Millal on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks vastavalt tähtkujule?

Tänapäeva kiire elutempoga maailmas otsivad töötajad pidevalt uusi võimalusi konkurentsitihedal tööturul eelise saavutamiseks. Kui traditsioonilised töökohale kandideerimise strateegiad puudutavad CV koostamist, intervjuuoskuste lihvimist ja ka võrgustike loomist oma alal tegutsevate inimestega. Astroloogia pakub samal ajal võimaluse määratleda ideaalse ajahetke uuele töökohale kandideerimiseks.
Jäär on tuntud oma dünaamilise ja ambitsioonika olemuse poolest. Ta suudab konkurentsis edukalt läbi lüüa. Tema tähelepanu köidavad peamiselt juhtivad rollid töömaastikul.

Jäära jaoks on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks kevadkuudel, mil tema energiavarud ja entusiasm on haripunktis.

Sõnn on tuntud oma sihikindluse ja praktilisuse poolest. Ta tunneb ennast kõige paremini stabiilses ja turvalisest töökeskkonnas. Just sellises keskkonnas on Sõnn suuteline ennast proovile panema ja ennast ületama.

Sõnnil tasub kandideerida uuele töökohale hiliskevadel või suve alguses, sest just siis on tema sihikindlus kõige suurem.
Kaksikud on tuntud oma kohanemisvõime ja suhtlemisoskuse poolest. Ta on suuteline toime tulema väga erinevates rollides, mis võimaldavad tal kasutada ära oma loovust ja sotsiaalset võimekust.

Kaksikutel oleks mõttekas uuele töökohale kandideerida hiliskevadel või suve alguses, sest just siis on tema suhtlemisoskus kõrgpunktis.

Vähk on oma olemuselt empaatiline ja hooliv. Ta on väga edukas töökohal, mis puudutab teiste inimeste eest hoolitsemist ja tihedat koostööd.

Vähil oleks mõttekas uuele töökohale kandideerida suvekuudel, sest siis on tema hoolivus ja loovus kõige sügavamad.
Lõvi on oma loomult juht, kellel on dramaatiline hõng. Ta tunneb ennast tööalases elus kõige paremini siis, kui saab olla tähelepanu keskpunktis.

Lõvile sobiks kõige paremini uuele töökohale kandideerimine hilissuvel, sest just siis on temas kõige enam karimast ja ka juhtimisoskused tõusevad siis rohkem esile.

Neitsi on tuntud oma võime poolest detailidele tähelepanu pöörata. Ka on tema käsutuses märkimisväärne analüüsivõime. Ta on suurepärane ametites, mis eeldavad täpsust ja organiseeritust.

Neitsile on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks hilissuvi või varasügis.
Kaalud on oma olemuselt diplomaatilised ja harmoonilised isiksused. Ta saavutab edu sellistes valdkondades tööalases elus, mis on seotud läbirääkimistega ja tasakaalu säilitamisega.

Kaaludele on parim aeg uuele töökohale kandideerimiseks varasügis, sest just siis on tema diplomaatilised oskused kõige paremad.

Skorpion on tuntud oma sihikindluse poolest. Ta on suurepärane kõikvõimalikes sellistes tööalastes ülesannetes, mis eeldavad pühendumist ja keskendumist.

Skorpionile oleks sobivaim aeg uuele ametikohale kandideerimiseks hilissügis.
Ambur on seiklushimuline ja entusiastlik. Ta suudab ennast tööalases keskkonnas kõige paremini tunda siis, kui töö pakuks talle reisimist ja uurimisvõimalusi.

Amburil tasuks kandideerida uuele töökohale talve alguses, sest just siis on tema seiklushimu ja kohanemisvõime kõige suuremad.

Kaljukits on tuntud oma distsiplineeritud ja eesmärgile pühendunud tegevustega. Ta on suurepärane kõikides ametites, mis eeldavad struktuuri loomist ja pikaajaliste plaanide tegemist.

Kaljukitsele oleks sobivaim aeg uuele töökohale kandideerimiseks talvekuud, mil tema sihikindlus on ehk kõige suurem.
Veevalajad on tuntud oma uuenduslikkuse poolest. Ta töötab kõige paremini ametites, mis eeldavad kõikvõimalike probleemide lahendamist ja positiivse mõju avaldamist teistele inimestele.

Veevalajale oleks sobivaim aeg uuele töökohale kandideerimiseks talve lõpuperiood.

Kalad on oma olemuselt loovad ja empaatilised. Ta on suuteline silma paistma siis, kui ta saab tööalaste kohustuste täitmisel esile tuua oma kunstilisi võimeid ja oskusi.

Kaladel tasub uuele töökohale kandideerida varakevadel, sest just siis on tema loovus haripunktis.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Päikesepüüdja: kosmos (4 tk)


Kaelakee: roos


Kõrvarõngad: kaksikud


Mercedes-AMG GT


Seinapilt lõuendil või kapal: Rummu tuhamägi


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee: neitsi tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused