Kuu mõjud ajavahemikul 23.10.2023. – 29.10.2023.a.

Esmaspäeval ja teisipäeva hommikul on Kuu Veevalajas ja Päike liigub Skorpioni märki. Valitseb rahutu ja müstiline energia. Kiputakse torkima üksteist, sest mõjutab ka Merkuur Skorpionis. Vabaduse piiramine muudab mässumeelseks. Tunda annavad vererõhu kõikumine, spasmid, krambid, ebamäärased ja veidrad tervisehädad. See periood paneb vaimustuma keerulistest mõttekäikudest ja uurima igasuguseid seletamatuid asju. Võib olla ka soov liiga kaua nutiseadmetes aega veeta. Tegeleda on vaja endale meelepärase tegevusega. Värskes õhus on vaja palju liikuda, sest aju töö on väga aktiivne.
Teisipäeva hommikust neljapäeva lõunani on Kuu Kalade märgis. Mõjutab unistav ja müstiline meeleolu. Inimesed on väga tundlikud, seejuures ka väga kaastundlikud ja hoolivad. Empaatiavõime paraneb, aga võitlusvõime ja pingetaluvus vähenevad. Kes põgeneb illusioonidesse, kes otsib alkoholipudeli välja, kes millestki muust lohutust otsib. Välja võivad lüüa enesehaletsus ja märtrikompleks. Tähtsaks muutuvad tunded ja emotsioonid, need on väga sügavad. Seda mõju võidakse kogeda igasuguses vormis, isegi tavapärasest erinevat loomuvastasust võib esineda. Tuleks vältida kurnatust, sest Kalad mõjutavad immuunsüsteemi, viirustega kokkupuudet peaks üldse vältima. Suureneb tundlikkus ravimite ja igasuguste kahjulike mõjude suhtes, kergesti tekkivad sõltuvused. Kalade mõju all on hea tegeleda taimedega, eriti ravimtaimede ja ka õistaimedega. Rahuldust pakub teiste abistamine, teenindamine, heategude tegemine. Hea tunde tekitab jalutamine mere ääres, viibimine veekogude lähedal, veeprotseduurid mõjuvad hästi, hea on ujumas käia. Eheda loodusega kokkupuuted tõstavad energiataset. Sõltuvustega maadlemise asemel võiks kaunite kunstidega tegeleda või külastada kunstinäitusi. Igasugused meeldivad elamused ja ilusad hetked mõjuvad positiivselt. Kui ollakse tasakaalust väljas, siis on hea aeg üksinda endasse süüvida või harrastada mediteerimist, samuti võib tegeleda müstiliste ja maagiliste toimingutega. See on romantiline aeg, armuelu on tundeline. Hea uni on oluline, puhkamise suhtes ei tohiks olla hoolimatu.
Neljapäeva pärastlõunast kuni laupäeva keskpäevani mõjutab Jäär. Inimsuhted muutuvad must-valgeks, hoolivus asendub isekuse ja enda rõhutamisega. Tekkivad kergesti probleemid suhtlemises ja tülid. Optimism, julgus ja riskimine suurenevad. Inimesed on aktiivsed, rabedad, kiired, püsimatud. Kannatlikkust napib, aeganõudvad ja rutiinsed tegevused ei istu. Võimalikud on peaga seotud probleemid: peavalu, probleemid silmadega, hambavalu või ninaga seotud hädad. Peatraumad on kerged tekkima. Ettevaatlik peaks olema tule, terariistade ja teravate esemetega. Liikluses on kiirustamise tõttu rohkem avariisid. Aju ei maksaks liigselt koormata. Kõige paremini sobivad lihtsad ja selged toimingud, füüsiline liikumine, kõva trenn. Jõudu on palju, sobivad nii ekstreemsport, matkamine metsikus looduses, jõuline lihastrenn. Uusi asju on hea alustada. Armulood, mis tekkivad kiiresti, lõpevad sama kiiresti. Närvienergia kuhjub, selle vastu aitab aktiivne füüsiline tegevus. Hästi sobivad sel perioodil eksootilised toidud. Toitu valmistades peaks olema ettevaatlik, võib kõrvetada saada.
Laupäeva pärastlõunast uue nädalani mõjutab Kuu Sõnnis. See on täiskuu aeg. Üldine energiatase on kõrge, aga aktiivsus seejuures väheneb, sest ollakse konservatiivsem. Sobib hästi toataimede eest hoolitsemine. Vajatakse rohkem turvatunnet ja stabiilsust, rahu ja rahulikku elu, soovitakse ennast hellitada, süüakse rohkem häid asju. Loomulik kontakt ürgsete energiatega ja loodusega süveneb. Kõige uue suhtes ollakse tõrjuv, kõik uued ideed tõrjutakse eemale. Meeled on erksad ja naudinguhimu süveneb. Hõrgud söögid-joogid, söögitegemine, hea seks on soositud. Turja-, kaela- ja kõripiirkonda tuleb hoida, vältida tuleks külmetumist. Sügisesel ajal ei tohiks palja kaelaga käia. Sobivad tegevused on toidu valmistamine, looduses viibimine, taimedega tegelemine ja kodu kaunistamine (eriti mööblikatete ja kardinate vahetamine) õnnestub hästi. Lõhna- ja aroomiteraapia mõjuvad hästi, samuti massaaž. Edenevad püsivust ja kannatlikkust nõudvad tööd. Otsitakse armastust, aga omanikutunne on suurem, mis võib olla probleem. Vajatakse rohkem tunnustust ja märkamist, püsivad suhted on tähtsad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kristallipuu: roosa kvarts


Taro kaardid: Divine Animals Oracle (koos raamatuga)


Massaažipulk: roheline aventuriin


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)


Unenäopüüdja


Klaasskulptuur: orav


Piknikutekk (200×200 cm)


Kaelakee: türkiisNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused