Kuu mõjud ajavahemikul 22.01.2024. – 28.01.2024.a.

Esmaspäevast neljapäeva hommikuni on Kuu Vähis. Esmaspäeval ollakse väga tundlik ja emotsionaalne. Teisipäeval läheb Veenus Kaljukitse märki, mis Vähi emotsioonid ja tunded sordiini alla paneb. Muutlikud meeleolud, ülemäärane tujukus ja üledramatiseerimine on rohkem kontrolli all, aga tunded muudab see vastuoluliseks. Vaevavad tugevad nostalgilised meeleolud, mälestused painavad, minevikku meenutatakse heldimusega ja ka kurbusega. Kodu ja lähedased muutuvad väga oluliseks, soodne aeg on see naistele ja lastele, mehed võivad tunda end halvasti. Traditsioonid ja stabiilsus muutuvad tähtsaks. Lapsed on koolis sõnakuulelikumad, inimesed on üldse tõsisemad ja hoolivamad. Liiga ootamatute ettepanekutega peaks ootama, uute asjadega harjumine võtab rohkem aega. Sobivad tegevused on seotud kodu ja majapidamise korrastamisega ning peresiseste ettevõtmistega. Kõik loomingulised tegevused on soositud, samuti laste ja lemmikloomadega tegelemine. Võib ette tulla ka võimuvõitlust ja ülepingutamist emotsionaalsel tasandil. Tervis: rinnapiirkond, kõht ja magu on tundlikud. Tuleks tähelepanu pöörata toidu kvaliteedile ja selle valmistamisele. Kui vaevavad seedehäired, siis viitab see tasakaalust väljas olemisele. Seedimisega seonduv on võimendatud ja rohkem tajutav, kui vaevavad närvilisus või mingid mured. Kõikvõimalikud veeprotseduurid mõjuvad hästi. Vesiravi, saunaskäimine, spaa külastamine, vahelduvad dušid mõjuvad tervisele hästi, samuti on hea mõjuga puhta vee või taimetee joomine.
Neljapäeva hommikust laupäeva hilisõhtuni mõjutab täiskuu Lõvis. Esile kerkib ja võimendub väline sära ja võimuiha. Tuntakse end kui teatris publiku ees ja isegi tagasihoidlikumad inimesed hakkavad äkki esinema. See võib tuua palju draamat kaasa, emotsionaalseid stseene ja tugevaid tundepurskeid. Väga kergesti võib sattuda ülespuhutud emotsioonide tõttu rumalasse olukorda. Selle mõju all on võimendatud tunnustuse ihalus, kõik soovivad olla märgatud ja kiitus ning komplimendid lähevad hästi peale, seejuures ka võltsid meelitused. Kõik meeldiv ja naudinguid ning elamusi pakkuv on võimendunud. Periood sobib koosviibimiste, sünnipäevade, lõbustuste, suurürituste, olengute ja kokkusaamiste pidamiseks, millegi tähistamiseks, suurejoonelisteks ettevõtmisteks. Samuti sobib enda ja oma tegevuse või kaupade reklaamimiseks. Hea aeg osta hinnalisi ehteid, teha suurejoonelisi kingitusi, riietuda efektselt, et äratada teiste tähelepanu. See periood võib olla meeldiv ja naudinguid pakkuv, aga on oht liialdada ja tõeliselt üle pingutada, oma võimalusi ja iseennast ülehinnata. Energia ülekulu või selle raiskamine mõjub tervisele halvasti. Võidakse ka üle süüa või ohjeldamatult pidutsema hakata. Tagasihoidliku natuuriga inimesed ei tunne selle mõju all end hästi. Tervis: selgroog, selg ja süda võivad tunda anda. Vihastamine võib isegi infarktini viia, liigseid raskusi tõsta pole hea, selga peaks säästma. Diafragma piirkonda võiks harjutustega tugevdada ja vererõhku võiks kontrollida. Ülesöömist peaks vältima ja meeleliste naudingutega peaks piiri pidama. Igasugune liialdamine mõjutab tervist.
Laupäeva hilisõhtust uue nädalani mõjutab Kuu Neitsis. Oluliseks muutuvad tervislikud eluviisid ja esile kerkivad pedantsuse ilmingud. Võidakse tavapärasest rohkem näägutada ja viriseda, kriitilisemalt suhtutakse kõigesse ja kõigisse. Vastutustunne ja distsipliin on olulised märksõnad just pühapäeval. Igasugused ebameeldivused, korratu ümbrus ja häirivad pisiasjad viivad tõeliselt endast välja. Hea aeg korda luua oma elus, koristada, korrastada, süstematiseerida, analüüsida, teha mingeid rutiinseid töid. See periood soosib mõistuse tööd ja süvenemist, edukate ja realistlike plaanide tegemist. Lõbusaks suhtlemiseks ja meelelahutuseks pole see just parim aeg. Tervis: meditsiinilisteks protseduurideks on see väga hea aeg. Soolestik ja alakõht võivad tunda anda, seedeorganid on tundlikud. Ravimite võtmisel peaks lugema infolehte, võib tekkida kõrvalmõjusid. Hea on puhta vee joomine, rahustavate taimeteede tarbimine, paastumine, tervisliku dieedi alustamine, kergemate toitude tarbimine. Rasvaste toitude ja rämpstoidu söömine mõjub sama halvasti kui korratus ja lärm.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Tassid (6 tk)


Kaelakee: obsidiaan


Kaelakee: kaksikud


Tass: hirv


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


Taro kaardid: Wild Mystic Oracle (koos raamatuga)


Vaagen - Villeroy & Boch


UnenäopüüdjaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused