Nädalahoroskoop Kaksikutele (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 5, 16, 17
Märksõna selleks nädalaks: Ausus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Inimsuhted
Head suhted sellel nädalal: Kaaludega


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
8
7
5
6
7
7

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop (perekond)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad roosiga


Skulptuur: õde ja vend


Kristallide tükikesed (tsipsid): lasuriit


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


PLAYMOBIL City Action Tactical Unit Truck, 9360


Klaasskulptuur: elevant


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinapilt lõuendil või kapal: Kakerdi järv


Tassid: suudlus, armastus

»» Nädalahoroskoop


Usalda tööalaste asjadega tegelemisel praegu enam oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul välja jõuda just kõige paremate otsusteni. Liigsest tormakusest peaksid praegu kindlasti hoiduma, kuna võid vastasel korral endale pikemaks ajaks mitmesuguseid ebameeldivusi tekitada.

Kasuks tuleks see, kui paneksid enam rõhku kolleegidega koostööle, sest see aitaks Sul oluliselt kiiremini soovitud eesmärkideni jõuda. Kindlasti peaksid enam kuulda võtma praegu seda, mida Sinu kolleegid ühest või teisest asjast arvavad, sest see aitaks kaasa koostöö kulgemisele. Oma mõtete liigne esiletoomine ei ole praegu parimaks viisiks koostöö arendamisel.

Hea aeg oma töökohal mõningate muudatuste tegemiseks. Need muudatused ei pea olema sugugi suured, sest ka kõige väiksemad muudatused aitaksid kaasa sellele, et tagada Sulle edaspidiseks suurem efektiivsus ja tööind.

Ole praegu ettevaatlik sellega, et Sa ei võtaks enda kanda enam kohustusi, kui neid ka kanda suudaksid, sest vastasel korral võid hiljem sattuda keerulisse olukorda. Oluline on praegu see, et oma ajalisi ressursse õieti hindaksid.

Sinu rahaline seis on praegu üsna hea, mis suurendab olulisel määral Sinu kindlustunnet. Võiksid mõelda sellele, kuidas leida endale mõningaid uusi teenimisvõimalusi, sest neid praegu kindlasti ka leiad.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused