Nädalahoroskoop Kaksikutele (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 5, 16, 17
Märksõna selleks nädalaks: Ausus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Inimsuhted
Head suhted sellel nädalal: Kaaludega


Isiklik elu: Normaalne
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
6
5
5
5
6
5
5

SUHTED
8
8
5
6
5
5
5

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogilised analüüsid


Millest räägib Sinu nimi?


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Skulptuur: uus elu


Kaelakee: päikesekivi


Hundi kujuke: tiigrisilm


Buddha kuju: aafrika verekivi


Taskupeegel: The Star Night (Vincent van Gogh)


Kaelakee: ametüst


Tassid: loomad (4 tk)


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Merkaba täht: kambaba jaspis

»» Nädalahoroskoop


Sinu armuasjad eeldavad sellel nädalal tavalisest suuremat tähelepanelikkust. Kipud olema praegu liialt tormakas ning ootad seda, et Sinu ootused koheselt kaaslase poolt täidetakse. Samas ei pruugi asjad sugugi nii kiiresti toimuda. Oluline on see, et oma kaaslasega enam mõtteid vahetaksid. Samas tõsisemate teemade arutamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Romantika valdkonnas sooviksid ehk oma kaaslasele pakkuda midagi ebatavalist, kuid selles vallas ei kulge asjad sugugi nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Seepärast tasub enam rõhku panna rutiinsematele asjadele. Seks on Sinu jaoks olulisel kohal. Samas kaaslase saamine sellele lainele pole kerge ülesanne. Samas tasub seda siiski proovida. Koduses majapidamises oleks praegu mõttekas alustada mõningate selliste plaanide elluviimisega, mida juba pikalt plaaninud olete.

Kui oled vallaline, siis sellel nädala tasuks Sul seltskondlikult aktiivsem olla. See suurendaks oluliselt Sinu võimalusi uute tutvuste loomiseks. Samas hoidu tormakusest, kuna vastasel korral oleksid valed valikud kerged tulema.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused