Ruunide ennustus oktoobriks 2023.a.

JÄÄR

Sellel kuul tuleks rohkem panna rõhku inimsuhete valdkonnale. Mõtle hoolikamalt seda, mida teistele inimestele räägid ja mida rääkimata jätad. Valetada ei tohi, aga mõningaid asju ei tasuks siiski rääkima hakata.

Armastus
Armuelu kujuneb sellel kuul nii põnevaks kui ka keeruliseks üheaegselt. Võimalik, et esile kerkivad mitmesugused segadustunded, mille põhjustele on Sul raske jälile saada. Võimalik, et need on seotud mitmesuguste emotsionaalsete haavadega, millal oled saanud minevikus. Sellel kuul on üldiselt suhe arenemas positiivses suunas, mistõttu ära lase negatiivsetel energiatel võimust võtta. Väga oluline on see, et partneriga üheskoos midagi huvitavat ellu viiksid.

Inimsuhted

Sellel kuul tasuks rohkem rõhku panna teiste inimestega suhtlemisele ja avatusele. Siiski jälgi seda, et Sa kõiki asju oma elust välja ei räägi. Praegu pole ka hea aeg selleks, et oma isikliku elu teemasid liigselt võõraste inimestega käsitleksid. Hoia silm peal sellel, kas sõbrad vajavad abi või toetust. Kui märkad, et nad abi vajavad, siis paku kindlasti omapoolset abi.
Perekond
Pereasjad peaksid sellel kuul olema üsna heas seisus. Kõikvõimalikud probleemid peaksid leidma lahenduse, mistõttu tasuks praegu julgemalt ka neid probleeme esile tõsta, mis on jäänud varasemalt lahenduseta. Ole avatud ja julgem. Kuule ära, mida pereliikmed on ühest või teisest asjast arvavad.

Kodu
Paned enam rohkem sellele, et oma koduses keskkonnas mugavust või heaolu suurendada. Praegu on suurepärane aeg selleks, et astuda samme kodu renoveerimiseks või suuremate muudatuste tegemiseks.

Töö
Tööalaselt peaks see kuu kujunema Sulle päris positiivseks. Esile kerkivad mitmesugused uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Võiksid praegu keskenduda rohkem sellele, et oma tööalaseid meetodeid täiustada. Seeläbi looksid endale edaspidiseks uusi võimalusi.
Raha
Rahaliselt peaks see kuu olema positiivne aeg. Sinu finantsolukord peaks paranema. Samas tasub oma rahaliste otsuste tegemisel olla väga ettevaatlik ning vältida tormakust. Ära lase teistel inimestel sekkuda oma rahaasjade korraldamisse. On oht, et vastasel korral hakkad oma rahaliste asjadega vales suunas liikuma. Suurepärane aeg selleks, et otsida endale uusi teenimisvõimalusi.

Tervis
Tervis peaks sellel kuul olema keskmine. Jälgi seda, et oleksid puhanud ja et stressitase oleks madal. Väga olulisel kohal on tervislik toitumine. Hoolitse oma vaimse heaolu eest. See kuu on hea aeg selleks, et alustada halbadest harjumustest vabanemist.
SÕNN

See kuu võib Sinu ellu tuua mitmesuguseid uusi väljakutseid. Oluline on jääda rahulikuks ning oma plaane ja eesmärke ellu viia rahulikult ja läbimõeldult.

Armastus
Armuasjad peaksid olema sellel kuul kirglikud ja sügavad. Samas ole valmis ka selleks, et esile võivad kerkida mõningad ootamatud probleemid. Partneriga suhtlemisel vali hoolikalt oma sõnu ning väldi liigset tormakust. Ole ettevaatlik sellega, et Sa ei laseks emotsioonidel võimust võtta. Partneriga suhtlemine eeldab ausust ja avatust. See aitab vältida suhteprobleeme. Püüa luua tugevam side oma partneriga. Üheskoos tasuks ette võtta midagi uut ja põnevat. See võiks olla romantiline tegevus. Hea aeg üheskoos reisimiseks.

Inimsuhted

See kuu on suurepärane aeg uute sõprussuhete loomiseks ja olemasolevate sõprussuhete tugevdamiseks. Oled sellel kuul tavalisest paremini võimeline mõistma teiste inimeste tundeid ja vajadusi ning see aitab luua sügavamaid sidemeid. Ole avatud uutele kogemustele ja ära karda astuda samme ka väljapoole oma mugavustsoonist.
Perekond
Perekondlikud suhted on sulle sellel kuul tavalisest palju olulisemad. Sul võib tekkida vajadus, et toetada mõnda oma pereliiget raskes olukorras. Ei ole välistatud ka mõningad väiksemad konfliktid, kuid need peaksid üsna kiiresti lahenema. Väga oluline on see, et oma perekonda toetaksid ja võtaksid kuulda, mida pereliikmetel öelda on.

Kodu
Kodused ettevõtmised on sellel kuul Sinu suure tähelepanu all. Oled valmis alustama ka mõningate suuremate muudatustega oma koduses keskkonnas. Ei tasu aga kiirustada ning oma plaanid tuleks hoolikalt läbi mõelda.

Töö
Võimalik, et tööalane elu toob sellel kuul kaasa mõningaid väljakutseid. Muutusi ja kiireid arenguid on tööalases elus palju, mistõttu pannakse Sinu kohanemisvõime proovile. Väga oluline on see, et oma tööasjades rohkem paindlikkust välja näitaksid. Ei ole hea aeg rutiinsetest asjadest kinnihoidmiseks. Suhted kolleegidega peaksid päris hästi toimima, mis annab Sulle võimaluse meeskonnatöö arendamiseks.
Raha
Rahaasjad peaksid olema sellel kuul üsna heas seisus. Oma rahaasjadel tuleks siiski silm peal hoida ning vältida kiirustamist. See kuu ei ole hea aeg suuremate investeeringute tegemiseks. Liialt paljud asjad võivad vales suunas liikuma hakata.

Tervis
Tervis on üldiselt sellel kuul hea. Siiski tuleb Sul oma tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Vaimne tervis võiks olla Sinu suurema tähelepanu all. Püüa oma elus kõik kenasti tasakaalus hoida, see mõjub positiivselt ka tervisele. Kasuks tuleks see, kui Sa oma igapäevaste plaanide tegemisel paneksid enam rõhku regulaarsusele. See aitab Sinu kehal paremini kõikvõimalike toimetustega kohaneda.
KAKSIKUD

See kuu toob Sinu ellu mitmesuguseid uusi väljakutseid. Ole avatud ja püüab säilitada optimism, see aitab kõikvõimalikud takistused ja probleemid ületada.

Armastus

Armastuse vallas toob see kuu kaasa mitmesuguseid romantilisi hetki, mis aitavad suhet olulisel määral tugevdada. Ära karda oma südant avada ja oma muredest, rõõmudest ja huvidest rääkida. See aitab partneril Sind edaspidi paremini mõista. Võimalik, et mõningad arusaamatused on sellel kuul esile kerkimas. Sellega kaasneb ka suurem ebakindlus. Siiski tuleks olla partneriga suhtlemisel võimalikult kannatlik. Püüa selgeks kõik need aspektid, mis segadustundeid ja probleeme tekitav. Seeläbi jõuad lahendusteni.

Inimsuhted

Teiste inimestega suhtlemine on Sulle sellel kuul väga oluline. Samas ei pruugi kõik asjad kulgeda nii ladusalt, kui Sa oleksid seda võib-olla soovinud. Arusaamatused ja konfliktid on esile kerkimas ning need tuleks kiiresti lahendada. Ole valmis kiiresti kompromisse otsima.
Perekond
Perekondlikud asjad on sellel kuul tavalisest rohkem esiplaanil. Püüa pereliikmetega avatumalt suhelda ja nende soovidele ja vajadustele rohkem vastu tulla. Väga oluline see, et pereliikmeid rohkem toetaksid, eriti lapsi.

Kodu
Kodused ettevõtmised on sellel kuul päris edukad. Sooviksid teha suuremaid muutusi ja plaane, kuid sellega tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum. Rohkem tasub keskenduda rutiinsematele töödele ning päris suuri ettevõtmisi ei ole praegu hea ette võtta.

Töö
Tööalaselt suudad sellel kuul päris palju teoks teha. Jälgi seda, et Sa ei võtaks korraga endale liialt palju kohustusi kanda. Tee üks asi ära ja seejärel alusta uuega. Haara kinni kõikidest nendest võimalustest, mis pakuvad Sulle uusi teadmisi ja kogemusi. Seeläbi looksid endale edaspidiseks eeliseid. Kolleegidega suhtlemisel tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum ning oma sõnu ettevaatlikumalt valida.
Raha
Rahaasjad peaksid olema sellel kuul stabiilsed. On märgata ka mõningast kasvu. Teatud määral võib sellel kuul võtta ka riske ja otsida uusi investeerimisvõimalusi. Siiski tasub jälgida seda, et Sa ei hakkaks tegema spontaanseid oste, sest hiljem kahetsed tehtut.

Tervis
Oma tervisele tasuks kindlasti rohkem tähelepanu pöörata. Tee kõik selleks, et stressitase oleks võimalikult madal. Vajad rohkem aega puhkamiseks. Kasuks tuleks looduses liikumine. Füüsiline aktiivsus ja tervislik toitumine on väga olulisel kohal. Tervisemurede tekkimisel pöördu koheselt arsti poole, saad neile kiiremini lahendused.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Seinakell


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala juga


Seinakaunistus: koolibri


Kaelakee: puit


Piknikutekk (200×200 cm)


Seinakell: käsilased


Käevõru - Tiibeti ahhaat ja punane jaspis


Pendel: must ahhaat


Käevõru: laavakivi ja punane tiigrisilmLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused