Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Kaljukits

Kaksikute juhiks on Merkuur ning Kaljukitse juhib Saturn. Merkuuri esindada selles suhtes on energia, suhtlemine ja kiire mõtlemine. Saturni esindada selles suhtes on töö tegemine ning raskuste ületamine.

Armastus

Nende kahe märgi puhul on tegemist peaaegu üksteise vastasmärkidega. Kõikidele maailmaasjadele lähenetakse nende tähtkujude puhul täiesti erinevalt. Kaksikud on väljapoole suunatud märk ning püüab osa saada kõikidest ettevõtmistest, millest on võimalik osa võtta. Kaljukits on seevastu palju praktilisem märk ning pöörab suuremat tähelepanu turvalisusele ning praktilisusele. Kaksikutele ei ole olulised pikaajalised plaanide ettevalmistused, seevastu pöörab Kaljukits sellele väga suurt tähelepanu.
Osapooled võivad ka üsna palju saavutada, kuid peavad selle nimel üksteist paremini tundma õppima. Just erinevuste tõttu toovad osapooled sellesse suhtesse uusi lähenemisi, mille koosmõjul on eduks suured eeldused. Kindlasti peaksid osapooled suuremat tähelepanu pöörama ka üksteisega suhtlemisele, sest see aitab kindlasti üksteist paremini tundma õppida.

Suhe nende kahe märgi vahel võib õnnestuda hästi ainult sellisel juhul kui osapooled suudavad jätta üksteisele piisavalt ruumi tegutsemiseks. Ainult nii on osapooled suutelised ennast piisavalt teostama. Ainult siis suudetakse vältida üksteise suurtest erinevustest tingitud probleeme.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiseks põhjuseks on iseloomude suur erinevus ning sellest tulenev maailmaasjade täiesti erinev käsitlemine. Teatud määral on osapooled suutelised küll koostööd tegema, kuid suuremaks koostööni asi tavaliselt välja ei jõua.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Dekoratsioon: roos


LED küünlad (3 tk)


Vaagen: Hygieia - Gustav Klimt


Käevõru: ema ja tütar


Käevõru


Püramiid: karneool


Barbie nukk (CFF37)


Kaelakee: india ahhaat, punane jaspis, austraalia jadeiit


Kõrvarõngad


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Kaitseingli kujuke: roosa kvarts


Taro kaardid: Spellcasting Oracle (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused