Ruunide ennustus ajavahemikuks 06.03.2023. – 12.03.2023.a.

JÄÄR

Oled sellel nädalal väga ettevõtlik. Enamik Sinu ettevõtmisi kulgeb just sellises suunas, nagu oled soovinud. Peaksid ainult mõtlema sellele, kuidas üks või teine tamm Sinu tulevikku mõjutab. Oled võib-olla liialt hoolimatu, mistõttu võivad hiljem esile kerkida mitmesugused probleemid. Teiste inimestega suhtlemisel oled jäärapäine, mistõttu ei võta Sa kuulda seda, mida Sulle soovitatakse. See oleks praegu aga suur viga. Rahaasjades tasuks olla sellel nädalal mõnevõrra ettevaatlikum. Kipud võtma mõttetuid riske, mis hiljem valusalt kätte maksavad. Hea aeg selleks, et koduses elus midagi suuremat korda saata. Leia rohkem aega oma pere jaoks. Koos partneriga tasuks minna näiteks reisile.
SÕNN

Sellel nädalal tasuks Sul rohkem tegeleda asjadega, mis on Sulle kõige südamelähedasemad. Vastu tahtmist tehtud asjad ei õnnestu eriti hästi. Väga suurt tähelepanu tuleks pöörata materiaalsetele asjadele. Tööalases elus arvesta sellega, et kõik ei kulge nii ladusalt, kui Sa oleksid soovinud. Esile võivad kerkida mitmesugused takistused ja ootamatused, millega pead koheselt tegelema asuma. Teiste inimestega suhtlemine võib olla praegu keeruline, Sa ei ole valmis kompromisse otsima. Paika tasuks panna pikemaajalised plaanid ja sihid, mille poole edasi hakata liikuma.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks mõnevõrra oma tegevustempot vähendada. Pead rohkem keskenduma neile asjadele, mis on kõige tähtsamad. Väga suurt tähelepanu tuleks pöörata detailidele. Praegu tasuks otsida oma ellu uusi väljakutseid ja võimalusi, mistõttu hoia oma silmad lahti. Kodused asjad eeldavad suuremat tähelepanu ja ettevõtlikkust. Ole valmis tegema oma elus väiksemaid muudatusi, et seeläbi suurem efektiivsus tagada. Hea aeg selleks, et armuasjad toimima saada. Jaga julgemalt partneriga oma mõtteid ja ideid. Hoia silm peal oma rahaasjadel. Võimalik, et teed mõne rumala otsuse, mis hiljem valusalt kätte maksab.
VÄHK

Peaksid sellel nädalal ennast päris hästi tundma. Ettevõtmised kujunevad edukateks ning suudad palju korda saata. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata kõikvõimalikele pisidetailidele. Need mõjutavad Sinu ettevõtmisi väga olulisel määral. Võimalik, et sellel nädalal jõuab lahenduseni mingisugune oluline asi Sinu elus, mis teeb ruumi uutele väljakutsetele ja võimalustele. Sõbrad võivad pöörduda Sinu poole abi saamiseks. Ole nende jaoks olemas. Samas tasub jälgida seda, et Sa sõprade eest midagi ära ei hakkaks tegema. Anna nõuandeid ja soovitusi ning jälgi, kuidas nad neid täitma hakkava, kuid ära ise midagi ära tee. Hea aeg selleks, et endale uusi sissetulekuallikaid otsida.
LÕVI

See nädal peaks olema Sinu jaoks inimsuhete vallas mõnevõrra keeruline. Sul tuleb hoolikamalt oma sõnu valida, et mitte ennast keerulisse olukorda viia. Ära reageeri üle kriitika suhtes, mis Sinu suunas tehakse. Igapäevased ettevõtmised peaksid olema päris edukad, kuid liigsest tormakusest tasub hoiduda. Nii mõnedki probleemid saavad lahendatud tänu sellele, et oskad oskuslikult ja läbimõeldult tegutseda. Ka oled kiire mõtlemisega, mistõttu suudad probleemidele kiireid lahendusi leida. Oma rahaasjadel tasuks sellel nädalal rohkem silm peal hoida.
NEITSI

See nädal võib-olla Sinu jaoks mõnevõrra pingeline. Probleem on selles, et Sul on keeruline plaane teostada viisil, mis oleks Sulle meelepärane. Oled surutud teatud raamidesse ja sellega tuleb Sul praegu leppida. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks rohkem arvestada nõuannete ja soovitustega. Seeläbi jõuaksid oma elus palju kiiremini edasi. Hea aeg selleks, et koduses elus midagi suuremat korda saata. Sinu rahaasjad peaksid sellel nädalal päris hästi kulgema.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Konna kujuke: mäekristall


Kaelakee ja kõrvarõngad: elu puu


Käevõru: merekarbid


Kaelakee: roheline aventuriin


Kaelakee: meritäht


Tekk (150 x 200 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: puud rivis


Seinakaunistus: lilled ja liblikas


Nõude komplekt lastele (3-osaline) - Ritzenhoff & Breker


Seinapilt lõuendil või kapal: vesi ja õli


Kaelakee: ambur


RipatsLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused