Tähtkujude peamised märksõnad sõpruse, armastuse ja seksuaalsusega seoses

Sünnikaardis näitab XI maja suhteid sõpradega. Mehele näitab sünnikaardis Veenus romantilist armastust (noor naine) ja Kuu annab infot ema ning laste ema kohta (abielunaine). Naise sünnikaardis näitab Marss romantilist armastust (noor mees või armuke) ja Saturn võimalikku abielupartnerit (isakuju ning vanem mees). Veenus ja Kuu näitavad naise sünnikaardis, kuidas ta ise käitub armastaja ja emana. Marss ja Saturn näitavad mehe sünnikaardis, kuidas mees käitub romantilise armastaja ja isana. Oluline on, millises majas ja millises tähemärgis need planeedid asuvad ning millised on omavahelised seosed.

JÄÄR

Naine on väsitav ja taktitundetu sõbratar, kes sageli teisi türanniseerib. Mees vajab inimsuhetes päitseid ja on väga jõuline. Jäär võib abielluda äkki, sageli kahetseb. Ta on aus ja lojaalne, aga suhted temaga on keerulised, sest Jäär vajab stiimulit. Seksuaalselt on võimeline kasutama vägivalda ja ülemvõimu, tema ülemäärane seksuaalsus võib probleeme tekitada. Seks, põnevus ja hädaoht meeldivad Jäärale.
SÕNN

Naine on oivaline sõbranna, mehe sõprus on igavene, mõlemad on omandihimulised ega talu ignoreerimist. Isegi armununa Sõnn kahtleb, arvestab ja on väga armukade, eelistab vabadele suhetele traditsionaalset abielu. Seksuaalselt on Sõnn meeleline ja võimekas, aga vahelduvalt aktiivne.
KAKSIKUD

Neil on palju sõpru, need vahelduvad, alati peab olema keegi, kellega end näidata. Väsimatu armastaja ja suur flirtija, enamasti ei ole armastuses truu, soovib oma võlusid kõigile näidata. Seksuaalsus on vaieldav, eelistab ekstravagantset ja huvitavat suhtlust.
VÄHK

Naine tahab olla tähelepanu keskpunktis ja on pigem egoistlik sõber. Mees on teravmeelne, armastab silma paista ja tunnustust saavutada. Vähk tahab lugupeetud olla ja valib hoolega, keda oma lähedale laseb. Vähk igatseb armastuse õnne, tal esineb äkilisi kurbuse hoogusid, mistõttu on tal kalduvus sageli partnerist kaugeneda ja endasse tõmbuda. Seksuaalselt on mees himur, naine ihar ja mõlemad on valmis eksperimenteerima.
LÕVI

Lõvil on hirm viletsuse ees, ta on valmis ka sõpradelt laenama, et näida jõukam. Soodustuste saamiseks kasutab sõprade abi ja võimalusi nende abil tõusta. Naine vajab armusuhetes mõistvat meest, mees on tooniandev partner ja abielumehena perepea. Kumbki ei talu vaesust, kriitikat ja irooniat. Seksuaalsus on tugev, kuid kontrolli all, mingite enda tekitatud raamidega piiratud. Lõvi kaaslane peab arvestama, et ta ei trügiks esiplaanile ega hakkaks Lõvi mingil moel varjutama.
NEITSI

Ta on ustav sõber. Naine kardab olla pealetükkiv ega taha teistele tüli tekitada. Mees on ustav, aga väga kriitiline ja kumbki ei taha olla koormaks teistele. Käitumises on Neitsil alati vallalisuse hõngu, ta ei abiellu kergesti. Seksuaalsus on pigem puudulik, suunatud vaimsuse poole, mistõttu võib olla armusuhetes keeruline partner.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhtehoroskoobid


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee: india ahhaat


Skulptuur: muusik


Päikesepüüdja: merevaik


Päikesepüüdjad (9 tk)


Kaelakee: sõnn


Käevõru: maasika kvarts


Ripats


LED küünlad (3 tk)


Taldrikud (25 cm) (6 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused