Nädalahoroskoop Kaaludele (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Horoskoop ajavahemikuks: 19.02.2024. - 25.02.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 7, 17, 18
Märksõna selleks nädalaks: Ümberkorraldused
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Isiklik elu
Head suhted sellel nädalal: Lõviga


Isiklik elu: Normaalne
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
8
8
8
8
8
7
7

SUHTED
8
8
7
7
8
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Suhtehoroskoobid


LED küünlad (5 tk)


Kausid (12 cm) (4 tk)


Barbie nukk (GYJ23)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kahvlite komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee: lasuriit


Taldrikud (21 cm) (6 tk)


Kollane jaspis

»» Nädalahoroskoop


See nädal peaks kujunema Sinu jaoks armuasjades üsna edukaks. Oluline on see, et oma partneriga enam mõtteid ja ideid vahetaksid. See võimaldaks teil üksteist kindlasti palju paremini tundma õppida. Tõsisemate teemade arutamiseks ning kompromisslahenduste leidmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg, kuna üksmeele leidmine ei kujune kergeks. Kasuks tuleks see, kui meenutaksite koos neid hetki oma suhtes, mis teid kokku viis, sest see aitaks anda suhtele juurde tõuke edaspidiseks. Kodused asjaajamised kujunevad praegu arvatavasti üsna edukateks, mistõttu tasuks ennast enam pingutada selle nimel, et olulisemad plaanid ellu saaksid viidud. Ära anna praegu oma kaaslasele selliseid lubadusi, mille täitmises Sa eriti kindel pole, kuna see võib hiljem kergesti suhet kahjustada. Kingitus kallimale tuleks kasuks. Kindlasti tasuks lilled koju tuua. Romantika valdkonnas on Sulle tekkimas nii mõnedki uued unikaalsed mõtted.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused