»» Mis on ruunid?


Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest.

  « Eile | Täna | Homme »»» Homne ruun


Kolmapäev, 22.03.2023 - OTHILA / OTHALA

Täna pöörad suuremat tähelepanu oma kodule, perekonnale, maale, rahvusele, identiteedile ja sõpradele. Püüad enda jaoks lahti mõtestada need eesmärgid, mille koos oma perega edaspidi püüelda. Sa ei ole täna pinnapealne ning püüad kõikidesse asjadesse pühenduda.

Perekonnaliikmete hea käekäik ja turvalisus on olulisel kohal. Praegu ei jäta Sa selles vallas praktiliselt ühtegi asja juhuse hooleks. Oluline koht on oma kodu turvalisemaks muutmine. Pöörad suuremat tähelepanu tuleohutusele, elektrile ja kemikaalidele oma kodus.

Täna mõtiskled suure tõenäosusega enam kõigele sellele, mis puudutab Sinu minevikku. See puudutab olnud sündmusi ja tehtud eksimusi. Kõik see annab Sulle parema võimaluse määratleda, kes Sa oled ja millises suunas oled oma elus liikumas. Ka on Sulle praegu tavalisest palju olulisemad perekondlikud juured. Seepärast on täna Sinu mõtetes liikumas vanemad, vanavanemad ja sugulased. Pole võimatu, et Sul tekib äkkmõte külastada oma esivanemate haudasid.
Sulle on oluline see, et jätaksid oma lastele sellise pärandi (mitte ainult materiaalse pärandi), mille üle nad saaksid uhkust tunda.

Tänase päeva ruun näitab, et teed suuremaid jõupingutusi selle nimel, et saada oma elus üle mitmesugustest esilekerkinud takistustest. Sulle on oluline pärast jõupingutusi aeg maha võtta ning puhata ning nautida hetki, mille oled auga välja teeninud. Sulle võib selgeks saada, et elu mõte pole ainult tööd teha, vaid ka see, et rõõmuhetki rohkem nautida.

Materiaalne maailm peaks Sinu jaoks saama positiivse tõuke paremuse poole, mistõttu aitab see suurendada Sinu turvatunnet edaspidi.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Karjäärihoroskoop


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Taro kaardid: Dragon Wisdom (koos raamatuga)


Tekk (180 x 220 cm)


Skulptuur: kalad


Kausid (4 tk) (18 cm)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinapilt lõuendil või kapal: puu rannas


Kausid (4 tk) - Villeroy & Boch


Barbie nukk (GXL13)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Barbie nukk (HBX94)


Taro kaardid: Kawaii Tarot (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga