Oma kehaga ühes rütmis elamine aitab tõlgendada keha ohusignaale

Inimese põhihäda on selles, et endast ei saada aru ja ignoreeritakse seda, mida keha ja hing tegelikult vajavad. Kõige rohkem valetab inimene iseendale. Ta ju tegelikult teab, et kui ei kasuta käsi või jalgu, hakkavad lihased kärbuma, kui ei anna ajule tööd, siis tuhmub mõistus, kui hing pole rahul, tekib stress ja hakkavad kimbutama haigused. See, mida inimene oma kehas ei kasuta, hääbub ja lõpetab toimimise.




Kui inimene enda sisse ei vaata ja oma tegelike soovide eest ei hoolitse, siis ühel hetkel ta ei teagi enam, kuidas elada või olla. Siis oodatakse, et keegi teine ütleb ette, mis on õige ja vajalik. Koolis seda tarkust ei õpetata, seal ei õpetata ka iseenda tasakaaluseisundis hoidmist ega seda, kuidas inimsuhted tegelikult toimivad. See, mis teises inimeses ei meeldi, on tegelikult ka inimeses endas varjatud kujul olemas. Kui inimene on iseendaga tasakaalus, siis ei häiri teda teiste inimeste puudused, ta elab ise ja laseb teistel elada. Võib küll partneri välja vahetada, vahel ongi nii vaja, aga probleem jääb, kui iseennast ei muudeta. Meie keha on samuti meie “partner” ja seejuures kõige olulisem. Oma keha ja seesmise olemusega ei tohiks samuti kontakti kaotada. Elu peamine mõte ongi ju püsida terve ja elus ning võimaluse piires ka õnnelik.




Igas inimeses peitub oma kaitsesüsteem, tasub olla tähelepanelik ja käituda vastavalt keha vajadustele, kuulata hoolega oma keha abipalveid ja soovitusi. Süüa tuleb siis, kui kõht on tühi, juua siis, kui on janu, puhata siis, kui ollakse väsinud. Inimene on mõtlev olend ja loodud liikumises olema, järelikult on vaja oma keha liigutada ja mõistust kasutada. Tuleb järgida oma keha vajadusi, siis säilib ka tervis ja elurõõm. Ilma elurõõmuta väheneb vastupanu haigustele, liigne muretsemine tekitab stressi ja vaimset väsimist. Hirmud blokeerivad võime normaalset elu elada. Väsinud, vihases või hirmunud olekus on õnnetused ja traumad kerged tulema, sest sellises seisus ei märgata ohusignaale. Kui on aega ja tahtmist oma keha signaale kuulata, siis märgatakse peagi, et poodi minnes valib käsi alateadlikult mingi kindla toiduaine. Keha annab ka sellest märku, kui on vaja puhata, siis tulebki selleks aega võtta. Kui ei taha suhelda, siis võib ka sellest tagasi tõmbuda, kui keha seda nõuab ja soovib.




Rikkama ja sügavama vaimsusega inimesed ongi suhtlemises valivamad. Kui inimene on iseendaga tasakaalus, siis annab tema keha ise ohusignaale, millest on vaja hoiduda ja mida inimesel tegelikult vaja on, et saaks tervena püsida. Tasakaalus aitavad püsida piisav liikumine, looduslähedus, praktiline ja mõõdukas eluviis, lihtsate asjade märkamine, äärmuste vältimine, hea või vähemalt tolerantne suhtumine teistesse. Inimese tervis väljendub keha heaolus, stress muudab keha haigeks, haigus on olemas kõigepealt energeetiliselt ja alles siis lööb füüsilises kehas välja. Kui inimene ohumärke õigel ajal märkab, siis energeetilises faasis olevat haigust on võimalik ennetada. Need asjad, mida tegelikult on vaja vältida, on pidev stress, hirm ja ülepinge. Haigus lööb kehas välja siis, kui stressi poolt antud ohusignaale õigeaegselt ei märgata või neid eiratakse. 90% on psühhosomaatilised haigused, mida õigeaegsel sekkumisel on võimalik vältida. Tervena püsimiseks tuleb oma alateadvuse ja keha signaale märgata, elada oma kehaga ühes rütmis ja tegelda teadlikult oma immuunsüsteemi tugevdamisega.





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


LED küünlad (5 tk)


Seinakaunistus: lilled ja liblikas


Taldrikud (17 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Kausid (19 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuudi jõgi


Kaelakee: neitsi


Kawasaki Ninja ZX-10R


Kruvikeerajad (6 tk) - Knipex


Unenäopüüdja



NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused