Nädalahoroskoop Kaksikutele (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Horoskoop ajavahemikuks: 08.04.2024. - 14.04.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 5, 18, 20
Märksõna selleks nädalaks: Kiirustamisest hoidumine
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Rahaasjad
Head suhted sellel nädalal: Jääraga


Isiklik elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
6
5
5
8
8
8
8

SUHTED
8
8
7
5
7
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Saatuse analüüs


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Kaelakee: süda ja käed


LED küünlad (3 tk)


Laualamp


Taro kaardid: The Psychic Tarot Oracle (koos raamatuga)


Nukk Charlene


Kann


Lamborghini Murcielago LP640


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuhala nõiakaev


LED küünlad (4 tk)

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal ei pruugi armuasjad kujuneda Sinu jaoks mitte kõige kergemateks. Mitmesugused arusaamatused on praegu kerged tekkima, mistõttu peaksid olema vägagi ettevaatlik sellega, mida oma kaaslaele ütled.

Nädala alguses kipud oma kaaslasele mitmesuguseid arvamusi peale suruma, mistõttu võid selle tulemusena suhtlemise oma kaaslasega keeruliseks. Peaksid oma mõtteid veidi ettevaatlikumalt esitlema, et seeläbi probleeme ennetada. Kasuks tuleks see, kui julgustaksid oma kaaslast erinevatel teemadel vestlema, sest see võimaldaks Sul leida kiiremini erinevatele asjadele kompromisslahendused.

Kolmapäevast reedeni kujunevad armuasjad Sinu jaoks veidi kergemaks. Sul on siis paremad võimalused selleks, et kompromisslahendusteni jõuda. Oluline on see, et oleksid julgemalt valmis oma kaaslasega mõtteid jagama. Mitmesugused kodused asjaajamised peaksid kujunema neil päevil üsna edukateks, mistõttu tasuks Sul julgemalt oma ideid ellu viima asuda. Romantika on Sinu jaoks olulisel kohal. Hea aeg mõne meeldiva küünlavalguse õhtu korraldamiseks.

Nädalavahetusel püüa oma kaaslasega koos midagi sellist ette võtta, mis Sulle ja kaaslasele meeldiks. See annaks Sulle parimad võimalused oma kaaslasega koos olemiseks. Seks on neil päevil Sinu jaoks olulisel kohal. Hoidu tormakusest kaaslasega suhtlemisel.

Kui oled vallaline, siis see nädal on üsnagi hea aeg tutvuste loomiseks. Kasuks tuleks ka pimetutvuse proovimine.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 2 / 2 ): « Eelmised1 2

Seotud postitused