Hiina astroloogia: PÜHVLI sobivus teiste märkidega

PÜHVLI sobivus ROTIGA

Nende kahe paari kokkusaamine tundub ebatõenäolisena, kuid samas juhtub seda siiski üsna tihti. Need kaks inimest peaksid ennast suhtes vägagi õnnelikena tundma. Pühvel toob omalt poolt suhtesse stabiilsuse, Rott omakorda aktiivsuse ja ambitsioonikuse. Mõlemad osapooled on selles suhtes äärmiselt lojaalsed. Ka rahaasjad peaksid selles suhtes normaalselt toimima. Pühvel näitab rahaasjades välja ratsionaalsust, hoides ära selle, et Rott hakkaks rahalisi vahendeid kulutama mõttetutele asjadele.

Rott suudab Pühvli juures tagasihoidlikkuse ära peletada, samas suudab Pühvel oma partneris reaalsustaju parandada. Mõlemad osapoolt on lojaalsed ja suhtele pühendunud ning mõlemad on valmis oma partneri heaoluks tegema kõik endastoleneva. Mõlemale on äärmiselt oluline turvatunne.

Ehkki see suhe võib alguses tunduda meeldiva ja särtsakana, kipuvad ajapikku tekkima probleemid. Rott väsib pikapeale Pühvli monotoonsest ja rutiinsest elust, samas Pühvel väsib Roti närvilisest energiast ja riskide võtmisest. Kui mõlemad osapooled pööravad üksteisele tähelepanu ning arvestavad üksteise eripäradega, on seda kõike võimalik ära hoida.
Kui need kaks inimest alustavad ühist äritegevust, võiksid nad olla suurepärased partnerid. Pühvel toob ärisuhtesse stabiilsuse, Rott aga omakorda arengud. Need kaks omadust aitavad äritegevuses neil kiiresti edasi liikuda.

Partnerlussuhtes on mõlemad osapooled väga sensuaalsed. Nad pööravad mõlemad üksteisele suurt tähelepanu.

Kui suhtes on naissoost Rott ja meesoost Pühvel, kujuneb see suhe nende kahe vahel traditsionaalseks. Selles suhtes on Pühvel juhtivaks osapooleks, naine aga järgnejaks. See suhe peaks olema tugev ja armastusele tuginev.

Kui suhtes on naissoost Pühvel ja meessoost Rott, kujuneb suhe stabiilseks. Naine on selles suhtes see, kui määrab, mis on õige ja mis vale. Selles suhtes on esikohal paindlikkus, pühendumine ja avatus.
PÜHVLI sobivus PÜHVLIGA

Mõlemad osapooled on selles suhtes vaiksed, tasakaalukad ja usaldusväärsed. Ehkki nende elu ei ole väga põnev, on neil võimalus üheskoos nautida mugavat elu, perekonda ja sõpraderingi. Vaidlused nende kahe inimese vahel on harvad ning kui need peaksidki esile kerkima, suudavad osapooled esilekerkinud probleemidele kiiresti lahendused leida.

Nad suudavad partnerlussuhtes suurepäraselt hakkama saada. Ka pole nende jaoks ükski takistus liialt suur, mida ületada. Nad austavad üksteist väga, mis annab võimaluse neil luua endale kindel ja toimiv suhe.
Ärisuhe nende kahe inimese vahel peaks olema väga edukas. Neil on sarnased eesmärgid ning nad jagavad kohustusi ja vastutust võrdselt. Nad ei otsi äriasjadesse suurt põnevus, pigem naudivad nad üheskoos millegi elluviimist ja käegakatsutavaid tulemusi. Nende loomupärane tagasihoidlikkus hoiab neid äriasjades paljuski tagasi.

Naissoost Pühvel pöörab selles suhtes väga palju tähelepanu kodusele elule. Mees hindab kõrgelt naise püüdlusi ning on valmis teda igati toetama. Isegi siis, kui asjad ei kulge selles suhtes mitte kõige paremini, ei saa teised inimesed sellest kunagi teada, kuna nad oskavad suhteprobleeme väga edukalt varjata.

Magamistoas võib neil inimestel väheseks jääda kujutlusvõimest. Seepärast võivad mõlemale aeg-ajalt tüdimustunded tekkida. Suhte parema toimimise nimel tasuks mõlemal osapoolel oma kujutlusvõimel lasta enam esile tuua.
PÜHVLI sobivus TIIGRIGA

Pühvli ja Tiigri suhe on vägagi katsumusterohke. Kui osapooled ei ole võimelised ennast vajalikul määral pingutama, ei ole nad suutelised oma suhtega eriti kaugele välja jõudma. Täielik pühendumine on nende inimeste puhul äärmiselt oluline. Nad on oma olemuselt üsnagi erinevad ning seda on ka nende ellusuhtumine. Kui nad on suutelised enda jaoks leidma viisi, kuidas erinevused enda huvides toimima panna, peaks tulemused olema head.

Pühvli kannatlikkus saab selles suhtes määrvaks. Tiiger peab õppima juurde tagasihoidlikkust ja mõõdukust ning tal tuleb vähendada oma impulsiivsust. Neile mõlemale meeldib perekonnaelu, mis aitab selles suhtes luua kindla vundamendi tõsisemaks suhteks. Selles suhtes on võimalik mõlemal osapoolel üksteiselt väga palju õppida. Selle suhte tulemusena õpib Tiiger elutempot vähendama, et seeläbi märgata ka neid asju elus, mis talle siiani on märkamatuteks jäänud. Pühvel õpib omakorda avatust ja ootamatut lähenemist oma elukorraldusele.
Kui suhtes on meessoost Tiiger ja naissoost Pühvel, võib see suhe kujuneda eriti katsumusterikkaks. Tiiger on kangekaelne, kui aga Pühvel on ettevaatlik ja metoodiline. Tiiger on selles suhtes väga kannatamatu, mistõttu otsib oma ellu pidevaid väljakutseid. Pühvlile võib see tunduda vastumeelsena. Samas on ta suuteline Tiigrist partnerile ajapikku õpetama kannatlikkust, püsivust ja sihikindlust.

Kui suhtes on meessoost Pühvel ja naissoost Tiiger, on mõlemal osapoolel selles suhtes raskusi järeleandmiste tegemisega. Neil inimestel on üsna erinevad elusuunad ning ühiste aspektide leidmine ei pruugi kujuneda kergeks ülesandeks. Magamistoas peaksid need kaks inimest aga üsna hästi läbi saama ja seeläbi ka üksteist toetama.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Millest räägib Sinu nimi?


Sobivus töökaaslasega


Taro kaardid: The Fountain Tarot (koos raamatuga)


Ripats


Taro kaardid: Angel Tarot (koos raamatuga)


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Kristallipuu: tsitriin


Käevõru: obsidiaan ja ametüst


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused