Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Neitsi

Lõvi juhtivaks taevakehaks on Päike ning Neitsi juhiks on Merkuur. Päikese esindada on isiklik mina, võim, valgus ning soojus. Merkuuri esindada on suhtlemine, kiire mõtlemine ja olukordadega kiire kohanemine.

Armastus

Mõlemad märgid selles suhtes on üksteisest väga erinevad ning esmapilgul ei paista nende kahe märgi vahel olema mitte midagi ühist. Suhte algusperioodil leiavad osapooled üksteise tegemistes ainult vigu ning sellega võivad esile kerkida ka probleemid. Samas suhe siiski pikapeale nende kahe märgi vahel paraneb. Osapooled vajavad antud suhte korral tavalisest veidi rohkem aega selleks, et üksteist piisavalt hästi tundma õppida.

Mõlemad märgid lähenevad kõikidele asjadele maailmas erinevalt ning seetõttu jätkub selles suhtes ka pidevalt tegevust üksteise tundmaõppimisel. Lõvi on see, kes soovib selles suhtes hoida juhtrolli enda kätes, kuigi selleks tegelikult mingit erilist vajadust polegi, kuna Neitsi ei tunne mingit huvi juhtrolli suhtes. Lõvi on peamiselt väljapoole suunatud märk ning seetõttu soovib osa saada kõikvõimalikest asjadest, mis tema ümber toimuma peaks. Neitsi seevastu on tagaplaanil tegutseja ning keskendub alati ühele asjale korraga.
Lõvi on selles suhtes selleks osapooleks, kes alustab uute tegemistega vastavalt sisetundele, Neitsi aga kindlalt faktidele tuginedes. Probleeme võib selles suhtes esile tõsta ka rahaasjade ajamine ning seda just erineva lähenemise tõttu. Lõvi elab ainult antud päevas ning ei tunne eriti muret homse päeva pärast. Neitsi mõtleb aga palju enam tulevikule ning seetõttu mõtleb kindlasti rohkem ka enda elu majanduslikule kindlustamisele. Neitsi võib just rahaasjades muutuda üsna kriitiliseks Lõvi aadressil.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks kõigele vaatamata töötama üsna hästi. Kuigi mõlemad märgid on täiesti erinevad, leiavad osapooled kindlasti kõikides asjades pikapeale kompromissi. Suhtel on suundumus paraneda aja jooksul, kuna osapooled on suutelised siis üksteist paremini tundma õppima.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel sõltub väga palju sellest, kui palju ollakse suutelised oma kaaslase tundmaõppimise nimel vaeva nägema. Kui osapooled on selleks valmis, peaks olema ärisuhe nende kahe märgi vahel üsna edukas ning seda hoolimata kõikidest võimalikest erimeelsustest. Kui osapooled ei ole valmis üksteise tundmaõppimiseks, hakkavad tekkima koheselt ka probleemid ning enamuses on need tingitud rahaasjade korraldamisel kasutatavatest erinevatest meetoditest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Saatus-tulevik horoskoop


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Kaelakee: shungiit (3 tk)


Meeste sokid (3 tk) - suurus: 40-45


Mercedes-Benz 190SL, 1955


Pehme mänguasi: dodo (20 cm)


Seinakaunistus: toataimed (3 tk)


Kausid (18 cm) (4 tk)


Šungiit


Taro kaardid: Tarot of Mystical Moments (koos raamatuga)


Seinakell


Pehme mänguasi: anakonda


Seinakaunistus: bambus


Seinapilt lõuendil või kapal: puu lehed avanemasLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused