Kosmiline sobivus päikesemärkide vahel

JÄÄRA SOBIVUS TEISTE MÄRKIDEGA

Maamärgid pidurdavad Jäära ja pärsivad tema ülevoolavat energiat. Sõnn on liiga aeglane ja kangekaelne, tülid on vältimatud. Neitsi on oma kriitilise meele ja perfektsusega Jäära jaoks tõeline väljakutse. Kaljukitsega ristuvad teed harva, sest neil on täiesti erinevad vajadused.

Tulemärgid on Jäärale suurepärased kaaslased. Kahe Jäära armulugu on tõeliselt särisev ja kirglik, püsiv ilmselt mitte. Lõviga tekkib kergesti jõuline romaan ja Amburiga tugev külgetõmme. Siiski võib kirge ja särinat tulemärkide vahel liiga palju olla.
Õhumärgid erutavad ja lausa lummavad Jäära, aga võivad ta ka tuhaks põletada, sest õhk ergutab leeke. Kaksikud on kui üks suur mõistatus Jäära jaoks, mistõttu huvi ei rauge. Kaaludega tekkib väga ahvatlev kooslus. Nad on vastasmärgid ning toovad teineteises esile äärmuslikud omadused nii heas kui halvas mõttes. Veevalaja on väga põnev kogemus Jäära jaoks nii töö- kui armuelus.

Veemärgid kustutavad leegid ja järele jääb aur või suits. Vähk on liiga klammerduv Jäära jaoks, emotsionaalselt saab ta haiget Jäära kõrval olles. Skorpioniga võib tekkida üürike kirg ja koostöö, aga see lõpeb ilmselt kiiresti ja skandaalselt. Suhe Kaladega kipub olema keeruline, Jäär ei mõista sügavuti inimesi.
SÕNNI SOBIVUS TEISTE MÄRKIDEGA

Maamärgid on täiuslikud partnerid Sõnnile, aga suhted võivad olla liiga rutiinsed, üksluised ja pragmaatilised. Sõnn on teise Sõnni suhtes hooliv ja valmis temaga kõike jagama. Nad võivad koos maist vara koguda ja mõndagi saavutada, aga ka tülid on vältimatud. Neitsiga kujuneb kaljukindel ja püsiv suhe. Kui Neitsil pole põhjust kritiseerimiseks, toob ta välja Sõnni parimad omadused. Kaljukitsega kujuneb püsiv ja mõlemale kasulik liit.

Õhumärgid on Sõnni vajaduste rahuldamiseks liiga õhulised ja kerged. Kaksikud on liiga muutlikud ja neid ei saa Sõnn kunagi usaldada. Kaaludega suhtlemine nõuab liiga palju kompromisse. Veevalajaga suhtlemine on lausa häirivalt ebatraditsiooniline. Siiski võib Veevalaja ergutada Sõnni mõttemaailma, Sõnn aga aitab Veevalajal jalgu maa peal hoida.
Tulemärgid on liiga kirglikud ja tulised Sõnni jaoks. Jääraga ei kujune jätkusuutlikku suhet. Lõviga võib vaid pealiskaudne külgetõmme tekkida, Sõnn ei suuda teisejärguliseks jääda, tahab olla alati võrdne partner. Amburiga suhtlemine nõuab Sõnnilt suurt eneseületamist.

Veemärgid sobivad Sõnnile, sest muudavad maamärgi viljakaks. Vähiga on parim sobivus ja tekkib tõeline püsiv armastus. Skorpioniga võib tekkida absoluutne sobivus või täielik katastroof. Kalad ja Sõnn on lahutamatu paar, kui elu neid kokku viib.
KAKSIKUTE SOBIVUS TEISTE MÄRKIDEGA

Maamärgid kärbivad Kaksikute tiibu. Sõnn on liiga asjalik ja armukade. Neitsi liiga tõsine ja kriitiline. Kaljukits liiga keskendunud oma karjäärile. Kaksikud ei tunne end hästi maamärkidega koos olles.

Teiste õhumärkidega on suurepärane sobivus. Teine Kaksik on alati meeldiv kaaslane, aga usaldusväärne mitte. Kaaludega kujuneb muretu armastus ja meeldiv sõprus. Veevalajaga koos kogetakse erutavaid ja lõbusaid asju.
Tulemärgid haaravad kaasa ja äratavad Kaksikute huvi, armastus lööb leegitsema kergesti. Jääraga võib kujuneda seikluslik armulugu, aga ilmselt pole see püsiv. Lõvi tõmbab Kaksikuid kui magnetiga ja Amburiga koos on üllatavalt hea olla.

Veemärgid rikuvad Kaksikute rõõmu. Vähk on liiga lihtsakoeline ja klammerduv, Skorpion on igas mõttes liiga suur pingutus, Kaladega suheldes on aga õnnetu lõpp ette prognoositav juba alguses.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Aastahoroskoop


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Konna kujuke: rüoliit


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Dekoratsioon: rodoniit


Käevõru: turmaliin


Vaasid (2 tk)


Buddha kuju: kuukivi


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Tassid: kassid (3 tk)


Kassi kujuke: tiigrisilmLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused