Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 09.01.2023. – 15.01.2023.a.

JÄÄR

Karikad Äss (tagurpidi)
Jäära süda on tundeist tulvil. Ta tunnetekarikas võib lausa kummuli olla. Eriti näitlejad, kirjanikud, kunstnikud, muusikud ja üldse loomingulised inimesed kogevad tunnete rohkust ja loomingulist tõusu. Hea on läbisaamine veemärkidega (Skorpion, Kalad või Vähk). Kui sel perioodil Jäär midagi meeldejäävat unes näeb, siis on selles ennustuslik iva sees. Hiljemalt juuni alguseks toob see muutusi Jäära ellu. Toimub ka oma kodus mingi tähtis pööre, mille põhjuseks reetlik süda või ülevoolavad tunded. Kui Jääral on teiseks koduks töökoht, siis võib muutus hoopis seal aset leida.
SÕNN

I – Maag (tagurpidi)
Sõnni valitseb tugev tahe ja usk iseendasse tuleb talle kasuks. Tal on kasutada kõik vahendid, et edu saavutada, ta peab vaid uskuma. Vaid mingid hingehädad võivad teda vaevata. Võib-olla pole ta endast piisavalt kõrgel arvamusel. Kipub ehk alahindama oma võimeid ja oskusi? Võib-olla ei taha oma andeid ja oskusi kasutada? Mingid tähtsad toimingud lükkab Sõnn edasi, igasuguste plaanide elluviimine kipub venima. Maagi olemus on egotsentrism ja tohutu soov eneseväljenduseks, seejuures kõiki võimalikke vahendeid kasutades. Maagi energiat kasutades peab Sõnn aga arvestama sellega, et ta ei tohi haiget teha neile, kes teda usaldavad ja temast hoolivad. Sõnn puutub kokku Hea ja Kurja Puu viljadega, mida tuleb noppida hardusega ja ettevaatlikult.
KAKSIKUD

IV – Keiser (tagurpidi)
Kaksikute lootuste täitumine sõltub neist palju kõrgemast võimust. Kaksikutel võib olla uuel nädalal raske oma emotsioone ja tundeid kontrollida. Pole õiget jõudu isegi igapäevaseid probleeme lahendada, rääkimata suurematest ülesannetest. Kaksikud eitavad hetkel kõiki autoriteete, ei taha sotsiaalselt sidusalt suhelda, ignoreerivad kohustusi, ei hooli lähedastest. Võimul olevad Kaksikud kipuvad aga võimu kuritarvitama. Põhjus on selles, et on ilmnenud takistused soovide täitumisel ja emotsioonid on pooltoored veel. Selline ebaküpsus tekitab segadust isegi vaenlaste leeris, sõpradest rääkimata. Kord ja rutiin rõhuvad, on tekkinud kartus, et kõik võib lennata uppi.
VÄHK

III -Keisrinna (tagurpidi)
Kui Vähk suudab ühendada viljaka tegutsemise õige mõtteviisiga, on ta edukas uuel nädalal. Segada võivad vaid loomisjõu langus, kodused askeldused, raskused eneseleidmisel. Vähk on veidi närviline, sekeldab ja sõidab ringi. Vähi nõrkus magusa vastu ja ka tema ihad suurenevad. Vähk võib sebida liigselt ringi, võib teha kasutut tööd, plaanitseb liiga palju ja tegeleb kasutute asjadega. Ta peaks pöörama tähelepanu kodusele stabiilsusele, lastele ja lähedastele. Kui Vähk Keisrinna võimu vastu ei eksi, möödub nädal raskusteta. Keisrinna karistab väärituid, edutab väärikaid.
LÕVI

Karikad 8
Lõvile näib, nagu oleks tal ikka üks õnnekarikas tõelisest õnnest puudu. See näib kõige olulisem ja tähtsam karikas, aga tegelikult on see illusioon. Tal on olemas kõik vajalik. Ta ju isegi teab seda sügaval sisimas, aga mingi ärritus või rahutus ei anna talle asu. Ta tunneb soovi lahkuda, ära minna, kuskil uuesti alustada. Need on tunded, mis said alguse juba Tiigri aastal. Ta võib saada kummalisi teateid kaugelviibivalt sõbralt. Mängus on ka rahateema ja karjääri edenemine. Lõvil on olemas kõik õnneks vajalik, ta peaks vaid märkama seda head, mida elu talle pakub ja mitte otsima liigset.
NEITSI

VIII – Jõud (tagurpidi)
Neitsi peaks rohkem uskuma enda võimetesse, siis on takistused kui viirastused teel. Teised võivad liigselt sekkuda Neitsi tegemistesse, mis vähendab tema enesekindlust. On ta ju niigi liiga kriitiline teiste, aga veel rohkem iseenda suhtes. Ka tervis võib tunda anda. Tegelikult on võitlus alles alanud, miski pole veel kindel ega otsustatud. Neitsi käitumine meenutab “auruvedurit”, mis on küll “auru all”, aga “pidurid” on peal. Kui on lahkhelisid, siis tuleb kasutada naiselikku jõudu, mis on leebe ja visa. Brutaalse jõu ja vihase kriitikaga häid tulemusi ta ei saavuta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Käevõru: labradoriit


Taro kaardid: The Wild Unknown Pocket Tarot (koos raamatuga)


Käevõru: dalmaatsia jaspis


Päikesepüüdja: merevaik


Päikesepüüdja: koolibri


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Kaelakee: arbuusturmaliin


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - VictorinoxLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused