Kuu mõjud ajavahemikul 26.02.2024. – 03.03.2024.a.

Esmaspäeva õhtuni mõjutab Kuu Neitsis. Hea aeg täpsust nõudvate tööde jaoks, sobib hästi koosolekutel eelmise nädala töö analüüsimiseks. Kontrollimine, vigade parandamine, viimistlemine, süsteemi ja korra loomine edeneb, distsipliinitunne on hea. Võidakse rohkem kritiseerida ja näägutada, sest igasugune korralagedus ja kaos häirib. Ka ebamugavus häirib rohkem. Tervis: võib olla kõhuga probleeme, kõhuvalu võib vaevata, seedeorganid on tundlikud. Meditsiinilisteks protseduurideks hea aeg, tulemused on täpsed. Rohke puhta vee joomine ja paastumine on kasulik, võimlemine teeb head.
Esmaspäeva õhtust neljapäeva hommikuni mõjutab Kuu Kaaludes. Suhtlemine on pingevabam ja sallivam, ollakse viisakas ja taktitundeline, äärmusi püütakse vältida. Rohkem on suhtlemist, kontakte on kerge luua, ollakse mõjutatud teiste arvamusest, püütakse meeldivat muljet jätta. Kui on vaja mingeid plaane teha, on läbirääkimisi kergem pidada. Hea aeg ära leppida, kui on tülli mindud, samuti vaenulikke pooli lepitada on kergem. Kui on vaja juriidilist nõuannet või psühholoogi külastada, siis ka selleks on hea aeg. Võetakse nõuandeid paremini vastu. Kunsti ja iluga seotud ettevõtmised on soositud, õige aeg osta riideid, maitsetunnetus on parem, ostetakse maitsekamaid riideid, mis paremini sobivad. Kunstinäituste külastamiseks hea aeg, samuti kultuuriürituste jaoks, klubide ja seltside töö edeneb, abieluettepanekut hea aeg teha. Inimesed on kenad ja sõbralikud, püüavad viisakad olla. Lärm ja korralagedus häirib, soovitakse harmooniat saavutada ja meeldiv suhtlus on väga oluline. Kaalude mõju all ollakse sõbralikum ja leebem nii omade kui võõrastega, aga õigluse nimel tekkib ka vaidlusi. Tervis: Puusade piirkond annab tunda, vanematel inimestel võib puusaliigesega olla probleeme. Ka neerud, pankreas ja põis on ohustatud. Puhta vee joomisest on abi. Sportlikest tegevustest sobib hästi tants või mingi paarisspordiala. Parem on harrastada sportlikke tegevusi teise inimesega koos ja üle pingutada ei tasuks.
Neljapäeva varahommikust laupäeva pärastlõunani mõjutab Kuu Skorpionis. Inimesed muutuvad kinnisemaks, umbusklikumaks ja kahtlustavad teisi rohkem. Pessimism ja süngem meeleolu hakkab domineerima. Emotsioonid võimenduvad, tekkib viha- ja kirepurskeid kergelt. Ollakse valmis ka ennast ületama ja proovile panema, kangelast mängida on kergem, võidakse sellega isegi liiale minna. Probleeme võib tekitada armukadedus, kättemaksuiha, fanaatiline käitumine, tunnetega manipuleerimine, uurimine ja teiste järel nuhkimine. Sel perioodil on võimalik ümber teha halvasti õnnestunud töid, vigu parandada, restaureerida vana mööblit, anda vanadele asjadele uus elu. Tahtejõud on tugev, kirglikud ja põhjalikkust nõudvad tegevused õnnestuvad paremini. Ka armusuhted on kirglikud, domineerib seks ja kirg. Pühendutakse sellele, mis on oluline. Kuldsel keskteel on raske püsida, ikka kipub kõik äärmuslikku vormi ja kuju võtma. Võib suureneda ka kuritegevus ja hämarad tehingud. Valitseb salapärane ja müstiline meeleolu, mis võib olla nii hea kui halva mõjuga. Tervis: Suguelundid, põis, jämesool on ohustatud.
Laupäeva pärastlõunast ja pühapäeval mõjutab Kuu Amburis. Nädalavahetus võib kujuneda positiivses mõttes rahutuks ja seikluslikuks. Inimesed on otsekohesed, liikuvad ja rõõmsas meeleolus. Võidakse olla taktitu oma arvamuse väljaütlemisel, aga see pole pahatahtlik taktitus, rohkem sõbralik tembutamine. Ka kiirustamist ja hooletust on rohkem, võib juhtuda õnnetusi liikluses ja kergeid traumasid ettevaatamatuse tõttu. Uudishimu ajendab õppima ja teadmisi omandama. Vabadusiha sunnib loodusesse ja rohkem liikuma. Distsipliinitunne on vähene ja rutiinsed ning kannatlikkust nõudvad tegevused tunduvad rasked. Spordivõistlusteks väga hea aeg. Reisimiseks samuti hea, mida eksootilisemasse paika, seda parem. Võõraste kultuuridega tutvumiseks sobib suurepäraselt, maailmavaade on avaram. Turismiärile soodne aeg. Juriidiline nõustamine ja õigusabi on sobiv sellesse perioodi. Tervis: puusad, reied, istmik ja veresoonkond on ohustatud. Alaselja ja puusadega võib olla hädasid. Koormata ei tohiks maksa, peaks vältima alkoholi ja maksa koormavaid toite, rasvast ja liigset suhkrut.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Numeroloogia kalender


Kausid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: tiigrisilm


Barbie nukk (GRB36)


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


Tassid: linnud (2 tk)


Taro kaardid: Tarot of Pagan Cats (ainult kaardid)


Vaas


Taro kaardid: The Celtic Goddess Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused