Milline on iga konkreetse tähtkuju jaoks parim kuu 2024. aastal?

Milline on iga tähtkuju jaoks 2024. aastal see kuu, mis võimaldab tal ennast paremini tunda, edu saavutada ja eluga kiiremini edasi liikuda?

JÄÄR

Märts on 2024. aastal Sinu õnnekuu. Sellel kuul tasuks olla tähelepanelikum ning haara kinni kõikidest avanevatest võimalustest. Hea aeg selleks, et viiksid just sellel kuul ellu selle aasta kõige olulisemad plaanid ja ettevõtmised.

SÕNN

Juuni on 2024. aastal Sinu õnnekuu. See kuu toob Sinu ellu küllust ja kiireid arenguid. Rahaasjad on stabiilsemaks muutumas, ka võid leida endale uusi sissetulekuallikaid. Kasuks tuleks aktiivsem suhtlemine teiste inimestega, sest seeläbi looksid endale uusi väärtuslikke kontakte.
KAKSIKUD

2024. aastal on juulikuu Sinu aeg säramiseks. Sinu suhtlemisoskus on tavalisest parem, sillutades seeläbi teed uutele võimalustele, mida oma ellu kaua oodanud oled. Hea aeg selleks, et oleksid seltskondlikult aktiivsem. Võiksid pakkuda ka ühiskonnale midagi uut ja põnevat, sest see toob kuhjaga Sulle tagasi positiivset energiat. Alusta juulikuus nende plaanide elluviimisega, millele kaua mõelnud oled.

VÄHK

2024. aastal on Sinu õnnekuuks august. Just siis on Sinu intuitsioon parimal tasemel, suunates Sind igapäevaste otsuste kaudu paremale teele nii isiklikus kui ka tööalases elus. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul elus edasi liikuda. Ära karda võimalikke katsumusi, sest need kujunevad Sulle võimaluseks elus uus lehekülg pöörata.
LÕVI

2024. aastal on Sinu õnn kõige suurem septembrikuus. Suudad sellel kuul palju korda saata. Sulle on avanemas uued võimalused ning Sinu jõupingutusi märgatakse enam kui tavaliselt. Oled arvatavasti ka tavalisest enam tähelepanu keskpunktis. Ühelt poolt võib see Sinus pingeid tekitada, kuid teiselt poolt on tegemist olukorraga, kus enda üle uhkust saad tunda.

NEITSI

2024. aastal on Sulle kõige parem kuu oktoober. Sinu analüütiline võimekus on paranemas, mis aitab jõuda paljudes asjades lahendusteni ning jõuda oma elus nii mõneski asjas ka tõelise läbimurdeni. Kasuta seda kuud selleks, et ületada oma elus probleemid ja raskused. Ka võiksid sellel kuul rohkem keskenduda uute eesmärkide seadmiseks.
KAALUD

2024. aastal on Sinu õnnekuuks november. Eelkõige väljendub Sinu õnn armastuses ja inimsuhetes. Pöörad suhtlemisele tavalisest enam tähelepanu ning püüad lahendada kõikvõimalikud erimeelsused ja probleemid, mis on esile kerkinud. Sellel kuul avaneb Sulle hea võimalus mõne uue tutvuse loomiseks ühe mõjuka inimesega, kes Sinu tulevikku väga positiivselt mõjutama hakkab. Ole teiste inimestega suhtlemisel avatud ja aus. Parem jäta mõned asjad ütlemata, kui valetama hakkad.

SKORPION

2024. aastal on Sulle kõige positiivsemaks kuuks detsember. See kuu toob Sinu ellu mitmesuguseid positiivseid arenguid ja kiire edasiliikumise. Ole avatud muutustele, lase lahti vanast, et seeläbi teha ruumi uuele. Suurepärane aeg uute eluvaldkondade tundmaõppimiseks, sest seeläbi võib Sinu elu võtta hoopis teise suuna, mis on Sulle sobivam ja tulutoovam.
AMBUR

Jaanuar on Sulle 2024. aastal kõige parem kuu. See kuu toob Sinu ellu mitmesuguseid seiklusi ja kiireid arenguid, mis peaksid Sulle igati meeltmööda olema. Jaanuarikuu energiad on sellised, mis panevad Sind uurima uusi eluvaldkondi, millega Sa siiani kokku puutunud pole. Seeläbi tekitad enda ellu uusi võimalusi. Hea aeg ka riskide võtmiseks, sest need peaksid ennast päris hästi ära tasuma. Lase jaanuarikuus oma spontaansusel esile tulla.

KALJUKITS

Veebruar on Sulle 2024. aastal kõige parem kuu. Oled sellel kuul väga distsiplineeritud nina keskendunud. See võimaldab Sul kõikvõimalikud takistused ületada ja saad sihikindlalt oma eesmärkide poole liikuda. See kuu on hea aeg selleks, et alustaksid oma uute plaanide ja ideede teostamisega. Liialt suuri muutusi oma eluteel teha siiski ei tohiks. Kui oled valitud teele pühendunud, saavutad ka edu.
VEEVALAJA

Sinu jaoks on 2024. aastal õnnekuuks märts. See kuu toob Sinus esile uuendusmeelsuse ja loovuse, mida saad oma igapäevaste tegemiste juures väga edukalt kasutada. Sul on julgust oma ainulaadsete ideede ja mõtetega esile tulla, mistõttu võidad ka teiste inimeste poolehoiu. Seeläbi suurendad oluliselt oma kindlustunnet ning lood endale võimalusi, mida Sa oodata poleks osanud. Suurepärane aeg selleks, et kunstiliste oskustega julgemalt esile tuleksid.

KALAD

Sulle on 2024. aastal parimaks kuuks aprill. See kuu tagab Sulle piisavalt võimalusi selleks, et vaimselt kasvada ja areneda. Sul tasuks sellel kuul aktiivsemalt tegelema hakata nende ettevõtmistega, mille oled endale sellel aastal sihiks seadnud. Sa ei karda katsumusi, mistõttu on need katsumused Sulle ka kergesti ületatavad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Partnerlushoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Käevõru: laavakivi ja tiigrisilm


Taro kaardid: Tarot of Haunted House (ainult kaardid)


Vaasid (3 tk)


Seinakell


Kassi kujuke: tiigrisilm


Päikesepüüdja (2 tk): delfiinid ja elevant


Kaelakee: ema ja poeg


Tassid: Almond Blossom - Vincent Van Gogh (2 tk)


Taro kaardid: Guiding Light Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused