekte, mis aitavad Sind elus edasi. Hea aeg inimsuhete arendamiseks. Ole julgemalt valmis oma mõtteid ja ideid ka teistega jagama. Uute teadmiste omandamiseks on samuti praegu hea aeg, seeläbi suudad oma edaspidiseid ettevõtmisi paremini planeerida ja suunata. Pane enda jaoks paika tulevikuplaanid, see kergendaks olulisel määral edaspidiste otsuste tegemist. Võiksid olla sellel nädalal tihedamas kokkupuutes loodusega. See aitab sisemisi pingeid paremini leevendada ja aitab leida vastuseid küsimustele, mis Sulle viimasel ajal peavalu on valmistanud. Hoidu sellest, et võtaksid endale liialt palju kohustusi kanda.
NEITSI

Võimalik, et sellel nädalal kerkivad esile mõningad ootamatud probleemid, samas muretsemiseks põhjust ei ole, sest suudad kõik asjad kenasti kontrolli all hoida. Püüa oma ootusi siiski veidi vähendada, sest vastasel korral on pettumused kerged tulema. Võiksid rohkem tegeleda ka loominguliste asjadega, see tagab Sulle kõige parema sisetunde. Hea aeg inimsuhete arendamiseks. Sul on võimalik teiste inimestega avatumalt suhelda ja leiad üks meelega nende inimestega, kellega tavaliselt on see keeruline ülesanne. Ole ettevaatlik äkilise iseloomuga inimestega. Püüa leida võimalusi selleks, et oma teadmisi ja oskusi mõnevõrra täiendada. Selles vallas võivad avaneda päris unikaalsed võimalused.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Töö ja raha aastahoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kausid (14 cm) (6 tk)


Kaelakee: amasoniit


Tassid: liblikad (3 tk) - Villeroy & Boch


Vihmavari: Adele (Gustav Klimt)


Kaelakee: punane ahhaat


Kaelakee: roosa kvarts


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Tassid: lambad (4 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused