Päevahoroskoop Kaaludele (täna)

   « Eile  |   Täna  |   Homme »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

TEISIPÄEV (12. DETSEMBER 2023)

Päike: Amburis
Kuu: Amburis

Raha: Rahuldav
Armastus: Hea
Tervis: Hea


»» Päeva üldmõjud


Kuu olles Amburi tähtkujus muudab inimesed optimistlikumaks ja otsekohesemaks, annab neile hea enesetunde ning füüsilise vormi. Inimesed on liikuvamad ning tuntakse vajadust liikumise, füüsilise tegevuse ning spordi järele. Kahjuks kiputakse aga oma võimeid tihti üle hindama ning kaldutakse liialdustesse. Võetakse liiga suuri riske ja näidatakse oma julgust. Aktiivne puhkus tuleks kasuks, eriti siis kui seda ollakse pikalt ette plaaninud.

See aeg muudab inimesed õiguse suhtes tundlikumaks ning seetõttu ollakse valmis nii enda kui ka oma sõprade õiguste eest seisma. Juriidiline nõustamine tuleb nii mõneski situatsioonis kasuks. Rahaliselt oleks kasulik mõningates kergemates küsimustes tasuta õigusabi kasutada.

On oht aga muutuda liialt hasartseks ning unustada see, mille nimelt tegelikult tegutsetakse. Inimesed on tormakamad ning tegutsevad ja ütlevad enne kui mõtlevad. Kuna inimesed on otsekohesed, siis asutakse asjaajamises ka kohe asja sügaviku kallale ning sõnadega keerutamist ei pooldata. Samas suhtuvad inimesed oma töösse äärmise optimismiga. Inimesed ei muretse momendil tuleviku pärast ning elatakse käesolevas hetkes. See aeg on suurepärane tegelemiseks juriidiliste küsimustega (advokaadid ja kohtud), kirjastamisega, haridust puudutavate küsimustega (õpingute alustamine, keelekursused, autokooli minek jne.). Hästi peaks õnnestuma ka väliskontaktide loomine. Praegu alustatud projektid-üritused sisaldavad endas optimismi, teotahet ja energiat. Kahjuks võivad need olla veidi läbimõtlematud, kuid ei ole üldiselt määratud läbikukkumisele, vaid funktsioneerivad tasakaalustatult.

Lastele peaks meelde tuletama tänaval liiklemisel rahulikku käitumist, sest ka lapsed on täna tormakamad.»» Energiad


Armastus - 5


Töö ja raha - 5


Suhted - 8


Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.
ssssss

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Nimemuutuse mõju eluteele


Kristallipuu: lasuriit


Seinapilt lõuendil või kapal: Tahkuna tuletorn


Kõrvarõngad: liblikas


Seinapilt lõuendil või kapal: talv rabas


Tassid (6 tk) (560 ml)


Seinakaunistus


Vaas


Skulptuur: rebane


Skulptuur: luiged


Kaelakee: roosa kvarts


Kott - Kalidi


Chevrolet Camaro RS (politsei)

»» Päevahoroskoop (üldine)


Tänane päev võib kaasa tuua mõningaid pingeid ja arusaamatusi. Peamiselt on need tingitud Sinu enda kõrgetest ootustest. Kasuta oma igapäevaste asjaajamiste juures enam ära loovust, sest see võimaldaks Sul välja jõuda tulemusteni, millest kõige enam rõõmu saad tunda. Suhtlemine mõjutab täna olulisel määral Sinu edusamme.


»» Päevahoroskoop (armastus)


Armuasjad kulgevad täna hästi. Sul on oma partneriga suurepärane läbisaamine. Jaga temaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest see võimaldaks tal Sind edaspidi paremini mõista. Tänasesse päeva sobiksid kõik sellised tegevused, mille eesmärgiks on ühise koduse kekskonna parandamine.

»» Loe veel tänase päeva kohta


Sinu päeva number numeroloogia järgi
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


Täna sündinud inimese iseloomustus

12. detsembril sündinud inimene soovib vabadust. Ta ei soovi olla seotud suuremate kohustustega või piirangutega, sest soovib tegutseda vastavalt oma äranägemisele.

Ta soovib kõigest ja kõigist teadlik olla. Seetõttu meeldib talle õppimine ja silmaringi laiendamine reisimise teel.

Inimsuhetes on ta küll huvitavaks vestluspartneriks, kuid tüdineb kiiresti sellisest seltskonnast, mis talle pinget ei...

Täpsemalt saad lugeda täna sündinud inimese iseloomustust siit »Heksagrammid
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


Taro kaardid
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


Ruunid
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


Feng Shui nõuanded
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?

Seotud postitused