Kuu mõjud ajavahemikul 24.06.2024. – 30.06.2024.a.

Esmaspäeva hommikust (06:15) kolmapäeva hommikuni (09:08) mõjutab Kuu Veevalajas. Juhtuda võib kõike, rahutu ja uuele orienteeritud energia mõjutab ning toob kaasa ootamatusi. Õhumärgid (Kaalud, Veevalaja, Kaksikud) tunnevad end hästi. Tulemärgid (Jäär, Ambur ja eriti Lõvi) leegitsevad võimsamalt, õhk võimendab tuld. Veemärkide (Vähk, Kalad ja eriti Skorpion) elus on draamat. Maamärkide (Kaljukits, Neitsi ja eriti Sõnn) rahu on häiritud ja stabiilsus kahtluse all. Inimesed käituvad kummaliselt ja ettearvamatult. Rutiin väsitab, piirid ja käsud-keelud tekitavad protesti ja mässumeelsust. Püüeldakse suurema sõltumatuse poole. Soosib meeskonnatööd, uusi projekte ja ettevõtmisi. Katsetatakse, eksperimenteeritakse, uus ja huvitav inspireerib. Uuenduste sisseviimine on lihtsam, inimesed tulevad paremini kaasa ja kohanevad kiiremini. Teadmised ja tõe väljaselgitamine õnnestub paremini, ollakse objektiivne ja erapooletu, ei valita pooli omakasu eesmärgil. Soosib moodsa tehnoloogiaga seotud ettevõtmisi, elektroonika ja elektriga seonduvaid tegevusi ja teadusööd.

Tervis: vererõhk võib kõikuda, närvisüsteem ja vereringe on mõjutatud, võib esineda krampe ja spasme jalgades, eriti säärelihased on pinges. Ettevaatlik tuleks olla äkkõnnetuste ja traumade osas, mõtted võivad olla mujal. Veevalaja mõju all löövad välja ebatüüpilised ja raskestidiagnoositavad tervisehädad, mis on pigem psühhosomaatilist laadi.
Kolmapäeva hommikust (09:08) reede keskpäevani (11:52) mõjutab Kuu Kalades. Domineerib müstiline, salapärane, kummaline meeleolu. Eriti veemärgid (Skorpion, Vähk ja Kalad ise) on selle mõju all. Tulemärkide (Lõvi, Jäär, Ambur) kirglikkust ja tulisust see jahutab, maamärkidele (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) mõjub hästi ja “toidab” nende hinge. Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) tunnevad end halvasti või on segaduses, see energia segab selget mõtlemist. Igasugust pinget ja vastutust on raskem taluda, aga ollakse kaastundlikum ja hoolivam teiste suhtes. Kiputakse illusioonidesse põgenema, võimenduvad sõltuvused, loovus on kõrge. Otsitakse kaifi millest iganes, fiiling ja õige emotsioon on väga oluline. Aitamine, abistamine, heategevus on soositud, samuti kunsti loomine ja kunstielamuste saamine. Veeprotseduurid ja vee ääres viibimine mõjuvad hästi. Looduses viibimine rahustab, müstilised ja maagilised toimingud (eriti neljapäeval) on soositud.

Tervis: immuunsüsteem on löögi all, tuleb end hoida, mitte end liiga palju kurnata, tuleb vältida kokkupuudet nakkustega. Tundlikkus ravimite ja mürgiste ainete suhtes on suurem. Uute ravimite võtmisel võib esineda rohkem kõrvalnähte. Hea on mediteerida, see rahustab liigset tundlikkust. Raviprotseduurid saunas mõjuvad hästi, samuti ravivannid ja ujumine. Kasulik on süüa kala ja mereande.
Reede keskpäevast (11:52) pühapäeva pärastlõunani (15:01) mõjutab Kuu Jääras. Nädalavahetus võib tuua tülisid ja arusaamatusi igasuguses suhtlemises ja ka lähisuhted võivad olla problemaatilised. Tulemärgid (Jäär, Lõvi, Ambur) on ülbemad, maamärgid (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) kangekaelsemad ja väga võitlusvõimelised, veemärgid (Vähk, Skorpion, Kalad) keevad tundeelus üle ja õhus (Kaalud, Veevalaja, Kaksikud) on särtsu ja suitsu. Selle mõju korvavad aga eluterve optimism ja julge pealehakkamine. Õrnahingelised, arad ja ujedad inimesed ei tunne end hästi. Sobib igasugune aktiivne ja jõuline tegevus, kannatlikkust ja püsivust napib. Igasugune jõuline lihastreening mõjub hästi, see võtab liigset kuraasi maha. Tormakusest ja ettevaatamatusest võib tekkida traumasid terariistadega ja liikluses. Soosib konkreetseid tegevusi, jõulist füüsilist koormust, kehalist tegevust, matku metsikus looduses, ekstreemsporti ja uute asjade alustamist. Abstraktsed ja sügavad teemad ei sobi, füüsilist energiat on liiga palju ja see vajab kulutamist. Esineb taktitust ja liigset otsekohesust, sõnu ei valita.

Tervis: pea piirkond on ohus, võib tekkida peatraumasid, võib esineda peavalu, probleeme silmade või ninaga. Ka hammastega võib olla probleeme, hambad on tundlikud.
Pühapäeva pärastlõunal (15:01) läheb Kuu Sõnni mõju alla. Rahu ja stabiilsus muutub oluliseks, rahunetakse maha ja tegeletakse konservatiivsemate tegevustega, hellitatakse rohkem oma meeli ja tõrjutakse segavaid ja rahu häirivaid asju.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Partnerlushoroskoop


Suhtehoroskoobid


Kott - The Starry Night


Käevõru: oonüks


Vaas


Kausid (6 tk) (maht 500 ml)


Vaas


Seinapilt lõuendil või kapal: Rõuge Suurjärv


Seinapilt lõuendil või kapal: Saula Siniallikad


Päikesepüüdja: elu puu (2 tk)


Taro kaardid: Wisdom of Hafiz (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused